2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Ay sorma sürekli koynumda, bana dokunuyor, seviyor, kokluyor kıyamam :) Ben de bu duruma bayılıyorum ama bazen afakanlar basmıyor değil Atak haftası mıdır nedir hiç böyle yapmazdı :/
evet çok güzel böyle sanki beni seviyor yaa melekler yaa

Bizimkinde diliyle dudaklarınınaradında bırrr yapıyor sanki yaptıkça yapıyor birde

bugün sabah uyandım belim nasıl ağrıyor sürekli kucakta taşımaktan iyice zorlamisim. ben de ne kadar temiz ve titiz bir kadindim bugün eve şöyle bir baktım yok artık dedim ya bu ne? bir de yürümeye başlayınca sanırım eve misafir alamam bizimki de bu günlerde yanından ayrilmama izin vermiyor wc den koşarak geliyordum nasıl ağlıyor yavrum benim ya bu günler de geçecektir. zamanında dogsa artık falan diyorduk son günler hic gecmiyordu simdi arkama bakiyorum koca 7 ay nasıl da geçip gitmiş.

saatte bir çok uyanıyor neyden acaba canım ? ben şuna dikkat ettim gündüz çok uyuyunca gece uyumuyor şimdi gündüz uykusunu kıstım biraz toplam iki saat uyuyor gündüz . gece uyuması için böyle yapıyorum.

ben de hıçkırık tutuyor bazen. oglus bana çok gülüyor.
bizimki de motor sesi çıkarıyor eli de yumzuk yapıyor hayırdır oğlum motorlu mu olacan diyorum
tam isirmalik ya bunlar.

Selam kızlar bişi soracam bilen vardır belki.ben memurum 6 ay ücretsiz izin aldım ocak 15 de işe başlayacam nasip olursa acaba süt izninin kalanını kullanma hakkım var mıdır.

Selam kızlar bişi soracam bilen vardır belki.ben memurum 6 ay ücretsiz izin aldım ocak 15 de işe başlayacam nasip olursa acaba süt izninin kalanını kullanma hakkım var mıdır.
Canım ilk altı ay 3 saat ikinci altı ay 1,5 saat süt izni var Doğumdan itibaren sayılıyor diye biliyorum

Var tabiki,bnde okdr kararszmki başlamk konusnda.kim bakıck szde?
Ben kalacağım yaa bebeği başkasına bırakma konusunda çok üzülüyorum hakkım var sonuçta memur olunca emekli olana kadarda çalışıcağız başka zamanınız olmayacak böyle onunla beraber bird en önemli zamanları maddi olarak kasıyor ama bakalım gittiği yere kadar düşünüyorum

Var tabiki,bnde okdr kararszmki başlamk konusnda.kim bakıck szde?
Öyle zor bir durum ki anane ve babanne dönüşümlü bakacak ama biri rizeden biri trabzondan gelip gidecekler babannenin daha çok bakması lazım ama potansiyeli göremedim süt izni varsa öğlen gelip toplam 2 buçuk saati kızımla geçirmeyi planlıyorum.ya şu ilk çocukta 2 ay yarım gün meselesi varsa bi ara onu kullanacam birde yeni bi yasa çıkacak sanırım ama bize yararmı bilmiyorum ilk okul çağına kadar yarım gün yarım maaş.bırakmak istemiyorum ama ekonomik olarak zorlanmaya başladık kalbim çok acıyo şimdiden

Canım ilk altı ay 3 saat ikinci altı ay 1,5 saat süt izni var Doğumdan itibaren sayılıyor diye biliyorum
Süt izni Analık izni bitiminden itibaren başlıyor doğumdan iki ay sonra sanırım.ben o 3 saatlik kısmı ücretsiz izinde geçirdim kalan 1 buçuk saati dönünce kullanırmıyım diye merak ettim.çocuğu bırakmak öyle zor ki düşğndükçe ağlayasım geliyor

aynı duygu ları yaşıyoruz bizde bir babaanne var oda gelip zor bakar götüreyim diyor ona müsade edemem ekonomik olarak evet zor bebek birde masraflı bir dr gittin mi zaten yetiyor şimdiden düşünüp kendini üzme canım

Beni öyle tanıyo ki evde olmazsam sürekli ağlıyo uyurken gitsem evden uyanıp arkamdam ağlıyor hemen hissediyor.eve gelince yanaklarımı yüzümü emiyor napim ben ya çok zor çokkkkk

Beni öyle tanıyo ki evde olmazsam sürekli ağlıyo uyurken gitsem evden uyanıp arkamdam ağlıyor hemen hissediyor.eve gelince yanaklarımı yüzümü emiyor napim ben ya çok zor çokkkkk
Evet bu dönemde iyice anne olayını kavradılar artık benim wc gidince bile tek kalınca ağlıyor ocağa kadar inşallah biraz daha alışır oda annesi hem ek gıda ya da daha fazla yemeğe başlar

Böyle konuşmayın kızlar ben iki aylıkken daha bırakıp çalışmaya başladım. Mecburdum halende öyle çok ağladım psikolojim bozuldu gece eve gitmeyi dört gözle bekliyorum evden çıkınca yolda gözlerim dolar dola geliyorum ise evet zor çok zor hemde heleki ilk annelikse daha bir zor ama ben kendimi şuan neyse diyorum anlamıyor en azından anlayana kadar calisim

Evet bu dönemde iyice anne olayını kavradılar artık benim wc gidince bile tek kalınca ağlıyor ocağa kadar inşallah biraz daha alışır oda annesi hem ek gıda ya da daha fazla yemeğe başlar
Keşke çalıştığımız yerlerde çocukları emanet edebileceğimiz kreş gibi yerler olsa yavrum annesiz eksik kalacak ya babannesini daha çok severse

Canım ablam çalışmak zorunda kaldığı için 4 aylıktan itibaren yeğenime 2 yaşına kadar ben baktım. Bana çok aşırı düşkündür, hatta yeni yürümeye başladığında annesi çağırsa gitmez bana gelirdi.

Ama annesi sonuçta bu içgüdüsel bi duygu. Babaanesini sever, alışır düşkün olur ama annesinden fazla sevmez emin ol.
Senin kokunu nefesini kaç aylık olursa olsun bilir o merak etme annesi

ek gıda vermeye başlayınca kakasi çok fena kokmaya başladı katilasti da birazcik. düzenli çorba iciriyorum her gün. kahvaltıyla arası yok.

Evet aynen öyle. Kaka sayısı da azaldı. Bazen iki günde bir yapıyor. Normaldir inşallah doktora gidince sorucam.
normalde ben de azalır diye biliyordum bizimki daha çok yapmaya başladı. acaba çorba ictiginden mi?
muz falan yedirmiyorum. sen neler yediriyorsun canım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…