2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Hiç bir şey yok sanki hamile değilim. Adetimde geçti. Kötü bişey olsa sancım daha çok olur kanamam falan olurdu diye düşünüp kendimi rahatlatıyorum
Kötü bir şey yok canım benim sadece mucizen henüz küçük yavaş yavaş yeşerecek annesi sen mutluluğunla besle onu. Bu arada kontrol ne Zaman?

Benim sanki yok oldu o yüzden korkum..
Kötü bir şey yok canım benim sadece mucizen henüz küçük yavaş yavaş yeşerecek annesi sen mutluluğunla besle onu. Bu arada kontrol ne Zaman?
yarın Can'ım. 304 tü pazartesi günü bakalım yarın kaç çıkacak

esinertugrul uconn kafein mesajlarınız ıcın tesekkur ederim . insallah bebeklerinizi saglıkla kucagınıza alırsınız

Evet canım geç dollenmeymis

Cooook teşekkür ederim.ilk defa basima gelince bilemedim mantar olabolecegini yoksa 3 gündür beklemez doktora giderdim.adet donemimde acayip derecede akinti oldu ondan oldu sanirim.neyse soyledigin herseyi uygulayacagim.sirke sarimsak sicak su hepsini okudum ama hic birini yapmadim.korktum bebise bosey olur diiye.zaten daha hic doktora da gitmemistim.yarin saat 10 da gidecegim.insallah guzel seyler soyler

Kızlar benim neden belirtim yok sancım da gitti. Dış gebelik falan mı oldum ben. Değerim düşse sancı ile kanama olmaz mı çok korkuyorum.
Canim neden endiseleniyorsun ki.sen cok erken ogrenmissin.normalde 6 haftalikken filan öğreniliyor yani genel konusuyorum.erken ogrendigin icin ve bebecik cook minik oldugu icin bosey hissetmemen cok normal.bende hic bisey hissetmiyorum yalan yok bazen benim de aklima geliyoe aceba bisey yok da ben hayal mi gordum diyorum testi dusunerek.ama sonra senin gibi rahatlatiyorum kendimi bisey olsa kanama oluyor diye düşünüyorum.rahat ol sıkma canini.bu arada ben oglumda 8 haftalikken bulanti ve kusmaa yasamaya baslamistim

Kızlar ben çok kötü geçiriyorum yaa Yıllık izin almıştım bitti. İlk iş günü iyiydim ama dün gece bulantıdan istifradan uyuyamadım işe çok zor geldim. Evdeyken insan daha rahat oluyor ama iş yerinde bu durum çok zor. Ne zaman geçer acaba, doktor bu haftadan sonra şikayetlerin azalır demişti ama ben pek ilerleme göremiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…