2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Bide arkdslar istanbul avrupa da önerebileceğiniz iyi bi doktor ve hastane var mı kadın doğum için tavsiye edebileceğiniz . Ben medipole gitmeyi düşünüyorum da

Adetiniz kac gun gectikte. Sonra o deger cikti acaba

Dün doktora gittim en son degerim 585 çıktı ultrosnda baksakta gözükmz dedi haftaya perşembe çağırdı keseyi görmek için nasıl geçicek bir hafta

Ben aranızdan maalesef ayrılıyorum kızlar. Bebeğim gelişmiyor, düşecekmiş sonra da kürtaja giricem ve polip de çıkartılacak. Hepinize hayırlı hamilelikler olsun.
Allah allah canım ya 5. haftada buna nasıl karar verilebilir ki , daha keselerimiz bile gözükmemişken. 5. 6. haftalarda kürtaj olmuyor bildiğim kadarıyla ama polip demişsin onun hakkında bi bilgim yok. Biraz daha bekleyemez miydiniz , benim ikinci gebeliğim de çok sorunluydu ama Dr um bekleme taraftarıyım demişti , bebeğe şans vermek gerek demişti B

Ben aranızdan maalesef ayrılıyorum kızlar. Bebeğim gelişmiyor, düşecekmiş sonra da kürtaja giricem ve polip de çıkartılacak. Hepinize hayırlı hamilelikler olsun.
Allah allah canım ya , buna 5. haftada nasıl karar verilebiliyor ki , henüz keseler bile gözükmüyor ki bu zamanlar ?
Kanaman falan mı başladı

Dün doktora gittim en son degerim 585 çıktı ultrosnda baksakta gözükmz dedi haftaya perşembe çağırdı keseyi görmek için nasıl geçicek bir hafta
Valla 5 günüm çok yavaş ve zor geçti 1 hafta daha nasıl beklicem ben de merak ediyorum. İşlerde yoğun değilki oyalancak bişey olsun

Canim benim de sat 25 haziran. Yumurtlama gunum 8 temmuzdu takip ettim eminim. Senin biraz gec olmus bana gore mesela. Degerin o sebeple dusuktur. Stres yapma. En kotusu stres cunku. İyi dusun iyi olsun.

Canım 32 - 92 - 135 - 151 oldu değer. Zaten hamile olmasaydım yine kürtaj olacaktım, polip yüzünden tutunma problemi olabilir bebeğin demişlerdi. Polip alınacak. Hamilelik haberi gelince mucize demiştim, hızır gibi yetişti demiştim. Kısmet değilmiş. Kanamam başlamadı ama progestanı kestim canım. Değer yavaş yavaş düşer herhalde. Kanama bekleyeceğim şimdi. Böyle değerlerle tutması imkansızmış. Allah düşmanıma vermesin. İçinde şuan biliyorsun ve düşmesini bekliyorsun. Çok acıymış. Yine bebişlerinizin cinsiyetine falan merak edip bakarım foruma canım. Benim maceram da bu kadarmış. Moralinizi bozmak istemiyorum, inşallah hepinizinki sağsalim sorunsuz gelişir.

Canim benim de sat 25 haziran. Yumurtlama gunum 8 temmuzdu takip ettim eminim. Senin biraz gec olmus bana gore mesela. Degerin o sebeple dusuktur. Stres yapma. En kotusu stres cunku. İyi dusun iyi olsun.

Çok sağolun ya dünden beri o kadar kötüydüm ki burdaki herkes destek oldu bana moralim yerine geldi yani Allah razı olsun ne güzel sizinle sat larımız aynıymış inşallah hayırlısıyla sağlıklı geçiririz hamileliği ve doğumu Ya doktor beni hiç motive etmedi burdaki konuşmalar iyi geldi şuan daha iyiyim inşallah stres yapmıcam ve anne olabilecem inşallahhhh stres yaparak kendime zarar vermişim ağlıyordm hep siz kan testi yaptırdınız mı ? Ne zaman yaptırdınız ?

Anladım canım , yaşadığın kimyasal gebelik şuan. Yada belki dediğin gibi polip yüzünden gebelik sağlıklı bir şekilde ilerleyemedi. Ama emin ol en başta kaybetmek , ilerleyen haftalarda kaybetmekten az biraz daha iyi. Kalbi atsaydı birden dursaydı o çok daha büyük bir şok. Ama insanoğlu nelere nelere göğüs germiyor ki , yaşadığımız herşey birer imtihan işte , sabrımız ölçülüyor. Her şerde bir hayır aramak lazım. Kürtajdan ben çok korkardım ama hiçbir şey hissedilmiyor , ben narkozlu oldum , 10 dk lık bişey , uyandım sonra hayatıma devam ettim , kanamam bile hiç olmadı kürtaj sonrası.
Ben inanıyorum günün birinde sen hikayeni tamamlayacaksın , sen güçlü bir kadınsın , her daim buna inan...

Canim ilk mesajini gormemisim. Simdi okudum inan cok uzuldum. Ne diyecegimi bilrmiyorum. Cok cok zor olmali. İnsallah tez zamanda Rabbim seni yavruna kavustursun saglicakla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…