2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Günaydın hamiş arkadaşlar sizden uzak dün sabah kalktığımdan beri başım agrıyo hatta catlıyo kahve içtim limonlu su içtim geçmedi akşam bitane minoset içtim hiç fayda etmedi keşke içmeseydim inşallah bi zararı olmaz bebişe sabah kalktım hala agrıyo

Kilim ve tohum Kilim ve tohum cnm Tebrikler :)

endless love endless love gözün aydın cnm bak stres yapmaya gerek yokmuş değerin çok güzel yükselmiş muayene olsan da belki karından gorunmeyebilirdi kese çünkü çok minik daha

Teşekkürler canım evet ya :) çok şükür güzel çıktı çok mutlu oldum :)

muayene olmana gerek yok zaten canım.yalnız değerin 2 katına değil 3 katına çıkmış.yani ikiz olma ihtimali olabilir :)
Ya bence öyle demeyinn :) doktor bana da öyle söylemişti eşim herkese bebekler geliyor diye ilan etti :) Ama tek olduğu belli oldu. Bence değer ile ilgisi yok. Hayırlısı olsun :)

Ay bakayım bi hiç görmedim öyle bi bölüm
Ya eşim ilk öğrendiğimizden beri ikiz olacak diyor :)

banada ilk ölçtürdüğümde ablam değerin biraz yüksek çoğul gebeliklere bi bak demişti :) benimki 2 günde 2 kat arttığı için ihtimal vermedik sonra.bazıları alakası olmadığını söylüyo ama genelde çoğul gebeliklerde hcg 3 kat artıyo araştırdığım kadarıyla

Bu ay ne zaman regl olman gerekiyordu? Kaç gün gecikti? Benimde hcg biraz yüksek çıkmıştı ikiz olabilir dedi herkes ama dr a gittim keseyi gördü bişey demedi. Bazen hcg yüksek olabiliyor galiba :)

Pazartesi bat günümdü canım
Daha kese göremedik onun için daha sonra gidecem :)

banada ilk ölçtürdüğümde ablam değerin biraz yüksek çoğul gebeliklere bi bak demişti :) benimki 2 günde 2 kat arttığı için ihtimal vermedik sonra.bazıları alakası olmadığını söylüyo ama genelde çoğul gebeliklerde hcg 3 kat artıyo araştırdığım kadarıyla

Ben konuyu bulamadım :KK43:
Hakkımızda hayırlısı :) belki de öyledir bat a 5 gün kala ondan öğrendim belki de

Bizim de bugun görüş günümüzdü.kalbi pit pit atiyor.doktor kalp atışını dinletmiyor bize.dinletmeyecekmis zararlı bebek icin diyor

Pazartesi bat günümdü canım
Daha kese göremedik onun için daha sonra gidecem :)

Ben konuyu bulamadım :KK43:
Hakkımızda hayırlısı :) belki de öyledir bat a 5 gün kala ondan öğrendim belki de

Benim de reglime 1 gün kala 1331 di ondan 2 gün önce 400lü bişeydi kesin ikiz dediler de doktor öyle bişey demedi kese de göründü vajinalden olsa söylerdi.Senin için olabilirde tabi ama olmama ihtimali de yüksek. Hayırlısı olsun canım bir kaç gün sonra gidersin daha iyi olur hem:)

Benim de reglime 1 gün kala 1331 di ondan 2 gün önce 400lü bişeydi kesin ikiz dediler de doktor öyle bişey demedi kese de göründü vajinalden olsa söylerdi.Senin için olabilirde tabi ama olmama ihtimali de yüksek. Hayırlısı olsun canım bir kaç gün sonra gidersin daha iyi olur hem:)
Evet ya nasip ama hem istiyorum hemde istemiyorum :)

Günaydın hamiş arkadaşlar sizden uzak dün sabah kalktığımdan beri başım agrıyo hatta catlıyo kahve içtim limonlu su içtim geçmedi akşam bitane minoset içtim hiç fayda etmedi keşke içmeseydim inşallah bi zararı olmaz bebişe sabah kalktım hala agrıyo
canım gebelikte minoset ve parol veriyor doktorlar korkma

Bende öyleydim :) hayırlısı olsun canım. erken öğrenince zaman geçmiyor ben 5 gün önce öğrenmiştim doktor 10 gün sonra gel dedi zaman geçmek bilmedi. Sende acele etme biraz büyüsün kese görünsün.

Evet canım bekleyecem bende :) inşallah sağlıkla büyürler de sonrada kucağımıza almak nasip olur

Evet canım bekleyecem bende :) inşallah sağlıkla büyürler de sonrada kucağımıza almak nasip olur

benim pazartesi değerim 356ydı ertesi hafta gittiğimde doktor değerimi ikiyle çarptı 3kez.pazar günü 3000lerde falan oluyodu.görebiliriz keseyi demişti.seninki de önümüzdeki pazartesi görülebilir canım 6. haftadan sonra da kalp atışı duyulabilir artık ne zaman gitmek istersen o zaman hcg değerlerini de gösterirsin :)

Kızlar doktorlarinizin ultrasonda yaptığı hafta ölçümüyle adet gününüze göre olan hafta hesabiniz aynı mı yoksa ne kadar fark var

X