2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Amin hayırlısı. Çok stresli şeyler yaşadım burada bazı arkadaşlarda sağolsun hakarete varan laflarda söylediler. Belki stresten durdu gelişimi bilmiyorum. Bir şey düşünmekte istemiyorum. Rabbim hayırlısını versin diyorum. Ağrımda var biraz
Arkadaşım öncelikle geçmiş olsun ,Hakkı'nızda hayırlısı olsun inşallah ,ancak bu şekilde söylemlerde bulunarak birilerini sorumlu tutmanız zan altında bırakmanız hiç hoş olmamış üzgün olduğunuzu tahmin ediyorum ama başkalarını da üzmekle elinize bir şey geçmez şu durumda biliyorsunuz ,Allah yardımcınız olsun

Amin hayırlısı. Çok stresli şeyler yaşadım burada bazı arkadaşlarda sağolsun hakarete varan laflarda söylediler. Belki stresten durdu gelişimi bilmiyorum. Bir şey düşünmekte istemiyorum. Rabbim hayırlısını versin diyorum. Ağrımda var biraz
Bu kadar ince konuda hala tartışma yaratma istersen olur mu ? Hakaret ettiler stresten gelişimi durdu ne demek ya sen iyi misin ? Ben Allah mıyım tövbe yarabbim böyle bir şeye neden olayım. Akşam vakti günaha sokma beni. Ben kimseye hakaret etmedim , dön eski mesajları teker teker oku. Aldırmak isteyen de sendin , ilk bana ağır konuşan tartışma yaratan da sendin. Böyle hassas bir konuda hiç kimseyi suçlamaya hakkın yok !

Arkadaşlar ben %90 aranızdan ayrılıyorum. Bebeğin kalbi oluşmamış gelişimi 6 haftada kalmış. 1 hafta bekleyelim amaç ümitlenme dedi

hayırlısı olsun hakkında canım.bazı şeylerin önüne geçemiyoruz ne senin ne de başkalarının sorumluluğunda olan bişey değil bu.sadece Allahın takdiri...

Ya yemin ediyorum kadınlar kulübünden soğudum , iki çift tatlı söz edelim konuşalım diye giriyorumm muamelelere bakın ya. Benim yüzümden durmuş gelişimi , var mı böyle birşey , var mı böyle hakaret ya ! Yemin ediyorum nabzım yükseldi tansiyonum çıktı. Böyle hassas bir konuda nasıl böyle konuşulabilir aklım almıyor

Arkadaşım öncelikle geçmiş olsun ,Hakkı'nızda hayırlısı olsun inşallah ,ancak bu şekilde söylemlerde bulunarak birilerini sorumlu tutmanız zan altında bırakmanız hiç hoş olmamış üzgün olduğunuzu tahmin ediyorum ama başkalarını da üzmekle elinize bir şey geçmez şu durumda biliyorsunuz ,Allah yardımcınız olsun
Kimseyi sorumlu tutmuyorum. Hepsi üst üste geldi diyorum. Kimseyle de tartışacak ne psikolojim uygun ne halim var. Bugün doktor doktor gezdim yorgunum

Ya yemin ediyorum kadınlar kulübünden soğudum , iki çift tatlı söz edelim konuşalım diye giriyorumm muamelelere bakın ya. Benim yüzümden durmuş gelişimi , var mı böyle birşey , var mı böyle hakaret ya ! Yemin ediyorum nabzım yükseldi tansiyonum çıktı. Böyle hassas bir konuda nasıl böyle konuşulabilir aklım almıyor
Can'ım sakin ol sen lütfen ,kimse seni suçlayamaz ,hanımefendi de farkında . kafein_ kafein_ arkadaşımızın da belirttiği gibi Allah'ın takdiri... Altında böyle ufak şeyler aramak yanlış zaten

deli_mavi_59 deli_mavi_59 aynen canım. Tansiyon yükseltmeye gerek yok. Kadınlar kulübündeki bir tartisma için burdaki kimse o kadar stres yapmaz. Şahsen ben yapmam bebeğimi riske atacak kadar. Hicbirsey değmez. İnsanın kocası ile olan sorunu bile değmez. Sende sakın ol. Herkes sakın olsun.

Rabbim ol dedigi zaman dağları yerinden oynatır. Tevekkül etmek büyük bir erdem böyle durumlarda. Ve en önemli şey.

Can'ım sakin ol sen lütfen ,kimse seni suçlayamaz ,hanımefendi de farkında . kafein_ kafein_ arkadaşımızın da belirttiği gibi Allah'ın takdiri... Altında böyle ufak şeyler aramak yanlış zaten
Ben gerçekten anlayamıyorumm aklım almıyor. Bu nasıl bir cüret? Tartışmayı çıkaran ben değilim , hakaret etmedim küfür etmedim hala daha saldırılıyor bana. Yok hani ben de hamileyim , benim de hassaslığım düşünülmeden konuşuluyor bilinçsizce. Ben bunları çekmek zorunda mıyım ya ? Herkes kendini benim yerime bir koysun empati yapsın.

deli_mavi_59 deli_mavi_59 aynen canım. Tansiyon yükseltmeye gerek yok. Kadınlar kulübündeki bir tartisma için burdaki kimse o kadar stres yapmaz. Şahsen ben yapmam bebeğimi riske atacak kadar. Hicbirsey değmez. İnsanın kocası ile olan sorunu bile değmez. Sende sakın ol. Herkes sakın olsun.

Rabbim ol dedigi zaman dağları yerinden oynatır. Tevekkül etmek büyük bir erdem böyle durumlarda. Ve en önemli şey.

Yok hani suçlusu direkt ben gösteriliyorum bebeğinin kalbinin atmamasının. Bunu burada kim kabullenebilir ki ? Stresten olmuş , ben de defalarca stres yaşadım yaşıyorumm direkt karşımdakileri mi suçlayım bebeğime birşey olursa ? Arada bir giriyor o da benim canımı sıkıp saldırmak için.

Ben gerçekten anlayamıyorumm aklım almıyor. Bu nasıl bir cüret? Tartışmayı çıkaran ben değilim , hakaret etmedim küfür etmedim hala daha saldırılıyor bana. Yok hani ben de hamileyim , benim de hassaslığım düşünülmeden konuşuluyor bilinçsizce. Ben bunları çekmek zorunda mıyım ya ? Herkes kendini benim yerime bir koysun empati yapsın.

Canim sen sakin ol hic moralini bozma.senlik bir durum yok.hanim efendinin once kendisi dua etti Allahim benden once sen canini al diye.sen hic kendini yipratma.Hersey Allahin takdiri. mehmetelif mehmetelif gecen sene ben de ayni seyi yasadim kimseyi suclamadim Allahtan gelene razi oldum vardir bunda da bir hayir dedim.siz de oyle deyin gecmis olsun

Canim sen sakin ol hic moralini bozma.senlik bir durum yok.hanim efendinin kendisi once kendisi dua etti Allahim benden once sen canini al diye.sen hic kendini yipratma.Hersey Allahin takdiri. mehmetelif mehmetelif gecen sene ben de ayni seyi yasadim kimseyi suclamadim Allahtan gelene razi oldum vardir bunda da bir hayir dedim.siz de oyle deyin gecmis olsun
Doğru haklısın canım aynen öyle demişti , Allah'ım benden önce sen canını al diye , şimdi hatırladımm. Hakkında hayırlısı neyse o olsun.
Ben bebek bile görünce ağlıyorum bu dönem , mutluluk duygusallık bir arada , böyle ince bir konunun üzerime atılması hiç hoş değildi.
Ben düşmanıma bile hiç kötü bir söz söylemem , başıma gelen acı olayı Allah düşmanıma bile yaşatmasın derim , ama bazı kişiler çok acımasız olabiliyorlar ne yazık ki..

Doktor direk stresi sordu. Nasip tabi. Hayırlısı

canım burda tartışmada stres de karşılıklı oldu.ayrıca gün içinde hepimiz bir sürü olumsuzlukla karşılaşıyoruz sende karşılaşmışsındır mutlaka.bi kişiye sorumluluk yüklemek yanlış.ben sadece Allahtan gelen bişey olduğuna inanıyorum.şuan duygusal olarak iyi durumda olmayabilirsin bence biraz dinlenmek sana burda vakit geçirmekten daha iyi gelicek.tekrar geçmiş olsun

Arkadaşlar lütfen sakin olalım. Kişisel algılamak yerine arkadaşın ustune gitmek yerine anlayış gösterelim. Tamam öyle de soylememeliydi. Belkide canı açıyor kolay değil. Sonra kendisi de farkedecektir. Etmese bile herşey Allah tan gelir.

Lütfen şu an söylediği sözü uzatmayalım lütfen . Yasadigı şey kolay değil. Haklı demiyorum. Ama şu an içinde bulunduğu psikolojiyi bilemeyiz. Lütfen.

canım burda tartışmada stres de karşılıklı oldu.ayrıca gün içinde hepimiz bir sürü olumsuzlukla karşılaşıyoruz sende karşılaşmışsındır mutlaka.bi kişiye sorumluluk yüklemek yanlış.ben sadece Allahtan gelen bişey olduğuna inanıyorum.şuan duygusal olarak iyi durumda olmayabilirsin bence biraz dinlenmek sana burda vakit geçirmekten daha iyi gelicek.tekrar geçmiş olsun

O bana laf atmasaydı tartışma çıkmayacaktı ki ? Ben kimseyle kavga etmek istemem ki burada..
Tartışma konusu da eşim progestan fitili eliyle ittiriyor , ben yapamıyorum çünkü. Yani bunu söylememle tartışma çıkardı ar namus kalmamış gibilerinden. İyi de bu hamilelikle ilgili birşey , özel bi fantezimiz değil ki. Yani anlayışla karşılanacak bir mevzu tartışmaya dönüştü sayesinde. Neyse yaşanacağı varmış ne diyim

Arkadaşlar lütfen sakin olalım. Kişisel algılamak yerine arkadaşın ustune gitmek yerine anlayış gösterelim. Tamam öyle de soylememeliydi. Belkide canı açıyor kolay değil. Sonra kendisi de farkedecektir. Etmese bile herşey Allah tan gelir.

Lütfen şu an söylediği sözü uzatmayalım lütfen . Yasadigı şey kolay değil. Haklı demiyorum. Ama şu an içinde bulunduğu psikolojiyi bilemeyiz. Lütfen.

Canı yanıyor üzülüyor da beni suçlu göstererek iğneleyerek benim canım yanmıyor mu ben üzülmüyor muyum ?
Benim yerime koysana kendini bi.
Hafif bir suçlamama mı?
Her tartışmayı kendi çıkardığı gibi bunu da yine o çıkardı. Kabul edilebilir birşey mi ?

Midem çok fena oldu daha şimdiden bulanmaya başladı bile :KK43: hiç bişey yiyemiyorum canm hiç bişey istemiyor . deli_mavi_59 deli_mavi_59 seni şuan daha iyi anladım canm ya bulantı fena imiş gerçekten . Sen koku hassasiyetim azaldı demiştin canm şuan ne durumdasın ?

Midem çok fena oldu daha şimdiden bulanmaya başladı bile :KK43: hiç bişey yiyemiyorum canm hiç bişey istemiyor . deli_mavi_59 deli_mavi_59 seni şuan daha iyi anladım canm ya bulantı fena imiş gerçekten . Sen koku hassasiyetim azaldı demiştin canm şuan ne durumdasın ?
Bugün rahat bir banyo yapabildim kokular rahatsız etmedi su da rahatsız etmedi , tövbe yarabbim sudan kaçıyordum tiksinmiştim kuduz gibi :işsiz: Bugün iyiyidim biraz koku hassasiyetim azaldı göğüs ağrım azaldı. İyiye mi kötüye mi işaret bilmiyorumm. Bugün rahat yiyebildim. Pek bulanmadı midem. Ama yarına ne olur bilemem , belirtiler değişkenlik gösteriyor.
Benim çok daha kötü bir belirtim var burada hiç kimse yaşamıyordur bunu. Tükürüğümü yutamıyorum afedersin. Tükürük bezlerim çok fazla çalışıyor. Yutamıyorum da bir haftadır böyle. 4 - 5 ay geçmez diyorlar ya da doğuma kadar sürebilirmiş.
100 hamilenin 5 inde görülüyormuş bu durum :KK43:

Hayırlısı olsun tatlım, ama böyle de birşey varsa eğer bu düşükler ve boş gebelik ler bebeğin sterten ya da baska bireeyden etkilenmesi ile değil tamamen genetik bir kromozom anomali bozukluğundan kaynaklı oluyor, yani doga saglikli olmayacak bebegi vucuttan atiyor, buna senin yumurta kaliten ya da babanın sperm kalitesi daha çok etkilidir dollenme aşamasında bozukluk oluyor kendini sakın suçlama, burada hakaret edipte küstahlık yapan insanları da hiç anlayamıyorum niye bu kadar hırs yapılıyor birşeyler çok saçma sapan, çünkü herkes kendi derdinde burada kimse kimseye düşman falan değil olamazda ...

X