2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Merhaba kızlar
Bi kaç gündür yazamıyorum
Çok kötü günler yaşıyorum
Hamileliğime doya doya sevinemedim bile
Rica etsem hamile duası kabul olurmuş anneme dua edermisiniz pazartesi ameliyat olacak
canım rabbım tez zamanda sıfa versın ıns guzel haberler duyalım kolay bır amelıyat olsun gecıp gıtsın ıns cok gecmıs olsun dualarım senınle

arkadaslar bende mıgde bulantısı yok halsızlık var nette okuduguma gore bol sıvı duzenlı beslenme dıyor bunun ıcın yaptıgınız baska bısey varmı bazen elım kolum kalkmıyor 2.5 yasında bırde oglum var kahvaltısnı anca yaptırdım bugun baska bısey yaptıgım yok yanı

Özelden msjı bulamadım cnm telden giriyorum burdan yazıyorum. Supremee 27yaş 24.06.2016 ikinc bebek 30.03.2017

Of arkadaşlar ben de ilk çıkartmamı yapmış bulunuyorum bugün sabah kahvaltısı sonrası itibari ile. Bir de yaz ortasında grip oldum ki sormayınDaha da yemiyorum artık bir şey

Of arkadaşlar ben de ilk çıkartmamı yapmış bulunuyorum bugün sabah kahvaltısı sonrası itibari ile. Bir de yaz ortasında grip oldum ki sormayınDaha da yemiyorum artık bir şey
Canim gecmis olsun . cok kotu bi halsizlik oluyo herseyi yiyemiyo insan iştah gidiyor bi huzursuzluk . Şu içiyorum mide anında şişiyor sanki midede hiç yer kalmamış

Kızlar neler olmuş topicte yaaa Benim işler çok yoğun ancak bayramdan sonra hafifleyecek o zamana kadar ara ara okumakla yetiniyorum. Citolesgen sen elinden geleni yapıyorsun beğenmeyenler lütfen gidip kendinize topic açın o zaman. Bir tablo ne kadar sorun oldu arkadaş. Tablo olsa ne olur olmasa ne olur? Forumun amacı profesyonel olmasa da bilgi paylaşmak değil mi?
deli_mavi_59 canım ya nerde garip şey var seni mi buluyor? Şu tükürük mevzunu okudum da... Geçmiş olsun. Sıpa sana çok çektiriyor valla

valla sana katiliyorum bu grupta olmasamda Citolesgen ilk bu grubu kurdugunda hep konusuyoduk kendi gebeligini ogrendikten sonrada hep ilgilendi ve cevap verdi, begenmeyenler topic sahibi olmanizagerek yok boylede yardim edenilirsiniz deli_mavi_59 ay senin kiz diyesim geldi. kizin mi olcak ne

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…