2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217

Canım ne güzel yazmışsın ya maşallah .. Gerçekten bulunduğumuz durumun kıymetini bilmeliyiz. Bir çok insan senelerce bebek olması için uğraşıyor ne acılar ne stresler çekiliyor biz elimdekinin kıymetini bilmeliyiz Rabbim bizi böyle güzel bir hediyeyle şereflendirdi çok şükür. Ve rızkı veren Allah buna da tam olarak inanç ve teslimiyet lazım. Bende işten ayrıldım işsizim eşimde aynı şekilde işi sallantılı ne olacagı belli değil ama cocuk olmasını bayadır istiyorduk olunca da Rabbim bu bebğin rızkını da gönderecektir inşallah die düşündüm hep ve inşallah Bebişlerimizi kucagımıza aldığımızda Allah bize hayırlı kazanç kapıları açacaktır ..

aynen ben israr ettim folik asit icin iyi yazim dedi . salak sigara kullaniyorum hic sormadi bile sigara iciyonmu diye bide kadin doktoru salak ona nasil kendimi emanet etcem. kac gundur esimle aram iyice bozuldu onun yuzunden neymis agrilarim normal. salak insan ilk hamilelik bu ben ne bilim basima ne gelecek

amin canım inşallah bizde tez zamanda yaşarız

Sonuna kadar haklısın. Bende bu şekil yazdım belki daha sert ama sonra sildim. İnsanları yargılayamam ama bu bi cinayetir. Allah verdiği canın rizkini da verir.

Hangi hastane de bu dr
Devlet mi ozel mi

kizlar gobek deligim icerden aciyo sizliyo sizce neden kac gundur bole bilen varmi
yardim edin

Bende 6+4 de kalp atışları için gitmiştim. Dr kalp atışları gözüküyor dedi ekrandan pıt pıt atan şeyi gösterdi ama dinletmedi.acaba makinası mı eskiydi bidahakine duyabilecekmiyim

Canim benim doktorum bilerek dinletmedi 6+6da.makinasi da gayet iyiydi.bu zamanlar bebek icin riskli sonra dinleteyim simdi dinletsem gümbür gümbür atiyor kalbi ama gerek yok rahatsiz etmeyelim dedi

Kilim ve tohum Canımcım sana birşey sorucam ? Sen bilgilisin bu konularda.. Ceviz badem fındık yemek günlük folik asit ihtiyacımı karşılar mı ?
Canım kırmızı mercimek ceviz kabuklu fıstık yeşil yapraklı sebzeler folik asitin zengin olduğu besin kaynakları. Eğer bulantın artıyor hiç
İçemiyorsan bunlara yönel en mühimi de ilk aylarda omega3 içerikli deniz balıkları ve ceviz. Benim doktorum bulantı yaparsa kendini zorlama zaten vücudunda folik asit depon dolu dedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…