2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Merhaba anneler.
6.ay aşılarımızı olduk geldik. İşkence gibi resmen, birinci iğnenin acısı geçmeden ikinciyi vuruyor hemşire, üç bacaktan bir ağızdan. Hava çok serindi ama ben nasıl terledim aşılar vurulurken anlatamam, içim acıdı kızım ağlarken.
Sağlık ocağındaki hemşire ek gıda konusunda hiç üç gün kuralından bahsetmedi. Tarhana çorbası sebze çorbası yumurta sarısı bebe bisküvisi ile kahvaltı yoğurt verebilirsin dedi. Benim kafa allak bullak oldu :/
Kan damlasının ( Vegaferon) öneminden bahsetti. Vermen gerek dedi.
Sonra da göz muyenemizi olduk, bir sorun çıkmadı Allah'a şükür. Hastane dönüşü de mama sandalyelerine baktık 350 - 500 tl arası. Sanırım alamicaz. Ne yapalım sağlık olsun :) Bizde durumlar böyle :)
Merhaba anneler.
6.ay aşılarımızı olduk geldik. İşkence gibi resmen, birinci iğnenin acısı geçmeden ikinciyi vuruyor hemşire, üç bacaktan bir ağızdan. Hava çok serindi ama ben nasıl terledim aşılar vurulurken anlatamam, içim acıdı kızım ağlarken.
Sağlık ocağındaki hemşire ek gıda konusunda hiç üç gün kuralından bahsetmedi. Tarhana çorbası sebze çorbası yumurta sarısı bebe bisküvisi ile kahvaltı yoğurt verebilirsin dedi. Benim kafa allak bullak oldu :/
Sonra da göz muyenemizi olduk, bir sorun çıkmadı Allah'a şükür. Hastane dönüşü de mama sandalyelerine baktık 350 - 500 tl arası. Sanırım alamicaz. Ne yapalım sağlık olsun :) Bizde durumlar böyle :)
Geçmiş olsun bizim de ayın sonunda 6 ay aşıları Evet insan Çocuğuma bir şey yapıldığı zaman daha çok kötü oluyor inşallah sağlıklı olmaları için Bugünlerde Geçecek ek gıdaya başladım yoğurt verdim alerji yaptı ve az kilo alıyor insan tedirgin oluyor inşallah sağlıklı büyütürüz mama sandalyelerinde uygun fiyatlı olanı vardır Ben 7 sene önce aldığım zaman basit aldım zaten çok kullanılamıyor benim oğlum durmadı Ama işe yarıyor şimdi kızın da kullanacağım Allah hepimize kolaylık versin şu an uyumuyor Telefonu konuşma uygulamasıyla yazıyorum o yüzden böyle hepinize hayırlı cumalar

Ben de İKEA'nın antilop unu aldım. Ablam pahalı bir şey almıştım ama hiç gerek yok sen İKEA'nınkini al dedi. Güzel görünüyor, bizim kuzu daha tam oturamadığı için kaldırdım gerçi.

Ben bu saate kadar kızımla nasıl mutluyum bilsen şimdi kalkıp kahvaltı yapacaz beraber o patates yiyecek ben tost bende senin gibi yapıyorum bu öğelerden sonra mutlaka yoğurt veriyorum ama bugün geç kaldı ilk öğün
Olsun geç olsun önemli değil. Keyif yapın ne güzel
Diş sancısı mı çekiyor acaba

Meyveyi nasıl veriyorsunuz rendeleyerek mi bizde yogurt alerji yoksa yiyordu. Patates yerken huylanıyor alışamadı yaa öğleden sonra armud vere ceğim
neslim33 neslim33 maşallah size Allah mutluluğunuzu bozmasın :)
Bilmiyorumki dişse çıksın artık :)

Merhaba anneler.
3 tane bacaktan mı? Eyvah ya! Ben de hemşireyi arayayım ne zaman gitcez bilmiyorum

neslim33 neslim33 B barajnehir simarik83 simarik83 Sağolun arkadaşlar atlattık valla ama çok zor. Üç tane bacaktan çok canı yandı :KK43:
Mama sandalyesi katlanabilir istiyorum. Çünkü mutfağım ve oturma odam ufak. O yüzden yer kaplamamalı. Ama fiyatlar çok uçuk. Bu gidişle normal sandalyeye oturtup çemberle bağlicam kızımı :KK70:

canim sok markette 50 tl lik satiliyor ben onlardan alacam bir tanidigim cok memnundu

Bugün en sevdiğim ses ve koku ile uyandımmmm; çok şükür bebişim kaka yaptıı:KK76:Yarına randevu almıştım neyse ki çok şükür gerek kalmadı . Şimdi çişi takibe alıyorum:KK37:
Canım azsa çişi felan götür bence ve ihmal etme

neslim33 neslim33 B barajnehir simarik83 simarik83 Sağolun arkadaşlar atlattık valla ama çok zor. Üç tane bacaktan çok canı yandı :KK43:
Mama sandalyesi katlanabilir istiyorum. Çünkü mutfağım ve oturma odam ufak. O yüzden yer kaplamamalı. Ama fiyatlar çok uçuk. Bu gidişle normal sandalyeye oturtup çemberle bağlicam kızımı :KK70:
İkeanınki minderiyle birlikte 83 liraya geliyor bemce düşün.
Bu arada bizde aşıya perşembe ya da cuma gidiyoruz

Evet ikea uygun ama biz internetten alışveriş yapamıyoruz, kredi kartı kullanmıyoruz çünkü, anca kapıda ödeme imkanı varsa olabilir.
Bugüne kadar hiçbir aşı bi sıkıntı yaratmamıştı bu ağır geçiyor. Ateşi var kızımın inildeyerek ağlıyor gözleri çakmak çakmak oldu :KK43: Bir saat önce calpol verdim sanki hala aynı. 4 saatte bir verebilir miyim acaba şurubu? Eşim de yok işte, tek başıma çok stres oluyorum kıyamıyorum hiç ağlamasına.

Evet ikea uygun ama biz internetten alışveriş yapamıyoruz, kredi kartı kullanmıyoruz çünkü, anca kapıda ödeme imkanı varsa olabilir.
Bugüne kadar hiçbir aşı bi sıkıntı yaratmamıştı bu ağır geçiyor. Ateşi var kızımın inildeyerek ağlıyor gözleri çakmak çakmak oldu :KK43: Bir saat önce calpol verdim sanki hala aynı. 4 saatte bir verebilir miyim acaba şurubu? Eşim de yok işte, tek başıma çok stres oluyorum kıyamıyorum hiç ağlamasına.

X