2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
rica ederim canım en basit özel hastane bile ilk tahlillerden 1000 tl istiyor ne gerek var devlete yaptır bence

İnşallah ya.sanki ilk hamileliğim gibi acemi oldum.en ufak şey korkutuyor.6 eylülde tekrar kontrolüm var.bayada var daha.

Kizlar doktorum benden bi sey istemedi daha. Saglik ocaginda birkac testyaptilar ama idrara falan bakmadilar. Kalp atisini dinlemeye gidince mi isteyecek acaba
canım kalp atışından sonra istiyorlar genelde tahlilleri ama sen yinede bir danış sağlık ocağı bütün tahlilleri yapmıyor zaten benden 5 tüp kan ve israr aldı bildiğin 3 sayfa tahlil sonucu çıktı

Canım olumsuz düşünme bebek gayet iyidir eminm :) ben çok gördüm hamile olduğnu öğrenip mide bulantısı erkenden başlayıp erkenden biteni senn de öyledir erkenden yaşadın bitirdin :)

Selam Kızlar.. Ben bugün 4+6 'yım. Hala doktora gitmedim :) 2 Eylülde gitmeyi düşünüyorum. sizce çok mu geç?
canım ben tam 4+6 iken keseyi görmüştüm hatta doktor büyük ihtimal gözükmez demişti git bende belki kese gözükür o mutluluğu yaşamış olursun :)

Benim okuduğum kitapta bazı şanslı anneler 9. Haftada bulanti ve halsizligin azaldığını fark edebilirler yaziyordu.sen de o şanslı annelerdensin

Canım olumsuz düşünme bebek gayet iyidir eminm :) ben çok gördüm hamile olduğnu öğrenip mide bulantısı erkenden başlayıp erkenden biteni senn de öyledir erkenden yaşadın bitirdin :)

Hiçbir konuda şanslı olduğumu düşünmüyorum ama , belki biraz ara vermiştir sıkıntılar , geri dönecektir yine
Bulantı olsa dert olmasa dert , kötüyü düşünmek istemiyorumm , bebeğimi üzmeye hakkım yok

Bende netten baktım da çevresinde yaptıran varmı merak ettim.Bir arkadaşımdan duydum. Doğruluk oranı çok yüksekmiş sadece kan alıyolarmış ve 2li 3lü gibi testlere gerek yokmuş. Bi doktoruma sorayım bakayım yaptırabilirim. D DenizErenYaz

benım hıc bulantım yok ınanılmaz yırgunluk ve halsızlık var 6+6 yım bugun sıkayetcı de degılım normalde bıle o kadar mıdem bulanırdı kı hamılelıkte yandık bız derdı esım sımdılık bırsey yok

Herkes farklı farklı işte , bende o kadar halsizlik yorgunluk olmadı ara ara oldu , öyle yatıracak şiddette değildi.
Her bünye her hamilelik çok farklı

Bencede dogru bir is yaparsin.o ne bicim bi doktor.daha yeni hamileye oyle sey soylenir mi hic dengesiz.haftaya gel de 10 gun sobra gel de.yani ben biliyorum ki bazilarinin 10.haftada duyuldu kalp atisi

Kizlar bugun doktora gittim.8.haftada gidip kalp atisini da duyarim diye dusunurken mantar sikayetim yuzunden erkenden gitmek zorunda kaldim.cok sukur keseyi gorduk.hersey normal hersey cok guzel dedi.yerlesebilecegi en guzel yere yerlesmis dedi.hesaba gore 5+4 ken daha yeni 5. Hafan bitmis dedi.yani heralde daha yeni 5+0larda falanim.gun olarak soylemedi.kan tahlili idrar vb tahliller istedi.yatina da devlete randevu aldim.insallah sorun cikmadan devllette yapabilirim

kafein_ amin canım inşallah bende haftaya cumartesi gideceğim inşallah endişe ve sabırsızlıkla o günü bekliyorm rabbim hayırlısını versin :)

inşallah güzel haberler verirsin canım :)

rica ederim canım en basit özel hastane bile ilk tahlillerden 1000 tl istiyor ne gerek var devlete yaptır bence

çokmuş gerçekten iyiki yaptırmamışım :)

Birde sizlere sorum su.
bebek ne zaman anneden beslenmeye baslar??
henuz bebek yok ya yani sadece kese ve yeni olusan embriyo.ben hamileligimi ogrenir ogrenmez yedigime ictigime dikkat etmeye calisiyorum.hamur isini,abur cuburu, gereksiz atistiralari kestim.ogrendigimde 63.5 tim simdi yani 4 gunde 62 oldum.bu hamisligimde gereksiz kilo almak istemiyorum.

Karnım bir tuhaf bugün kımıl kımıl kaşınıyo Geriliyor sankii , bebeğin olduğu yerde de değişik şeyler hissediyorumm pıt pıtlıyor sanki
Banyo yaptım belki de cildim kurudu ondan kaşınıyor göbeğim
Bu bebişler kaçıncı haftada hareket etmeye başlıyorlar acaba , tabii biz henüz hissedemeyiz de , 8. 9. haftada hareket etmeye başlıyorlar diye okumuştum doğru mu acaba ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…