2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Kan tahlili verdim saat 1 de çıkacak inşallah dua edin kızlar içim içimi yiyor ya çok kötüyüm
Ultrasyonla baktı birşey çıkmadı

Dularımızdasın korkma bişey olmicak Allah'ın izniyle

İnşallahh kalbim yerinden çıkacak gibi

Vajinal mi bakti karindan mi.gec dollenmeyse normal gozukmemesi canim benimde oyle olmustu kan degerinde cok yuksek cikmayabilr ama endise etme

Karından baktı canım normaldir demi yaa şu kan tahlili sonucunu beklemek çok zormuş :) kaç gündür nasıl dayanıyormuşum anlamadım

İnşallahh kalbim yerinden çıkacak gibi

Karından baktı canım normaldir demi yaa şu kan tahlili sonucunu beklemek çok zormuş :) kaç gündür nasıl dayanıyormuşum anlamadım

karından görmesi zor zaten şu anda canım. Bana vajinal bakmıştı 5+3 düm galiba. kalp atışı için gideceğim cuma günü o zaman da vajinal bakacakmış. Artık sonrakilerde karından galiba. Korkma görmemesi normal. regl kaç gün gecikti?

sg26 canım nasılsın? Göremiyorum seni merak ettim. İyi misiniz?
Canim kac gundur bulantidan yataktan kalkamiyodum. Bugun mecbur ise gittim. 2. Saatimde kanamam basladi doktor acil gel dedi smdi yoldayim yolda 2 saat suruyor ama kanamam cok fazla. Insallah bebegim iyidir, cok moralim bozuk dualarinizi eksik etmeyin

Şuan benim 4+3 kuzum 30 veya 31 günde oluyordum o yüzden 1 gün gecikti şuan :) inşallah dediğin gibi sorun yoktur :)

Stres panik yapma iyidir inşallah canım bizi haberdar et inşallah hiç bişey yoktur dikkat et kendine

Insallah onemli birsey yoktur iyi haberlerini bekliyoruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…