2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
merhaba kızlar :)

ben de nisan annesi olacağım kısmetse :) 5+2 günlük hamileyim. imza alanıma hamilelik günlüğünü ekleyemedim fakat. yardım lütfennn :KK43:

Sağ üstte adının yazdığı yerden kişisel bilgilerine girip , orada beklenen doğum tarihini yazıyorsun kaydediyorsun oluyor cnm :KK66:

Bugün burada Tekirdağ Özcanlar günü , çok meşhuruz yaa :KK70: Tatlı o yuvarlak olan mı hani üzerine bişi dökülüyor tahin mi ne ?
Yine gelin tatlım , hep beraber eşlerimizle bebişlerimizle yiyelim :KK25:
Peynirli helvalı sarı bi tatlıydı daha acıklamıyim yaa iki kere oraya geldim hatta yakınında Rüstem paşa cami vardı yanlış hatırlamıyorsam inşallah dogumdan sonra bigun eşler çoluk çocuk geliriz

Peynirli helvalı sarı bi tatlıydı daha acıklamıyim yaa iki kere oraya geldim hatta yakınında Rüstem paşa cami vardı yanlış hatırlamıyorsam inşallah dogumdan sonra bigun eşler çoluk çocuk geliriz
Tamam cnm anladım peynirden yapılan , evet sanırım sadece Tekirdağ'da yapılan bi tatlı.
Ne güzel olur inşAllah yolunuz düşer buralara , kısmet tabii :KK68:

Bende ilk zamanlar öyleydim sen daha 5. Haftanın içimdesin sanırım. O zaman ben turp gibiydim. 6. Haftadan itibaren halsizleştim aç kaldım. Hiçbişe yiyemedim iştahsızlıktan. yatağa düştüm. Şuan daha yeni yeni kendime geliyorum. Sana tavsiyem Şuan iyiysen eğer istediğin şeyleri ye iştahın varsa.

İyiyim ama yaşadıklarımdan mı bilmiyorum iştahsızım :anne:

Kızlar off ya sürekli bulantı ve huzursuzluk halinde olan mide :KK43: hiç gecmicek mi bu hal . Çarşıya gittim insanlar lokantada iştahla yemek yiyor onları bile yerken görünce midem kalkıyor. Ben normale dönmek istiyorum yaaaaaaaaaaaaaa :KK43: :KK43: :KK43:

Kızlar off ya sürekli bulantı ve huzursuzluk halinde olan mide :KK43: hiç gecmicek mi bu hal . Çarşıya gittim insanlar lokantada iştahla yemek yiyor onları bile yerken görünce midem kalkıyor. Ben normale dönmek istiyorum yaaaaaaaaaaaaaa :KK43: :KK43: :KK43:
Daha dur Can'ım 10. haftada zirveyi yaşayacakmışız bulantıda :deli:

Ben bugün gündüz kötüydüm , şimdi gece biraz iyi oldum. Bazen de tam tersi oluyor. Ne değişken bu bulantılar:KK64:

X