2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Günaydın kızlar dün pazar olunca bakamadım buralara msjlar okudum şimdi benim cadı tam olmasa da emekliyor biraz daha zamanı var gece uyumuyoruz hala düzene girmesi uykumuz gün içinde de pek uyumuyor

kızlar günaydınnnn... bebeğimde geniz akıntısı ve öksürük vardı on gündür yaklaşık üç kez doktora gittik balgam sökücü surup verdi ve burun damlası.. ama hala gecmedi hırıltıdan ememiyor genzi tıkalı ve fokurduyor ne yapacagımı şaşırdım.. buarada yedinci aya girdik ama aşılarını yaptıramadık hasta olduğundan.. hırıltısı nasıl gecer evde ne yapabilirim..

bHVXK3ZMSm4xVUdiMDgwZktwaXhEZz090Studio Session-5333.jpg pilsan-pratik-mama-sandalyesi-79525.jpg
images.jpg kizlar sizce hangi mama sandalyesi ??

Eklentiler

• images.jpg
    images.jpg
    7,4 KB · Görüntüleme: 41
kızlar günaydınnnn... bebeğimde geniz akıntısı ve öksürük vardı on gündür yaklaşık üç kez doktora gittik balgam sökücü surup verdi ve burun damlası.. ama hala gecmedi hırıltıdan ememiyor genzi tıkalı ve fokurduyor ne yapacagımı şaşırdım.. buarada yedinci aya girdik ama aşılarını yaptıramadık hasta olduğundan.. hırıltısı nasıl gecer evde ne yapabilirim..
Geçmiş olsun çok çok minik olunca bişey yapılmıyor ki

Günaydınn :)
Oğlum dün yumurta yerken hamm dedi beni taklit edip, çok sevindim :KK68:

Ve kızlar geçenlerde konusu geçmişti bebeğin kendini ileri geri yapması v.s benim oğlumda 2 haftadır öyle ve bildiğin emeklemeye çalışıyo. Bence doktorlar halk dilinde genelleme olan "emeklemeye çalışıyo" demek yerine illa tıbbi bi terim kullanmak zorunda gibi "mastürbasyon" demişler şaka gibi.

Hepimizin bebeği emeklemeye çalışıyo o hareketlerle hatta benim ki duruyo bi bakıyo ilerlemediyse sinirleniyo tekrar devam ediyo. Masum kuzulara saçma anlamlar yüklenmesin bence :KK20:
benim yeğnime de aynı şeyi söylemişti doktoru mast. yapıyor demişti.. bacaklarını ileri geri hareket ettiriyordu ve bunu üç yasına kadar sürekli yaptı

Ben decatabs d3 kullanıyorum hergün beş damla ayrıca kan ilacı olarak da adefer+2 üç ölçek hergün kullanıyorum doktorumuz bunları önerdi
Aile hekiminin verdigi devit ve kan ilaci var. Devit 3 ,kan ilaci 5 damla olmak uzere iki vitamn ilaci var. Sizinki neden değişik ki. Hangi doktor verdi onlari size. Bizimdemi kullanmamız gerek

Aile hekiminin verdigi devit ve kan ilaci var. Devit 3 ,kan ilaci 5 damla olmak uzere iki vitamn ilaci var. Sizinki neden değişik ki. Hangi doktor verdi onlari size. Bizimdemi kullanmamız gerek
yok canım benim doktorum aile hekimliinden alınan ilaçların yan etkisi çok olduğundan dolayı bunları verdi işlev olarak aynı ilaçlar ama farklı firmalara ait

devit 3 düzenli veriyor musunuz ben unutuyorum bazen
bende çok unutmadan vermeye çalışıyorum

bizim yeni atlattık sayılır çok kötü oluyor insan birşey yapamayınca ben evde sürekli ıhlamur papatya demleyip ılık veriyordum ki hala veriyorum baya faydasını gördüm tabii ilaçları da kullanıyordum

X