2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Çok şükür bana hiç bir yan etkisi olmadı ya 5 gündür içiyorum. Size ne gibi yan etkiler yaptı ki merak ettim
Ben otuduğum yerden kalkamıyordum , dünyam kararıyordu resmen. Baş dönmesi , bulantı , şiddetli kabızlık çok kötüydü. Vajinal alınca hiçbir yan etki yaşamadım.

Arkadaşlar ben %90 aranızdan ayrılıyorum. Bebeğin kalbi oluşmamış gelişimi 6 haftada kalmış. 1 hafta bekleyelim amaç ümitlenme dedi

Arkadaşlar ben %90 aranızdan ayrılıyorum. Bebeğin kalbi oluşmamış gelişimi 6 haftada kalmış. 1 hafta bekleyelim amaç ümitlenme dedi
Hayırlısı hakkında ama inşallah öyle bir şey olmaz ve düzene girer. Bi ara aldırmayı düşünmüştün okumuştum topikte Keşke öyle düşünmeseydin diyesi geliyor insanın belki Bebek etkilendi bu durumdan ama hakkınızda hayırlısı olur inşallaj

Karnım bir tuhaf bugün kımıl kımıl kaşınıyo :KK48: Geriliyor sankii , bebeğin olduğu yerde de değişik şeyler hissediyorumm pıt pıtlıyor sanki:KK48:
Banyo yaptım belki de cildim kurudu ondan kaşınıyor göbeğim :KK48:
Bu bebişler kaçıncı haftada hareket etmeye başlıyorlar acaba , tabii biz henüz hissedemeyiz de , 8. 9. haftada hareket etmeye başlıyorlar diye okumuştum doğru mu acaba ? :KK3:

Bende 16. Hafta gibi hissediliyor ama anne tam anlayamıyormus diye duymustum. Böyle karnında rahatsızlık varmış gibi gaz varmış gibi oluyormus.

Hayırlısı hakkında ama inşallah öyle bir şey olmaz ve düzene girer. Bi ara aldırmayı düşünmüştün okumuştum topikte Keşke öyle düşünmeseydin diyesi geliyor insanın belki Bebek etkilendi bu durumdan ama hakkınızda hayırlısı olur inşallaj
Amin hayırlısı. Çok stresli şeyler yaşadım burada bazı arkadaşlarda sağolsun hakarete varan laflarda söylediler. Belki stresten durdu gelişimi bilmiyorum. Bir şey düşünmekte istemiyorum. Rabbim hayırlısını versin diyorum. Ağrımda var biraz

Kizlar rubella ve toxoplazma sonuclarim negaif cikmis. Ne demek oluyor ben simdi o hastaliktan gecirmemis olmam iyi mi kotu mü. Yarin konusucam ama once teyzelerine sorayim dedim:110:

Amin hayırlısı. Çok stresli şeyler yaşadım burada bazı arkadaşlarda sağolsun hakarete varan laflarda söylediler. Belki stresten durdu gelişimi bilmiyorum. Bir şey düşünmekte istemiyorum. Rabbim hayırlısını versin diyorum. Ağrımda var biraz
Hayırlısı artık. Nasibi varsa bu dünyada Yaşar zaten

Çok üzüldüm arkadaşım. Her nefes Allah a ait işte. Elden bjrsry gelmez. Kalbi oluşmamış demişsin ama kalp atışlarını dinlememismiydin sen daha önce.

X