2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Kız ismi inci vardı vazgeçtim derin deniz ama eşim beğenmedi vazgeçtik: ) erkek ismi çınar yiğit ediz arda:)
Oglumun ismi Arda
Kız ismi inci vardı vazgeçtim derin deniz ama eşim beğenmedi vazgeçtik: ) erkek ismi çınar yiğit ediz arda:)

Oglumun adi Arda.ismini cok seviyor,arada sakalasiyoruz adini degistirelim diye baska hic bir ismi begenmem istemem diyor.

Çok geçmiş olsun Can'ım benim ,ederiz tabi Rabbim şifasını versin inşallah ,ne ameliyatı tatlım ?

Canım çok geçmiş olsun. Allah şifa versi . İnşallah çok iyi geçer ameliyat da sağlıklı bir şekilde hayatınıza devam edersiniz.

Umarım kötü bir durum değildir.
Rabbim yardım etsin şifa versin.

Rabbim şifa bekleyen tüm hastalara ve anneciğine şafi ismiyle şifa versin inşallah.Annemde 2 kez ameliyat geçirdi.Anlıyorum seni.

Çok geçmiş olsun, Allah şifa versin. Ameliyatı çok iyi geçer inşAllah.

Ben hamile miyim değil miyim belli değil ama yine de rabbim şifa versin

canım rabbım tez zamanda sıfa versın ıns guzel haberler duyalım kolay bır amelıyat olsun gecıp gıtsın ıns cok gecmıs olsun dualarım senınle

Allah şifa versin, en kısa zamanda sağlığına kavuşsun inşallah :dua::dua:

Çok geçmiş olsun. Dualarımız seninle. Acil şifalar cnm...

@endless canım çok geçmiş olsun Allah şifa versin

cok cok gecmis olsun Allah sifa versin canim hemencik iyilessin:dua:

rabbim tez zamanda şifa versn inşallah.

bende özelden mesaj atmayı bilmiyorum telden bulamadım bilgilerim yaş 28 ikinci bebek doğum tarihi20.04.2017

Citolesgen Citolesgen yeni bebek yeni iş kısmetiyle gelmiş annesi. Can'ım tebrikler başarılar.
endless love endless love canım annene çok geçmiş olsun Allah şifa bekleyenlere tez vakitte müjdeler versin lütuflandırsın inşallah. Durumu İnşallah düzelir. Allah onu size bağışlasın.

Hepinizden Allah razı olsun çok teşekkür ederim
Anneme meme kanseri dediler
Uzun bi süreç bizi bekliyor ve annemin yanında çok fazla bulunamayacağım için çok mutsuzum
Annemin de tutundupu tek şey torunu inşallah bebeğimi sağlıkla kucağıma alırım anneminde sevdiği günleri görürüm :KK43:

kızlar bulduğunuz isimleri bizimle de paylaşırmısımız belki fikir olur bizede şimdiden :)
İlk kızımda nerdeyse son hafta isim bulduk şimdide bir isim gelmiyor aklıma ama geçen gün erkek için Toprak ismine birden içim ısındı. Daha yüz milyon kere değiştiririm :)))

Uzun bi süreç bizi bekliyor ve annemin yanında çok fazla bulunamayacağım için çok mutsuzum
Annemin de tutundupu tek şey torunu inşallah bebeğimi sağlıkla kucağıma alırım anneminde sevdiği günleri görürüm :KK43:

Korkma canim. benim annemde rahim kanserinden ameliyat oldu 3 yıl once.neler yaşadığını biliyorum.ama annem cok sukur düzeldi.takip altinda.hersey yolunda cok sukur.bol bol dua canım.sakın kötü düşünme

Cnm çok geçmiş olsun Allah şafi ismiyle şifa versin inşallah

geçmiş olsun canım korkma inşallah bişey olmaz annene.göğüs kanseri tedavi edilebilir bi kanser Allah korusun pankreas gibi falan değil.moralini bozma :KK43:

İlk kızımda nerdeyse son hafta isim bulduk şimdide bir isim gelmiyor aklıma ama geçen gün erkek için Toprak ismine birden içim ısındı. Daha yüz milyon kere değiştiririm :)))

bana kalsa ben bigünde kız içinde erkek içinde karar veririm ama eşimle ortak beğendiğimiz bi isim olsun diyoruz benim beğendiğimi o beğenmiyo onun beğendiğini de ben beğenmiyorum.tabi biz bu isim konusunu daha hamile bile değilken konuşuyoduk şuan hiç konusunu açmıyoruz :))

Benim da beta 490oldugu için dr bakmadı ultrasonla haftaya gideceğim tekrar lekenenmem vardı prostegan verdi inşallah haftaya keseyi görürüm ben de :)

X