2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Bir de zarki soyluyorum. Kirmizi balik,fisfis kayikci, küçük kurbağa vs
. :) cok hosuna gidiyor. Topla oynamayifa seviyor ben ona atiyorm o bana atiyor :)
Bultak tan aldım içine koyunca alkışlıyoruz şarkı söylüyorum oda sallanıyor söylerken benek kitaplarından aldım koyunu öğrettin nerde diyorum onu açmaya bulmaya çalışıyor felan birde aktivite masası var onunla baya oyalanıyor kızım ama kitaplar ilgi alanı bu ara

Kitaplarin isimlerini söyler misin ?

Kitaplarin isimlerini söyler misin ?
Benim minik çiftliğim sayılar renkler e bebekte ve jokerden aldım bebekler için yaprakları kalın biraz hatta evde büyükler için olan hikaye vardı açıp kendim uyduruyorum dinliyor beni :))

Merhaba kızlar nasılsınız? Ben uzun süre sonra bakıyorum o yüzden eskilerden Deli Maviyi biliyorum . Nasılsınız yürüyor mu bebisler :)

Ben sık sık bakıyorum da yazan eden yok =) Şuan uyusun da çamaşırlarımı sereyim diye bekliyorum Şimdi uyur 45 dk 1 saat sonra emmeye kalkar, ardına mamasını ister. Sonra babası işten gelir, babasını görünce uykusu açılır, sonra uyut uyutabilirsen.. Maalesef uyku düzenimiz çok bozuk, hiç erken uyuduğu yok, birtek uyku konusu beni zorluyor. Bizde durumlar böyle

Bizim yürümüyor ama galiba a, kaldı artık yürümesine çocuk yaramaz lastik bugün yine yataktan düştü yavrum alnı sisti. Üst dis çıkıyor bh yüzden uykusuz ve horgunuzz

merhaba kızlarr. bebişler büyüdü huyları degişti. nisan 18 dogumluyz bizim 4 üstte 2 alta dişimiz vardı alttan üçüncüde kabardı cıkmak üzere. yürüme cabaları içine girdik bi kanepeden digerine giderken ellerini bırakıp gidiyo bana falan gelirken yürüyerek geliyo. çok sinirli bi cocuk oldu ama neşesindende hiç bişey kaybetmedi. baba aşıgı işe giderken babasının arkasından çok aglıyo bide erkek bebekler anneye düşkün olurmuş pehhh. cocuklarla oynamayı cok seviyo bi yere gittigimde falan hiç yanıma gelmez cocukların yanından. ama tek kötü yöne galiba oglum cok vurucu yırtıcı olacak inşallah bu huyundan vazgecer. elindekini falan atmaya calışıyo vuruyo

Benimkide öyle canım babaya düşkün diyordum ki aslında dışarı çıkmak için onun arkasına ağladığını coDum .

Bir aya yürü diye bekliyorum bende artık daha fazla ayakta duruyorum kontrollü daha fazla bahar felsefe çocukları alıp parklara gitsek :))

Kızlar merhabalar uzun zamandır giremedim, biz sabah burun akıntısı ve halsizlikten dr a götürdük kızımı biraz üşütmüşüz iburamin verdi bugün onu başlıcaz. 11 aydır ilk kez hasta olduk. Çok üzgünüm

Üzülme canım çocuk hasta olur maşallah diyim o zaman bizim 5 defa oldu şimdiye kadar artık alıştım ilkinde çok üzülmüştüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…