2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Ben de bir yerde okumuştum en fazla 1 gün durabilir diye yaziyordu.

Arkadaşlar ben kaç zamandır bebeğimin üst dudağında bir anormallik olduğunj düşünüyorum bugün bir anda yine aklıma geldi üst dudak bağı var sanırım bağ dişlerinin büyüyeceği yerde buda keatirmesek sorun olur.peki ne doktoruna gidecem ben bilemedim

Ben vermiyorum canim. Doktor ozellikle hergun taze ver dedi.

Cnm geçenlerde okudum eğer seni emmekte zorlanmıosa.üst bağı önemsemıolarmş

mnt 14nisandı doğumu dimi,biz ona göre gidiyoruzda..buara tel sarar oyununa taktım bakalım nezmn yapıcak.bizde de çak var ama alkış bye bye yok.gel gel yapıncada genelde gelıyor,kndi nadir yapıyor

Benim oğlumda gel gel yapıyordu sıkıldı ondan bye bye yapıyor arabaya binince o el hiç durmuyor silecek gibi .şimdi sağ elimde 5 parmak sol elimde 5 parmak şarkısını söyleyince parmaklarına bakıyor hemen maşallah.

Ya ben bugün delirmezsem bidaha delirmem heralde. Ne uyuyo ne yiyo ne duruyo eşimde çalışıyo gerçi çalışmasa da çok faydasını gördüğümü söyleyemem. Çok yoruldum ne kolumda ne bacaklarımda derman kalmadı

Atak haftası yada diş mi acaba? Vardır bir sıkıntısı. Benimki de şuan çok huysuz, bana yapıyor fenalığını, iki insan görsün birşeyi kalmıyo uslu uslu duruyo

Benimki doğdu doğalı böyle uyumuyo memnun olmuyo eşim de aynı kendine faydası yok geceleri 7 sekiz kez uyanıyo vucüdum piskolojim artık çöktü

Kızlar yoğurt yapma makinesi kullanan varmı ben küçük kavanozlarda mayalayamadim olmadı tutturamadım.firindada denedim olmadı .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…