2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Kızlar ek gıdaya ben yeni geçtim, havuç verdim elma püresi ve yoğurt ayrı ayrı ve hergün birini tabi. Ya çok zevkli sanki evcilik oynuyormuşum gibi :-) 3 gün kuralı yapacaktım ama onu nedense boşladım yapmam gerek tabi. Bir de ben de ek gıdadan önce blw yaparım diyordum ama zor görünüyor. Neyse akışına bıraktım. Siz epey ilerlediniz bana da fikir oluyor :)

günaydın şekerpareler,

Gününüz bebeklerinizin yeni ve tatlı hareketlerini kesfetmekle geçsin ağzından yeni heceler duyun ve mutlu olun... :anne::KK5:
Günaydınn :)
Oğlum dün yumurta yerken hamm dedi beni taklit edip, çok sevindim :KK68:

Ve kızlar geçenlerde konusu geçmişti bebeğin kendini ileri geri yapması v.s benim oğlumda 2 haftadır öyle ve bildiğin emeklemeye çalışıyo. Bence doktorlar halk dilinde genelleme olan "emeklemeye çalışıyo" demek yerine illa tıbbi bi terim kullanmak zorunda gibi "mastürbasyon" demişler şaka gibi.

Hepimizin bebeği emeklemeye çalışıyo o hareketlerle hatta benim ki duruyo bi bakıyo ilerlemediyse sinirleniyo tekrar devam ediyo. Masum kuzulara saçma anlamlar yüklenmesin bence :KK20:

Günaydınn :)
Oğlum dün yumurta yerken hamm dedi beni taklit edip, çok sevindim :KK68:

Ve kızlar geçenlerde konusu geçmişti bebeğin kendini ileri geri yapması v.s benim oğlumda 2 haftadır öyle ve bildiğin emeklemeye çalışıyo. Bence doktorlar halk dilinde genelleme olan "emeklemeye çalışıyo" demek yerine illa tıbbi bi terim kullanmak zorunda gibi "mastürbasyon" demişler şaka gibi.

Hepimizin bebeği emeklemeye çalışıyo o hareketlerle hatta benim ki duruyo bi bakıyo ilerlemediyse sinirleniyo tekrar devam ediyo. Masum kuzulara saçma anlamlar yüklenmesin bence :KK20:
ben gerçekliğine inanmıyorum sapık bir insanın uydurup yaydığı bir şeyden başka bir şey olamaz bu. bebek ya masum melek ne bilsin ya.

benimki emekler mi bilmiyorum emeklemeden yürüyen de olabilir. yüz üstü yatmaktan hiç hoşlanmıyor :mad:

Hadi inşallah :)
Ben tadımı bile 2-3 günde 1 yapıyorum/çoğu zaman yapmıyorum. 1 haftaya 7.ay doluyor. Anne sutunu her zaman bulamayacak ama ek gida her zaman var sonuçta. 7.ay dolsun belki o zaman başlarım biseylere
Canım zaten anne sütü yine ana gıdası ama çok da geç kalma ek gıda için çiğneme yutma alışkanlığı kazanması lazım.doyumluk değil tadımlık olcak, 7. Ayı geçirmemek gerekiyomuş.8-9 dolana kadar anne sütü ağırlıklı beslenecek.

Aynı benimki de öyle sevmiyor yüzüstü. Ama kollarından yutup yürütüyorum çok seviyor.
ben de bugün kaç kere tuttum kol altından güzel dik duruyor maşallah. ama az adım atıyor. erkek çocuğu diye de çok yüklenmek istemiyorum. ben de 14 aylıkken yurumusum ama ben prematüre bebek olarak dogmusum. oglusum 10 aylık doğdu sayilir :KK76:

Peki kizlar bir sey sorucam. Benim kizim kendini cok sıkıyor ve kasiyor. Böyle yatiyor mesela iki ayagini carpraz yapiyor ve bacaklarini geriyor kendini sıkmaya basliyor. Biraz terliyor alni falan.. kizariyor. Kucagimda uyutmaya calisiyorum. Uykuya gecerken de yapiyor. Neden oluyor bu. Normal mi anlamadim gitti. Arastirdim pek bir sey bulamadim. Cocuk Masturbasyon falan yaziyordu . Ama o da en erken 1 yasinda başlıyormuş. Kizim 6.5 aylik :KK43:/ lütfen bilgilendirin ??

Terliyor diyorsun gaz olabilirmi

X