2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
güvenli bağlanma ,baglilik diye tam adi ne oldugnu su an hatirlamiyorum bir yöntem var.adem güneş pedagog anlatıyor .bir bak canim

biZimki de evde sadece ikimizsek hep arkamda

Kızlar aranızda menenjit aşısını yaptıran var mı? Bize Dr 15.ayda yapacağını söyledi =/

Ben sağlık ocağına taptıtıyorum orda be zaman yaparlarsa o zaman yaparız

1 yaş aşısını olduk kızlar, üç tane bacaktan Neden öyle?
Bazı arkadaşlar bir kol, iki bacaktan demişlerdi de..
Bize üç tane bacaktan vuruldu

Bizim de sabah asimiz hayırlısı ile atlatsak inş
Bebislere de geçmiş olsun

Kızım rahat atlattı çok şükür. Ateş huysuzluk olmadı. Yine de her ihtimale karşı calpol verdim ben. Vurulurken de pek ağlamadı.

Size de şimdiden geçmiş olsun. Sıkıntısız atlatır inşallah..

Çok geçmiş olsun şükür iyi geçmiş kimisini baya etkiliyormuş

iyi günler hanımlar. oglumun pipisi dunden beri şişti. pazar oldugu içinde götüremedim dra. yarın allah nasip ederse ilk işimiz götürmek olacak. çişinini yapıyo. ama enson altını actıgimde beyaz beyaz iltihaplar cıkmış pipisinin ucundada vardı aldım baya cıktı uc kısmı kıpkırmızı olmuş. ögle cok huysuzlugu aglamasıda yok. şu geriye cekmemi cevirme mi ne onuda arada bir yapıyodum ama anlamadım gittim.başına gelen var mı. baya tedirgin etti beni

vurulurken baya ağladı ama uykusu vardı.sonra birşey olmadı şükür.hatta uyku yaptı iyi uyudu ben de anlamadım.biraz huysuzluk yaptı.ateşi çıkmadı ama rahatsızdı ağrı.kesici verdim
Güzel geçti şükür

Yiğenime iki kol bir bacaktan vurmuşlar. Bize üçünü de bacaktan vurdular

Niye öyle anlamadım???
Size nasıl vurdular canım?

Çok geçmiş olsun ben pek anlamam ama belkide sünnet ettirmen onun için daha iyi olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…