2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
tamam canım çok saol :=)

Sabah bulantım olmadı henüz çok şükür :)

canım tatildeyim ben o yüzden 3 kere idrar testi yaptım çizgiyi gördüm sadece :)
inşallah testi pazartesi yapacağım :) senin kaç değerin
Benim geç döllenme olmuş galiba doktor öyle dedi. 26 ile başladık 376 ya çıktık inşallah 4 güne keseyi görmeye gideceğiz

Canım ben pazartesi den beri tatildeyim. 9 saat sürdü yolculuk. Dr. Tavuk yemek dışında hiç bişey yasaklamadı. Günlük hayatına kanaman olmadığı sürece devam et dedi. Günlük 3-4 saat denizdeyim çok şükür bi sıkıntım yok.
Tavuğu neden yasakladı canım

Kızlar bu tatlı heyecanlar hep devam edecek insallah :) keseyi gördükten sonrada kalp sesini duymak için sabırsızlanacaksınız benim gibi :)

Oy oy o kalp sesini duymak müthiş bir şey , Allah herkese nasip etsin :dua::dua::dua:
Bıraksalar saatlarce dinleyebilirdimm..

Aaayy inşallahhh :)

Kızlar kesenizi ne Zaman?!? Beta Hcg kaç iken gördünüz ?!? Vajinal ultrason ile mi görüldü?!? Bilgi verirseniz sevinirim ?!?​
Kesemi ve bebeğimi 6+5 de gördüm kalp atışlarını duydum muhtemelen 15.000 civarındaydı canım. Evet vajinal bakıldı.

Bulantıyla yaşamaya alıştım galiba , bulantıya rağmen iki kepçe çorba az pilav yiyebildimm aferin bana :KK71:
1 saat sonra yine acıkıcam gerçi :KK48:
Afiyet şifa olsun :) Sen kendin yemek yapabiliyor musun, ben mutfağı es geçiyorum evde. Annelerimizde yiyoruz yemeği veya dışarıda. Bende hep acikiyorum. Normal insanlar gibi üç öğün değil az az çok sık yememiz lazımmış

Canım iki gün yemekli misafirim vardı öldüm yorgunluktan bugün de okuldan hocam çağırdı bir yayın hazırlama işimiz var. Şimdi kaldığım sayfadan okuyayım dedim. Ama maşallah tatlı tatlı sohbet etmişsiniz yetiştiremedim. :KK43: sen nasılsın canım bulantıların daha iyi mi? Bileklik işe yaradı mı?

Afiyet şifa olsun :) Sen kendin yemek yapabiliyor musun, ben mutfağı es geçiyorum evde. Annelerimizde yiyoruz yemeği veya dışarıda. Bende hep acikiyorum. Normal insanlar gibi üç öğün değil az az çok sık yememiz lazımmış
Yapamıyorum cnm , mutfağa hiç giremiyorumm , annem gelip yapıyor birkaç çeşit o da soğansız salçasız yemekler , iki üç gün yiyorum , eşimde bulaşıkları yıkıyor :110:

Canım iki gün yemekli misafirim vardı öldüm yorgunluktan bugün de okuldan hocam çağırdı bir yayın hazırlama işimiz var. Şimdi kaldığım sayfadan okuyayım dedim. Ama maşallah tatlı tatlı sohbet etmişsiniz yetiştiremedim. :KK43: sen nasılsın canım bulantıların daha iyi mi? Bileklik işe yaradı mı?
Bu halinle yemekli misafir mi , yapabiliyorsan ne mutlu , keşke ben de yapabilsemm , ben evime misafir bile kabul edemem bu ara , o kadar dağıldı kirlendi anlatamam , evi yakıp kurtulasım varr:KK43::KK43:
Ben almadım cnm bileklik , o başka bir arkadaştı , ben katlanıyorum bulantılarıma , aynen devam , 7+3 üm bugün az daha sabır :KK17:

Bu halinle yemekli misafir mi , yapabiliyorsan ne mutlu , keşke ben de yapabilsemm , ben evime misafir bile kabul edemem bu ara , o kadar dağıldı kirlendi anlatamam , evi yakıp kurtulasım varr:KK43::KK43:
Ben almadım cnm bileklik , o başka bir arkadaştı , ben katlanıyorum bulantılarıma , aynen devam , 7+3 üm bugün az daha sabır :KK17:
Kuzum eşimin İstanbul'dan çok samimi arkadaşı izne geleceği çok önceden belliydi. BiZe de her gelişinde uğrar. Bir de iş arkadaşının ailesi gelmiş Erzurum'dan haydi dedim onlar da gelsin. Gerçi eşim de işten bir saat erken geldi dört döndü evde beni pek yerimden kaldırmadı. Annem geldi yemeğe yardım etti. Yoksa enerjim sıfır kuzum. Evi temiZlerken de bir abla var yardımcı oluyor bana ara ara o geldi eşim halıları yıkamaya verdi öylelikle oldu yani. Sabret kuzum geçecek inşallah

Kuzum eşimin İstanbul'dan çok samimi arkadaşı izne geleceği çok önceden belliydi. BiZe de her gelişinde uğrar. Bir de iş arkadaşının ailesi gelmiş Erzurum'dan haydi dedim onlar da gelsin. Gerçi eşim de işten bir saat erken geldi dört döndü evde beni pek yerimden kaldırmadı. Annem geldi yemeğe yardım etti. Yoksa enerjim sıfır kuzum. Evi temiZlerken de bir abla var yardımcı oluyor bana ara ara o geldi eşim halıları yıkamaya verdi öylelikle oldu yani. Sabret kuzum geçecek inşallah
Misafiri çok severdim , şimdi kimseyi göresim yok :KK12:
Vallahi banyomu zor yapıyorumm temizliği hiç gözüm yemiyor , eşim yapıyor , olmadı şirketten temizlikçilere temizleticem dip köşe , böyle hiç içim rahat etmiyorr , bulucaz bir çaresini ..

X