2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Kızlar yumurtanın beyazını veriyor musunuz artık?
Birde mayaladığınız yoğurdu kaç gün yediriyorsunuz?
Ben ufaktan yumurta veriyorum ne kadar yerse çatala patırıp
Yoğurta beş gün felan gergin bir kavanoz acıyorum ona dikkat ediyorumsadece

Ben ufaktan yumurta veriyorum ne kadar yerse çatala patırıp
Yoğurta beş gün felan gergin bir kavanoz acıyorum ona dikkat ediyorumsadece

Ben 1 lt sütten tencereye mayalayıp, 3 gün yediriyorum, kalanını ben yiyorum =D
Sonra bir kaç gün ara verip tekrar mayalıyorum. Hergün yedirmiyorum yanii.

Yumurtaya gelince, artık tam yumurta yiyebiliyor, haşlama yada omlet yapıyorum.
Ama pek severek yemiyor. Bu aralar iştahsız zaten. Hiç öğürmeyen çocuk herşeye öğürür oldu.

Yaa bizim lise bu ara öyle severek yendiği yogrdu bile pek yemiyor nasıl olacak anlamadım ha bire emiyor

Allah allah ne ilginç..
Niye bize üç tane bacaktan vurdular, ne saçma, anlamadım gitti...
Biz de dün vurunduk 3 ü de bacaktan. Aşıdan beri sürekli istifra ediyor benimki hafta sonu üşüttük galiba. Üstüne aşı da olunca süzüldü kuzum. Bugün dr a gittik serum verdi ama hala kusuyor. Geçen aya göre 250 gr. Kilo vermiş. Ne yapsam bilemedim. Ateş ishal yok çok şükür ama iştah sıfır. Nane limon verdim pek fayda etmedi

Allah allah aşı ağır mı geldi acaba? Ama dediğin gibi üşütmüş de olabilir. Üşütse ateş de olmaz mıydı ki?
Çok geçmiş olsun canım, bol bol oku nazar değiyordur minnoşa =)
Bol bol su içmeli, ishali yok ama patates haşlama da iyi gelir belki.
Yiğenim de geçen 18 ay aşılarını vuruldu, o gece çok kusmuş ateşlenmiş. Ne var bu aşılarda, iyi mi yapıoz kötü mü belli değil.

Merhaba sevgili anneler. Bu gruba en son yazalı 1 seneden fazla oldu. Belki aramızdan birçokları gibi ben de Nisan annesi olamadım; 1 gün farkla. 31 Mart'ta 39+0'da geldi kızım. 1 yaşını devirdi.

Benim asıl merak ettiğim; bu grupta benim gibi tekrar hamile olan arkadaşlarımız var mı? Hayırlısıyla 7 ay sonra ilk gözağrıma kardeş gelecek ve ben bir kez daha tadacağım inşallah anneliği, daha yeni alışmışken... Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah.

maşallah size.iyi cesaret.rabbim kolaylık versin.hayırlısı ile kucağınıza alin ins

Bizim aşıdan sonraki gün döküntü oldu. İnternettem baktım 1 yaş aşısından sonra olabiliyormuş. Bugün sönmüştü.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…