2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Neden canım neden aldırıyorsun
Çalışıyorum oğluma annem bakıyor.2.ye bakmam diyordu aramız iyi değil. Belki ikna ederim diyordum ama az önce öyle bir laf etti ki dünyamız başıma yıktı. İkna edemeyeceğimiz anladım. Daha haberi yok bebekten. Aldıracağım mecbur

Görünür canim

Aayy inşallahh :)

Kesinlikle canım ben ilk doktorumdan çıktı çok kötü oldum hemde çok sonra kahvaltı yaptık başka bir Dr gitmeye karar verdim gittik ve bebeği de gördüm kalbini de içime su serpildi yoksa 2 hafta zor dayandırdım 1 saat içinde aldım iki haberi de kesinlikle bir Dr iyi birşey demezse ikincisine mutlaka gidin hatta farklı hastahane olsun mümkünse

Doğru söylüyorsun tek doktora bağlı kalmamak lazım :) benimki daha çok minnak yaa sizinkiler abla abi oldular :)

Kızlar çok ilginç bir olayla karşı karşıyayımm. Her 100 hamilenin sadece 5 inin başına geliyormuş bu olay ve malesef çözümü yok :cry:
Afedersiniz ağzımda aşırı tükürük toplanıyor ve yutamıyorumm. Hem de anında , saniyeler içinde.
Elimde pet bardakla dolanıyorum ve sürekli tükürüyorumm.
Neden olduğu bilinmiyor ve çözümü yok. Kiminin 4-5 ayda bitiyormuş , kiminde 9 ay sürüyormuş doğuma kadar.
Napıcam ben böyle ? Dışarı bile çıkamam artık bu halde :cry:

Yaa ilk defa duydum çok enterasan :KK43: çok geçmiş olsun inşallah tez vakkite şifa bulursun

Ben bebeği aldıracağım kızlar hepinize hayırlı hamilelikler

Aaa çok üzüldüm ya neden böyle bişeye karar verdin

Rabbim bana bırakma sen al canını
Ya böyle şeyler söyleme lütfen gerekirse ayrıl işten sen bak evlatlarına yada bakıcı tut birini kreşe ver ama aldırmak en kısa en kestirme çözüm bunu düşünme lütfen :KK43:
Bianlık kızgınlığa sinir ile bebeğini harcama benim bile içim acıdı burda :KK43:

Çalışıyorum oğluma annem bakıyor.2.ye bakmam diyordu aramız iyi değil. Belki ikna ederim diyordum ama az önce öyle bir laf etti ki dünyamız başıma yıktı. İkna edemeyeceğimiz anladım. Daha haberi yok bebekten. Aldıracağım mecbur

Hele dünyaya gelsin bi çözümü bulunur.Acele etme lütfen.Gorelim Mevlam neyler neylerse güzel eyler.pire icin yorgani yakma.sakinles biraz kendine zaman ver

Ya böyle şeyler söyleme lütfen gerekirse ayrıl işten sen bak evlatlarına yada bakıcı tut birini kreşe ver ama aldırmak en kısa en kestirme çözüm bunu düşünme lütfen :KK43:
Bianlık kızgınlığa sinir ile bebeğini harcama benim bile içim acıdı burda :KK43:
Evi ben geçindiriyorum. İşten ayrılma gibi bir durumum yok. Maddiyat kötü bakıcı şansım da yok. 2.bebeği istemek benim hakkım değilmiş

Hele dünyaya gelsin bi çözümü bulunur.Acele etme lütfen.Gorelim Mevlam neyler neylerse güzel eyler.pire icin yorgani yakma.sakinles biraz kendine zaman ver
Doğunca nereye bırakacağımı şaşıracağım. Annem vicdansızdır bırakır gider beni küçücük bebekle bir başıma çaresiz. Oğlumda yaptı çünkü

Kızlar midem çok bulanıyor iştah da kalmadı çözüm olarak napiyorsunuz huzurum gitti iyice ya şikayetçi değilim şükür bebegim var . ama bu hallerde insanı çok kötü ediyor

yanlış olanı yapma baksın isterse sana laf Saya Saya baksın ama bebeğinden olma . Esin neden calismiyor
Çalışıyor dükkanı var ama para gelmiyor. Aynı evde yaşıyoruz annem ve babamla 2,5 senedir canımdan bendim artık. Bugünde teyzemin bir oğlu var çok hayırsız bana senin ondan farkın ne dedi

Kızlar midem çok bulanıyor iştah da kalmadı çözüm olarak napiyorsunuz huzurum gitti iyice ya şikayetçi değilim şükür bebegim var . ama bu hallerde insanı çok kötü ediyor
Mideni asla boş bırakma , hep birşeyler atıştır , başka bir çözümü yok maalesef , ya da ilaç kullanacaksın Dr un yazıcak :KK43:

Çalışıyor dükkanı var ama para gelmiyor. Aynı evde yaşıyoruz annem ve babamla 2,5 senedir canımdan bendim artık. Bugünde teyzemin bir oğlu var çok hayırsız bana senin ondan farkın ne dedi

hemen hemen ayni gibiyiz halen doya doya sevinemedim bebise.herhalde tek esimin babasi ve annesi sevinir ilk torun diye kardeslerim bilmiyo annem sevindimi sevinmedimi biliyorum bazen insanlar en yakinin bile en agir darbeyi vuruyo sana. ve hep bayan larak hep biz yetisecegiz hep bizyapacagiz doyuracagiz calisacagiz. nedir bu cektigimiz. bidr hrkes bize minnet ederek soylnir. allah butun bayanlara destek olsun ama oncelikle ceken ve kalbi sizlayan

X