2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
sağolasın bende deneyeyim :)))

Arkadaşlar bebişlerinize süt vermeye başladınız mı? Artık başlasak sorun olmaz herhalde değil mi?

Ben bugün kızıma krep yapıcam, yoğurt yerine süt koymayı düşünüyorum, bişey olmaz inşallah

Sanmıyorum canım az dene bak etkiler mi artık bir yasındalar

Aynen artık yavaş yavaş geçmek lazım süte. Peynir yiyorlar sonuçta, sütün ne zararı olabilir ki =)
Bir iki hafta önce kendime bir bardak günlük süte yulaf ezmesi, süt, h.cevizi koyup mikserden çektim kahvaltı için. Benim çocuk ağzımın içine bakıyor tabi. Bir ben içtim bir ona verdim mis gibide içti. Bu arada ben oğlumu emziriyorum. Niye bilmiyorum bir sakıncasını görmedim tersine onun için yararlı olacağını düşündüm verirken. Bir problemle de karşılaşmadık

Ne yersek, içersek ağzımızın içine bakıyorlar zaten =) Bizde dayanamayıp tattırıyoruz, analık işte

Bende krep yapmıştım yoğurt yerine süt koymuştum. Dokunmadı ama pişik oldu. Belki de tattırdığım domatesten oldu

Yarın kontrole götürcez. Doktora artık süte başlamalı mıyım diye sorucam bakalım ne diyecek.

Oğlum altı aylık falandı doktora azda olsa süt tattırabilir miyim diye sormuştum. Olabilir demişti. O dönem öksürüğü için sütle hatme çiçeğini karıştırıp baya vermiştim. Neyseki birşey olmadı. Dediğin gibi ağzıma bakmayı bırak ağzıma birşeyler atarken ona vermezsem ağzını ağzıma dayıyor

Oğlum ilk zamandan beri kucakçı. Emekleyince kendi bağımsızlığı tatlı gelir bırakır dediler. Maalesef öyle olmadı. Bu sefer yürüyene kadar bekle dediler. Yürüdü yine aynı. Zaten onunla aynı odada durmazsam ağlamaya başlıyor. Babası yanındyken bile durum böyle. Yanında başkası varken beni unutuyor neyseki aramıyor ama görünce ağlamaya başlayıp bana gelmeye çalışıyor. Ama gün içinde resmen bana yapışık. Tek başına saniye durmuyor. Kucak istemediği zamanlar da aynı odada durmazsam başlıyor ağlamaya. Bu durum normal diye okudum nette gerçi ama ne zaman geçer nasıl olur? Benimle aynı durumda olan yada ne zaman bu durumun değişeceği konusunda bilgisi olan var mı?

Ek gıdaya geçişte sebze de sorun yasamadim gibi ama sut ürünlerinde pişik oldu.
1 yas kontrolünde diyeti açtı doktor.inş tekrarlamaz.rahat rahat yer içer herşeyi
Tay tay yürümeye çalışıyor.
Asi olacağı için doğum gununu o gün aile içinde olur inş.
kızlar ben doğum depresyonu değil su an iyi değilim .herşey rayına otururken niye hep kendimi rahatsız ediyorum anlamıyorum
Psikologa gidiyordum 2 hafta isim çıktı gidemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…