2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
hayırlısı olsun. ben keseyi gördüm de daha kalp atışına gidemedim bir türlü
Bugün doktora gittik . Kalbinin attığını oluştuğunu söyledi . :) darısı isteyenlere inş . Ama beta mın yüksek çıkmasıyla ilgili yorum yapmadı .tek yumurta ikizi mi acaba diye geçiriyorum içimden . Kendi doktorum değildi bi yere tatile geldik orda gözükmem gerekti.

Çok geçmiş olsun Allah aynılarını yaşatmasın inşallah.. Siz yine temkinli olun, ben biraz fazla evhamlıyım, keşke biraz rahat olsam

Kızlar ya bende çok gaz var.. İlerleyen dönemlerde gaz olduğunu biliyorum am böyle erken Zaman da olur mu ?!? Sizlerde var mı ?!?

Kızlar ya bende çok gaz var.. İlerleyen dönemlerde gaz olduğunu biliyorum am böyle erken Zaman da olur mu ?!? Sizlerde var mı ?!?
bende de çok fazla şişkinlik oluyor birşey yiyemiyorum bide çok az midem bulanır gibi oluyor ama henüz istifar etmedim :)
İstifar eden var mı ? yoksa sadece bulantı mı oluyor ?

bende de çok fazla şişkinlik oluyor birşey yiyemiyorum bide çok az midem bulanır gibi oluyor ama henüz istifar etmedim :)
Hamilelik hormonu yani hcg arttıkça bulantı artıyor canım. Çok normal. Ben gunde en az iki kere çıkarıyorum bezdim :) kraker beyaz leblebi iyi geliyor aklında olsun

Bende sabah bulantısı oluyor hiç kalkmıyorum yataktan kalkınca daha çok bulanır diye yazmış bir sürü yer.. Sonra geçiyor. Çok fazla bulantım olmuyor şükür.. Ama gaz var

O kişiden kişiye değişir , bende bulantı çok var henüz kusma yok , ama her an olabilirr bekliyorum

Gündüz birşey yok , gece çok şişiyorumm , çıkmıyor da o gaz..
Bende gündüz oluyor walla.. Eğer af edersin çıkarmazsam kaşığıma hafifte olsa ağrı yapıyor..

Can'ım kahve akıntın geçti mi ?!? Benimkinin rengi Türk kahvesinden nescafe ye döndü..inşallah bebiş iyidir :)

Yok süt içtim, ishal yaptı.. Yazın ve ilk haftalarda süt ishal yapar dediler ondan içmiyorum. Peynir yoğurt vs.. Yemeye çalışıyorum
Çok güzel eğer yiyebiliyorsan ben şuan onların hiçbirini yiyemiyorum doktor kendini hiç zorlama bebek senin suan yediginden değil depolarından besleniyor birkac hafta sonra zaten hepsini yemek istersin dedi

Hamilelik hormonu yani hcg arttıkça bulantı artıyor canım. Çok normal. Ben gunde en az iki kere çıkarıyorum bezdim :) kraker beyaz leblebi iyi geliyor aklında olsun
tamam canım çok saol :=)

Bende sabah bulantısı oluyor hiç kalkmıyorum yataktan kalkınca daha çok bulanır diye yazmış bir sürü yer.. Sonra geçiyor. Çok fazla bulantım olmuyor şükür.. Ama gaz var
Sabah bulantım olmadı henüz çok şükür :)

Senin en son ne kadar çıktı beta Hcg ?!? Yakın tarihlerimiz :)

canım tatildeyim ben o yüzden 3 kere idrar testi yaptım çizgiyi gördüm sadece :)
inşallah testi pazartesi yapacağım :) senin kaç değerin

Benim kanamaydı Can'ım , kahverengi akıntı diil , üç dört gündür gelmiyor dilimi ısırarak söyleyimm , inşAllah ta gelmezz çok korkutucu

Çok güzel eğer yiyebiliyorsan ben şuan onların hiçbirini yiyemiyorum doktor kendini hiç zorlama bebek senin suan yediginden değil depolarından besleniyor birkac hafta sonra zaten hepsini yemek istersin dedi
Aynen Can'ım bende hiç yemedim 1 kilo verdim.. Ama artık yavaş yavaş yiyorum ama aşırı bulantım ve iştahım olduğunu söyleyemem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…