2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Kızlar bizim altta üç üstte yeni çıkmış iki bide yeni gelmeye çalışan iki dişimiz var. Yani 5 dişliyiz :) oğlum alt üst dişlerini birbirine sürtüp gıcırdatıyor ama uykuda değil gündüz uyanıkken yapıyor sizce neden olabilir?

Benim yiğenim öyle. Çok hareketli bir bebek. 15 aylık yürüyor 1 dakika oturmuyor. En son artık yoruluyor sendeleyip düşmeye başlıyor. Yani abartısız sabahtan akşama kadar uyumadan ev içinde dolanıp duruyor. Şimdiki bebekler böyle çok hareketliler annelerini çok yoruyorlar =)

Reactions: mnt
Ne yazık ki bunun sebebi herşeyin bozulmuş olması yediğimiz içtiğimiz hiçbirşey sağlıklı değil çocuklarda ona göre şekilleniyor.düşünsene domatese bozulmasın diye köpek balığı dnası enjekte ediliyormuş bunu yiyen insan neye dönüşür zamanla sonuçta insan dediğin yediği içtiğidir

Keşif olabilir bu güne kadar et parçalarını hissediyordu şimdi daha farklı bişi keşfediyor :) ay bizimkilerde diş etleri şiş ama çıkmıyoooo

Oğlumu çok seviyorum Sadece ona yetemiyorum bazen ek gıda olarak bşey yediremiyorum kavonoz maması yediriyorum ve buda ayrıca üzüo beni evde yemek bile yapamıyorum Ya bırakıcam ağlıcak tabi onada dayanamıyorum ama geçicek sanırım bi şekilde

İnşallah herşey kısa zamanda yoluna girer

Merhaba kızlar uzun zamandır yazamıyorum sadece okuyorum yazdiklarinizi. Maşallah siralayanlari duyunca seviniyorum. Bizimki sadece dönebiliyor ona bile mutlu oluyorum.
Yeme içme konusuna gelince kızlar ben
Sağlıklı beslemeye çalışıyorum bugün karnabahar yedirdim . Kendimin sevmediği yemekleri bile yapıyorum sırf sağlıklı diye. Ben bile oğlum sayesinde sevmediğim sebzeleri yemeye başladım.

Nedenini bilmiyorum ama benim oglumda yapiyor onu. Bende merak ediyorum acaba damağı falan mi kasimaya calisiyolar

kızım alt dişlerimönce çıktı sonra üstten bir tane çıkmıştı on onbeş gün gıcırdatma olayını yaptı damaktan sonra diş çıkınca farklı geliyor tam Bıraktı dedim diğer diş çıktı şimdi onu yapıyor çene ileri geri gidip geliyor

Ağızlarını tanıyolar heralde dişker çarpıncamı farkettiler be acaba yaa

Bugün sağlık ocağı nasıl gittik kan tahlili için şükür değerleri gayet iyi çıktı. Basit bir soğuk algınlığı var ve burnu akıyor hapsiriyor. İçim acıyor bu haline. Ayrıca göz doktoruna da gittik. Burun kemiği genişliğinden dolayı önümüzdeki yıllarda diğer çocuklar a göre şasi olma riski varmış . Ama şuan da birşey yok dedi Dr. Dua edin kızlar.

Ben canim. Benimde kizim cok hareketli. Hic durmuyor. Kucakta kendini here atiyor here koyuyorum agliyor.

Bnm oğlum 14nisanda doğacaktı 22şubatta doğdu,her gören Allah yardmcn olsn dio.sanırım normal.2yıl çalışmıcktm işe başlayıp dınlenıcm)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…