2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Canım maşallah oh büyümüş miniğin sağlıkla devam etsin inşallah hep

teşekkür ederim canım inşallah :)

Canım günlerimiz aynı ya kalp atışını kendim duymuş kadar oldum valla maşallah tebrik ederim :) karından mı bakıldı ?

teşekkür ederim canım darısı başına :) evet karından bakıyo benim doktorum hep.cihazı da iyi galiba görünüyo hemen :)

Ben devlette yaptırdım canım sabah aç karnına gidiyosun muayene oluyosun ilk muayenem dedim ben oyleyddi de hemen testlerini yapalm dedi. 4 tup kan tam idrar aldı

teşekkür ederim canım bilgilendirdiğin için yarın sabaha randevu alıyım o zaman hemen

Tebrikler canım gözün aydın. Çok sevindim senin adına. ☺

teşekkür ederim canım :)

evet canım doktorumda asistanı da aynı şekilde çok iyiler ilgililer de.yarın gitmeyi düşünüyorum bende teşekkür ederim :)

Bence geç değil aslında 6-7 hafta arası gidince daha iyi hem kalp atışı hem kese görünüyor bence dayanabilirsen iyi bi tarih

bende gitmişken hepsi bir arada çıksın istiyorum. ilk hamileliğimde neredeyse her hafta doktora gidiyordum :) ama şimdi bekleyeceğim. Doktora gidip keseyi görmedikten sonra da insan hamile olduğunu unutuyor :) sanki değilmişim gibi.

Kizlar doktorum benden bi sey istemedi daha. Saglik ocaginda birkac testyaptilar ama idrara falan bakmadilar. Kalp atisini dinlemeye gidince mi isteyecek acaba

Kizlar doktorum benden bi sey istemedi daha. Saglik ocaginda birkac testyaptilar ama idrara falan bakmadilar. Kalp atisini dinlemeye gidince mi isteyecek acaba
Olabilir canım. Benim keseye bakan dr istememişti. Sonra başka bir dr à kalp atisina gittim. O istedi tahlilleri. Ben bunu ilk gittiğim dr u sevmedigimé bağlıyorum ama belkide kalp atisini bekliyorlardir.

Olabilir canım. Benim keseye bakan dr istememişti. Sonra başka bir dr à kalp atisina gittim. O istedi tahlilleri. Ben bunu ilk gittiğim dr u sevmedigimé bağlıyorum ama belkide kalp atisini bekliyorlardir.

Kalp atışını duyduktan sonra istedi benden de canım. Galiba kalp atışını bekliyor bazı doktorlar.

kızlar benim sag tarafımda bi sızı var adet sancısı gibi değil ama hissediorm sabahtan beri. sizdede oluyormu ? normal dimi kızlar ? ara ara gecıyor sonra tekrar oluyor canımı acıtıcak kadar değil ama
Bende de öyle sızılı ağrılar oluyor. Doktoruma sormuştum kendini o kadar çok dinleme o ağrılar zaman zaman olur dedi

kafein_ amin canım inşallah bende haftaya cumartesi gideceğim inşallah endişe ve sabırsızlıkla o günü bekliyorm rabbim hayırlısını versin :)

sanırım ikinci adet gecikmesi dönemim geliyor.bugün karnım resmen adet dönemindeki gibi ağrıyor.çok tırstım.var mı böyle bişey yaşayan?

Ben herhafta gidiyorum doktora.ustelik kalp atışını da son 2 haftadır goruyoruz benim doktorum da tahlil filan istemedi hic

sanırım ikinci adet gecikmesi dönemim geliyor.bugün karnım resmen adet dönemindeki gibi ağrıyor.çok tırstım.var mı böyle bişey yaşayan?
Ben öyleydim iki üç gün , çok korktumm sanki kanamam başlayacak gibi bir ağrıydı. Ben de ikinci regl dönemimin gelmesine bağladım bu ağrıları. Neyse ki bugün karnım rahatladı baya. Senin de ondandır diye düşünüyorum

Benden Dr um hiçbir tahlil test istemedi. Bir dahaki randevumda sorarım artık. Hiçbir ilaç kullanmıyorum zaten kan sulandırıcı ve progestan dışında. Allah'a emanet gidiyoruzz.
Bugün de göğüs hassasiyetimin ve koku hassasiyetimin azaldığını farkettim. Acaba düzeliyor muyum artık normale mi dönüyorum bilemiyorum Belki de bebeğime birşey oldu bunu aklıma getirmek bile istemiyorumm

Baya kitap almissin canım ne güzel

Tamam canım bi arastirayim açıkçası çok iyi denen yabancı isimler varda ben biraz daha Türk ve islami yönde bi yazar ariyorum

Benim okuduğum kitapta bazı şanslı anneler 9. Haftada bulanti ve halsizligin azaldığını fark edebilirler yaziyordu.sen de o şanslı annelerdensin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…