2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Canım moral verdiğin için çok teşekkür ederim. Bugün kan verdim bakalım kaç çıkacak sonucum çok merak ediyorum

Zor bu koşullarda evet ama telefona dikkat edebiliriz canım haklısın

Peki gebelik yönünde belirtilerin var mı canım bulantı falan. Bende yarın gidecem kalp atışı için endiseliyim. Ama goguslerim çok agriyor boş olsa agrimaz heralde diyip rahatlatıyorm kendimi. İnşallah sen de hayirliisyl duyarsın canm .arkadaşların a dediği gibi 8.haftada da duyan var

Canım benim çok teşekkür ederim inşallah devamını getirebilirim.

meraba kızlar.bebeği gördük.bugün tam 6 haftayı doldurduk doktorda 6+1 günlük görünüyo dedi.kalp atışını da gördü.dinletti de herşey normal dedi.5 mm ymiş şuan.bir de bazı testler istedi devlet hastanesinde de yaptırabilirsin dedi.arabızda yaptıranlar var mı devlet hastanesinde muayene olmadan yaptırabilirmiyim acaba

Canım doktoruna ben de kızdım şu an. Öncelikle sakin olalım belki hiç de doktorun söylediği gibi olmayacak hayır yani karşında hamile bir kadın var insan azıcık üslubunu ayarlar. DAha erken canım iki haftaya kalbi duyulunca doktor yüzünü nereye saklayacak acaba??

Her gittigimde korkarak gidiyorum, cok sukur kotu bisey yok. Testleri de yarin sabah yaptiracagim onlarda guzel cikar insallah. Allah hepimize saglikla kucagimiza almayi nasip etsin.
Amin canım inşallah artık korkmak yok tamam mı bak annesi senin minik mucizen uslu uslu büyüyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…