2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
blw türkiye diye bir sayfa var Sosyal medyada .oraya üye oldum 3-4 gündür takip ediyorum .çok katı kuralları var.benim yüreğim kaldırmaz.bazı çocuklar gelmiş 1,5 yaşına hala 9 kilo falan .kadın inatla blw yapıyor.benim gidip ağızlarına 3-5 kaşık tıkayasım geldi .peki yoğurdu ve sıvı kıvamlıları nasıl vereceksin.daha büyüklerde pankek galeta falan banıyorlar ya bardağı tutup çocuğun içmesini bekliyorlar.bunlar daha hiç birini yapamazki.
Ben o sayfaya hamileyken üye oldum dediğin gibi çok katı kuralları hayatta o kadar yapmam mesale geçtik ek gıdaya bir taraftan o oynarken ağzına veriyorum ben pütürlü şekilde ben dikkat ettiğim hangi ayda ne verilir nasıl verilir birde tarifleri hoşuma gidiyor takip etmeye devam et ama cidden çok şey öğreniyorsun

Pişik kremi olarak ne önerirsiniz? Yaklaşık 1 haftadır kızarıklık geçmedi. Mıstela kullanıyordum bugün Hametan sürdüm . Bir de yaklaşık 1 hafta 10 gündür kakamız neredeyse yok son günlerde çiş de çook azaldı, bezi çok hafif
Soducremi tek geçerim

Pişik kremi olarak ne önerirsiniz? Yaklaşık 1 haftadır kızarıklık geçmedi. Mıstela kullanıyordum bugün Hametan sürdüm . Bir de yaklaşık 1 hafta 10 gündür kakamız neredeyse yok son günlerde çiş de çook azaldı, bezi çok hafif
Sudokren bencede

Ben o sayfaya hamileyken üye oldum dediğin gibi çok katı kuralları hayatta o kadar yapmam mesale geçtik ek gıdaya bir taraftan o oynarken ağzına veriyorum ben pütürlü şekilde ben dikkat ettiğim hangi ayda ne verilir nasıl verilir birde tarifleri hoşuma gidiyor takip etmeye devam et ama cidden çok şey öğreniyorsun
Evet tarifleri kaydediyorum.bazen güzel şeyler çıkıyor.hem o yiyor hem sen veriyorsan sorun yok o zaman.senin kızla benimki arasında 1 gün vardı.doktor mu tavsiye etti sana ek besine geçmeni.ben daha beklemedeyim.

Evet tarifleri kaydediyorum.bazen güzel şeyler çıkıyor.hem o yiyor hem sen veriyorsan sorun yok o zaman.senin kızla benimki arasında 1 gün vardı.doktor mu tavsiye etti sana ek besine geçmeni.ben daha beklemedeyim.
Aynen dokturumuz dedi başlayabilirsin diye

Ben üç gündür önüne koyuyorum önce bakmadı sonra mıncıkladı bugün ilk kez ağzına götürdü nasıl mutlu oldum bilsen :)
Mama sandalyesinde oturur diye düşünüyorum koycam önüne napcak bakalım. Şimdi elimden kaşı almaya çalışıyo hep yedirirken inşallah yer önüne koyunca da :)

canım çiş ve kaka azaldıysa sen dr götür doymuyor mu acaba

Mama sandalyesinde oturur diye düşünüyorum koycam önüne napcak bakalım. Şimdi elimden kaşı almaya çalışıyo hep yedirirken inşallah yer önüne koyunca da :)
Biİmkinin eline verdim haşlanmış patatesi ağzına götürdü ama bir komik anlatamam pütürlü hali hoşuna gitmedi galiba

Arkadaşlar bebeğimin kulaklarında kir birikmiş sanırım bu kaşıntı yada ağrı yapıyor dünden beri ağlıyor uyuyamıyor doktora gittik ilaç verdi sizce bunu akıtmanın doğal bir yolu varmıdır anne sütümü damlatsam kulakta deneyen varmı hiç
Anne sütü. Damlatma bakteri ürer,en iisi glısern eczaneden alıp cok az sürmk

Günaydın annişler nasılsınız bakalım?
Ben yine uykusuzum :KK43:
Bu arada 3 gündür muz veriyorum kabız olmadı çok şükür. Hem de miktarını arttıra arttıra yedirdim. Ama sabah erkenden yediriyorum ne olur be olmaz diye biley olmadı hala kaka yapılıyor :) akşamüstleri de yoğurt veriyorum.

Bu arada 3 gündür muz veriyorum kabız olmadı çok şükür. Hem de miktarını arttıra arttıra yedirdim. Ama sabah erkenden yediriyorum ne olur be olmaz diye biley olmadı hala kaka yapılıyor :) akşamüstleri de yoğurt veriyorum.
Ben bu saate kadar kızımla nasıl mutluyum bilsen şimdi kalkıp kahvaltı yapacaz beraber o patates yiyecek ben tost bende senin gibi yapıyorum bu öğelerden sonra mutlaka yoğurt veriyorum ama bugün geç kaldı ilk öğün

Diş sancısı mı çekiyor acaba
Ben bu saate kadar kızımla nasıl mutluyum bilsen şimdi kalkıp kahvaltı yapacaz beraber o patates yiyecek ben tost bende senin gibi yapıyorum bu öğelerden sonra mutlaka yoğurt veriyorum ama bugün geç kaldı ilk öğün
Meyveyi nasıl veriyorsunuz rendeleyerek mi bizde yogurt alerji yoksa yiyordu. Patates yerken huylanıyor alışamadı yaa öğleden sonra armud vere ceğim
neslim33 neslim33 maşallah size Allah mutluluğunuzu bozmasın :)

Diş sancısı mı çekiyor acaba

Meyveyi nasıl veriyorsunuz rendeleyerek mi bizde yogurt alerji yoksa yiyordu. Patates yerken huylanıyor alışamadı yaa öğleden sonra armud vere ceğim
neslim33 neslim33 maşallah size Allah mutluluğunuzu bozmasın :)
Amin amin Allah bozmasın birde gece uyusak :) ben meyve bir kez verdim onuda dilimledim çatalla ezdim patatesi buharda haşla hafif oluyor belki öyle sever

Ben bu saate kadar kızımla nasıl mutluyum bilsen şimdi kalkıp kahvaltı yapacaz beraber o patates yiyecek tabii gece ayaktaydık olaya olumlu tarafından bakıyorum bende senin gibi yapıyorum bu öğleden sonra mutlaka yoğurt veriyorum ama bugün geç kaldı ilk öğün

Merhaba anneler.
6.ay aşılarımızı olduk geldik. İşkence gibi resmen, birinci iğnenin acısı geçmeden ikinciyi vuruyor hemşire, üç bacaktan bir ağızdan. Hava çok serindi ama ben nasıl terledim aşılar vurulurken anlatamam, içim acıdı kızım ağlarken.
Sağlık ocağındaki hemşire ek gıda konusunda hiç üç gün kuralından bahsetmedi. Tarhana çorbası sebze çorbası yumurta sarısı bebe bisküvisi ile kahvaltı yoğurt verebilirsin dedi. Benim kafa allak bullak oldu :/
Kan damlasının ( Vegaferon) öneminden bahsetti. Vermen gerek dedi.
Sonra da göz muyenemizi olduk, bir sorun çıkmadı Allah'a şükür. Hastane dönüşü de mama sandalyelerine baktık 350 - 500 tl arası. Sanırım alamicaz. Ne yapalım sağlık olsun :) Bizde durumlar böyle :)

Merhaba anneler.
6.ay aşılarımızı olduk geldik. İşkence gibi resmen, birinci iğnenin acısı geçmeden ikinciyi vuruyor hemşire, üç bacaktan bir ağızdan. Hava çok serindi ama ben nasıl terledim aşılar vurulurken anlatamam, içim acıdı kızım ağlarken.
Sağlık ocağındaki hemşire ek gıda konusunda hiç üç gün kuralından bahsetmedi. Tarhana çorbası sebze çorbası yumurta sarısı bebe bisküvisi ile kahvaltı yoğurt verebilirsin dedi. Benim kafa allak bullak oldu :/
Kan damlasının ( Vegaferon) öneminden bahsetti. Vermen gerek dedi.
Sonra da göz muyenemizi olduk, bir sorun çıkmadı Allah'a şükür. Hastane dönüşü de mama sandalyelerine baktık 350 - 500 tl arası. Sanırım alamicaz. Ne yapalım sağlık olsun :) Bizde durumlar böyle :)
Geçmiş olsun canım atlattınız siz ekimin ikisinde de ceren vurulacak bakalım sizin ebe onları demiş bizim ki zahmet edip bişey demedi bile :) mama sandalyesi nasıl bir şey düşünüyorsun bilmiyorum ama ikea mama sandalyesi hem kullanışlı hem uygun

X