2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
benimde ilk zamanlar sabhları acken bulanır gibi oluyordu ama kahvaltı edince geciyordu. ama şimdi hiç bişe yok cok sukur cok iyiym. bencede vitamin depolarımız dolu olduğu içindir

evet benim de özellikle 6. haftada sabahları açken bulanıyordu kahvaltı edince geçiyordu.şimdi sabahları genelde için kıyılıyor açlıktan nadiren de bulanıyor.

kızlar benimde canım taze sıkılmış portakal suyu istiyo bu mevsimde de markette var mıdır bilemiyorum

Var canim ama kutuda alma. Siselerde oluyor gunluk markasini unuttum meyve sebze reyonunun orda dolapta oluyor genelde. Migrosta var mesela. Havuc suyu nar suyu portakal suyu falan var gidersen bulursun onlardan al. Yarin gidersem sana soylerim markasini.

Su zorla 1 bardak iciyorum sizde de durum ayni mi?bide töbe yarabbim gazoz falan iciyorum o biraz rahatlatiyo bide nescafe iciyorum 2 bardak asmamak kaydiyla insallah zarari olmaz dimi kizlar:bicak:bide süzme yogurt ayran işe yariyo gibi gibi
Bol su içmen lazım Can'ım yaa ben şişelerle içiyorum bardakla içince unutuyor insan diye öyle denemeni tavsiye ederim bir de bardağını bitirmen gerekiyor dibine gelince benim de midem bulanıyor ama ama şişeden bir yudum içiyorsun içmiş oluyorsun :) kahve bana doktorum kafeinsiz içebilirsin demişti

benimde ilk zamanlar sabhları acken bulanır gibi oluyordu ama kahvaltı edince geciyordu. ama şimdi hiç bişe yok cok sukur cok iyiym. bencede vitamin depolarımız dolu olduğu içindir
Olabilir hiç aklıma bu gelmemişti açıkcası benim de hiç midem bulanmadı çok şükür ama hamilelik planlarken dört ay öncesinden vitaminlere folik asitlere başlamış ,tahliller yaptırmıştım hepsi çok iyiydi sonra hamile kaldım :)

benim de vitaminlerim tavan ondan mı bulanmıyor ki?sadece sabahları açken bulanıyor.b12 filan normalde olması gereken üst sınırın 3 katıbende.yaklaşık 2 yıldır da multivitamin omega 3 kullanıyorum.
Benim de ilkinde de hiç bulantım olmadı şimdi de aynı şekilde demekki iştahim bir işe yaramis vitamin depolamis:)

Benim de ilkinde de hiç bulantım olmadı şimdi de aynı şekilde demekki iştahim bir işe yaramis vitamin depolamis:)

ramazanda testleri yaptırıken de aile hekimim maşallah vitaminler işe yaramış kendine de çok iyi bakmışsın demişti.normalde kanım en fazla 10 olurdu 14.5 çıkmıştı

eşime beni uyutsanız mart başında uyandırsanız ne güzel olur diyorum.zaman hemen geçsin istiyorum.okullar açılsa zaman geçer o zaman az kaldı perşembe başlıyoruz okula.şubat filan bir gelse

eşime beni uyutsanız mart başında uyandırsanız ne güzel olur diyorum.zaman hemen geçsin istiyorum.okullar açılsa zaman geçer o zaman az kaldı perşembe başlıyoruz okula.şubat filan bir gelse

Aynısını ben diyorum en azından şu sıkıntılar bitene kadar beni uyutsalar , serumla besleseler ne iyi olurdu , hem yemeğe hasretim hem uykuya :işsiz:

X