2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
kizlar gunaydinyeni katilanlarnda olmus galiba onlarada hayirli hamisleriki uc gundur dogru duzgun takip edemedim bi ara bisi gordum liste olusturuluyo galiba

bizide ekleyin teyzeleri istanbul anadolu yakasi ilk bebis 26 yasindayim

Peki bebeği gördü mü canım direk olumsuza şartlaması hiç doğru bişey değil saçmalamış yani. Sen canını sıkma bir sonraki kontrolde herşey yoluna girer. Henüz 7. Haftanın içindeyiz daha erken Can'ım. Benimde kalp atışına bakmadı ama boşuna kendimizi de bebeği de üzmeye gerek yok. Ama rahatlatacaksa başka bir doktora daha görünmen iyi olur.

Benim elimde sürekli telefon var yattığımız odada var her gün bilgisayar başında işim var Nasıl koruyalım kendimizi
işyerinde bende bilgisayar başındayım. yattığımız odaya telefon hiç almadım. eve gittim mi telefonu unutuyorum. zaten şu an oğlan izin vermiyor benim. eşim arayıp ulaşamadığı zaman annemi veya babamı arıyor

aynı doktor aynı hastane mi?farklı cihazlarda farklı çıkabiliyor veya cihazı kötüdür. takılma o kadar

Merhaba kizlar. Umarim herkes sagliklica alabilir bebislerini kucagina. Bu benim ikinci gebeligim. 20 mayista kurtaj olmak zorunda kalmistim. Cok korkuyorum aunisini yeniden yasarim diye. Rabbim kucagimizi bos birakmasin insallah
Su anda 6 haftalik hamileyim. Keseyi gorduk eylulum ucunde kalp atisi icin gidecegiz

ben az önce yaptırdım sağlık ocağında 4 tüp kan aldılar

ben alıyorum artık ne yapayım. zaten çalışıyorum kısıtlı zaman görüyorum o süre zarfında da mahrum bırakmak istemiyorum. rabbime emanet artık ama bugün çok sancım var

Canım aynı şey benim Başıma geldi 6+2 de gittim ilk Dr kese GÖRDÜ içi boştu ama bende gördüm hatta basbaya boştu Dr normal dedi göremeyebiliriz haftaya tekrar gel dedi ben dayanamadım başka Dr gittim 1 saat sonra orda hem bebeği hemde kalp atışını gördük usg cihazıda çok önemli için rahat etsin istiyorsan başka hastahaneye git ben Öle Yaptım

ben özellikle sordum toxoplazma yapıyor musunuz diye. tabi esas o önemli hepsine bakıyoruz dedi.

Arkadaşlar hamilelik ve çocuk yetistirmekle ilgili kitap aldınız mı öneriniz var mı

Ben 9 ay 99 esma (hem haftalik gelisimi okuyup hem zikir yapiyorum her hafta farkli esma ile) gün be gün hamilelik (hem haftalik gelisimi hem de guzel notlar aliyorum ilerde cocuguma hatira kalsin diye ultrason resimleri filan yapistiriyorum) bi de bebek bakim sorunlarina mucize çözümler diye bebek bakimiyla ilgili kitaplar aldim

ben özellikle sordum toxoplazma yapıyor musunuz diye. tabi esas o önemli hepsine bakıyoruz dedi.
Canım bende dün sağlık ocağındaydım. Toxoplazma,rubin gibi testlerin yapılmadığını söyledi. Sen sonuçlarını aldın mı ?Bakıldığına emin misinin ? Bazı sağlık ocağında yapılıp bazılarında yapılmadığını zannetmiyorum çünkü.

Günaydın hanımlar.. Yeni gelenler hoş gelmişler kese ve kalp atışı için sabırsızlıklar başlamış ben hala dinleyemedim kalp atışını. İnşallah 2 hafta sonra.. Kafein_ hayırlı haberlerini bekliyoruz canımmm

Bu testleri ben yaptırmadım acaba bu testte neye bakılıyoki önemli mi.. Devlette 4 tüp. Kan verdim ve tam idrar sayfalarca sonuç çıktı ama bu testler yoktu sanıyorum

kan verdim geldim az önce ve sordum dediğim gibi. sonuçlarım çıksın bakarız ama baya bir şey işaretledi 4 tüp kan aldılar

Bu testleri ben yaptırmadım acaba bu testte neye bakılıyoki önemli mi.. Devlette 4 tüp. Kan verdim ve tam idrar sayfalarca sonuç çıktı ama bu testler yoktu sanıyorum
Canım dr. lar önemli diyorlar . Rubin kızamıkcıkla ilgili. Yani daha önce geçirdin mi geçirmedin mi ona bakılıyor. Hamilelikte kızamıkçık çok tehlikeliymiş. Toxoplazma'da kediden buluşan bir bakteriymiş. O da tehlikeliymiş.

Devlet yapıyomu acaba özel mi bu testler ona göre yaptırayım devlet yaptırmadıysa

Canım devlette yaptırdıysan büyük ihtimal yapılmıştır.Bende devlette yaptırdım.4 tüp kan verdim.Bu bahsedilen testlerde yapılmıştı.Anti rubella Igg ,anti toxoplazma IGG gibi yazıyor sonuç kağıtlarında.Tekrar bak istersen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…