2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Amin arkadaşım Allah yüzümüze baksın inşallah. En çok annemin yaptıkları koyuyor bana

Çalışıyor dükkanı var ama para gelmiyor. Aynı evde yaşıyoruz annem ve babamla 2,5 senedir canımdan bendim artık. Bugünde teyzemin bir oğlu var çok hayırsız bana senin ondan farkın ne dedi
Isin kolay değil annen babanın gecimi de sizdeyse daha ne Hayır bekliyormus. Sen gecindiriyorsan onlarda çocuğuna baksin

ayyyy cins yemin ediyorum bu erkek tarafi herseyi kiz tarafi yapsin diye bekliyo sanki gelin aldik ogullarini

Mideni asla boş bırakma , hep birşeyler atıştır , başka bir çözümü yok maalesef , ya da ilaç kullanacaksın Dr un yazıcak
Ay iştahta yok ki birsey atistirayim parol hap attım bide rennie hap ancak kendime geldim . Bugünde yolda gecirecem günümü inşallah tekrar kötü olmam

Dükkanı var anca kendi masraflarını çıkarıyor. Annem çocuğa bakıyor babam evin yemek ihtiyaçlarını karşılıyor

Canım diğer çocuğun kaç yaşında peki
Annen belki de iki çocuğa birden bakamayacağı için istemiyordur yaşlanınca herşey gözlerinde büyüyor

Doktor parol içilebilir demiş eşime . Mecburum çok kötü midem bulanıyor bugün de hep yolda olacam eve dönüyoruz ilaç icmesem hicbirsey yapamazdım
Sen sadece parol içmemişsin ki. İlk 3 ay içilen ilaç gelişimini durduruyor. Ben öksürmekten 1 hafta uyumadım gece gündüz içim dışına çıktı. İşe bile gittim o halde. Doktor tedavi verdi. Teyze kızları doktor onlara sordum kesinlikle içme ilk 3 ay hiçbir şey dediler. Onlar senin canın olmadığı için veriyorlar

Eşimin borçlarını ödemekten bıktım yıllardır. Ondan bu durumdayım

ayni durumdayiz bana da bunalti geliyo ama mecbur dayaniyon sıkıyon kendini. annesi babasi destek olmuyomu ogullarina. olmaz tabi bizimkilerfe ole ogullarina daha nisanliyken actim dukkani gece gunduz calisiyorum ogullsri oturuyor ben masalara tek basima bakiyom ama aksam ben degil ogullari yorgun oluyo. ay sinirlendim yine bak. allah askina su kocalar koca olsalar biz bole olmayiz.

Boşayacağım oğlum çok düşkün

Eşim ilkokul mezunu işi yoktu evlendiğimizde. Ben 2 üniversite bitirdim memurun. Ailem istemedi illa olacak dedim. evime çöpleri nasip değil. Evlendik izmirdeydim ben yanıma geldi. kendisi aydınlı bana eziyet etti bir ton. Sinir krizi geçirdim hastaneye yattım. Yeşil reçeteli ilaçlar kullandım. Sonra belediyeye soktum bunu. Çalışıyordu. Aydın da iş buldu hamileydim. Taşındık. Sonra o işi de beğenmedi dükkan açtık. Halimiz ortada. Evlendiğimizde beri mobilya borcu eşimin bağkur borcu helak oldum. Babası da 5 kilo yağ alınca eli titrer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…