2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Arkadaşlar bebekleriniz bir günde toplam kaç ml su içiyor?

Birde kaç numara bez kullanıyorsunuz? 4+ bizde çiş kaka çok taşırdı. 5 aldım büyük geldi baya. Başka da seçenek yok =/ 5 numaraya devam edicem sanırım.

Günaydın ben 5 numara kullanıyorum 4 küçük geliyordu kenarlardan kaka pırtlıyordu:)
Ya su olayı sıkıntı öyle çok içmiyor yaa sulukla deniyorum felan Yok içmiyor bardak bir iki yudum ancak ama anne sütü bolbol içiyor bir de yoğurt ve çorbaları yiyor acaba ondan mı onlarda sulu

Günaydın canım.
Pipetle dene. Kızım pipetle çok güzel içiyor. Ben de hiç su içiremezdim. Pipete bi alıştı lıkır lıkır içiyo valla =) Ayran da yapıyorum onu da kolayca içiyo. Günde 200 ml su rahat içiyordur.

1,5 çay bardağı içiyordur. 5 numara bez kullanıyor.

Kilosu kaç canım biz 10 kilo olmadık daha belki de olmuşuzdur ama 4 kullanıyorum hiç taşırma olmuyo belini bol mu bırakıyorsun

Kızlar pazartesi günü doğum günümüz cumartesi ve pazar iki gün ayrı ayrı kutliycaz bu bebekle nasıl altından kalkicam bilmiyorm

Kilosu kaç canım biz 10 kilo olmadık daha belki de olmuşuzdur ama 4 kullanıyorum hiç taşırma olmuyo belini bol mu bırakıyorsun

Kilosu 9 buçuk anca vardır. Belden taşmıyordu, yanlardan çıkıyordu. Bir de bacaklarını kesiyordu, 5 numaraya geçtik rahatladık =]

Kızlar pazartesi günü doğum günümüz cumartesi ve pazar iki gün ayrı ayrı kutliycaz bu bebekle nasıl altından kalkicam bilmiyorm

Bizim de bu cumartesi 24 ünde doğum günümüz. Pazar akşamı analı kızlı kutlicaz doğum günlerimizi. 25 Martta benim

Evde en yakınlarla kutlicaz, 15 kişi kadar olucaz. Kocam yandı masraflarda çok Doğum günleri arka arkaya olunca hediyeler ikiye çıktı

bugün öyle deneyeyim bizim azı dişi şişmiş patlayacak burnu akıyor baya her diş döneminde aynı şekilde oluyor yaa gece uyuyamıyor burnu tıkalı diye bu sefer sinir oluyor

Oh oda iyi tek pasta yapacaksınız. Tasarruf hem bak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…