2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Canım yoğurt süt iyi ama ben daha başlamadım cünkü sevmiyorum. Sadece sabah mutlaka peynir yumurta tüketiyorum. Aile hekimin keseyi görünce gel buraya kanını alcaz tekrar dedi. Vitamin yazcaz dedi.

Kızlar ben yumurtanın beyaznı cocukluğumdan beri yemiyorum. Herzaman sarısını yerim ve 2 tane yerim. İşallah 2 tane zararlı gelmez

Ben hergün yumurta ve peynir yiyordum bugğn süt içmeye ve yoğurda başladım benim ara öğünler aklıma gelmiyor ya öğle yemeği araları nasıl yapıcam bilmiyorum yemekle ğek aram yok o yüzden bişeler yemek aklıma gelmiyor :) benim ara öğünlere ceviz fındık meyve kısmına dikkat etmem gerekşyor .

Mutlaka hergün 2 ceviz yemek gerekiyormuş beyin gelişimine çok katkısı varmış

Canım öğlen meyve ye. Ben meyve yiyorum. Yoğurtta yiyebilirsin. Ben sabah 10 da kahvaltı ediyprum mesela. Ara öğün olarak meyve yiyprum. Akşam 6da akşam yemeği yiyorum. Beimde öğünle aram yok. Gece acıkıyorum tekrar yiyorum bişeyler :))

Yumurta ye mutlaka. Her gün 1 yumurta kesinlikle yenmeliymiş
ahh evet onu yazmamisim. Cok severim zaten yumurtayi. O yuzden yumurtasiz gunum yok resmen. Ceviz cig findik ve badem mutlaka yiyorum. Bi ara ogunumu meyve yapmaya calisiyorum mutlaka. Normaldede saglikli beslenirdim zaten. Sadece ara ogunleri arttirdim ve kahve cikolatayi cikardim hayatimdan. Ama mesela mide bulantilarimiz baslayinca ne yapacagiz ya. Nasil yiyecegiz bunca seyi

Ben de onu düşğnğyorum valla. O yüzden şimdi bulantı yokken yiyeyim diyorum :)

Dün idrar testinde çıkmıştı.bugün 27. Günüm kan testi yaptırdım.167 çıktı.2 günde bir tekrarlıycam testi.inşallah bir sorun çıkmaz.

Oh valla kızlar löpür löpür yiyorsunuz , keyifleriniz yerinde , maşallah diyeyim nazar değmesin Ben sürekli bişiler kemirme modundayım fare gibi , ama sağlıklı bişey yediğim yok , ne olacak benim halim bilmiyorum Et süt yumurta falan filan yok hayatımda. Dr zaten folik asitte yazmamış bana , bebeğim hiç beslenemiyor Allah'a emanet artık. Keseyi görmeye gittiğimde sorucam , inşallah geç kalmış olmam kullanmak için. Eczacı vermedi çünkü bana folik asit , Dr unuz yazmadan olmaz dedi. Hangi bir derdime yanayım bilemiyorum Baş dönmesi bulantıyla birleşince çok kötü oluyor ya , inşallah sizlerde olmaz

Selam arkadaslarAllahin izniyle bende nisan annesi olacagim sanirimdun evde test yaptim pozitif cikti pazartes kan tahlili yaptiracagiz.nasipse ikinci cocugum olacak . Hepimize Allah yardimci olsun hayirli dogumlar saglikli bebekler nasip etsin insallah

Canım folik asiti doktorun yazmasına gerek yok. Folidoce al hem folik hem b12 var ben ondan kullanıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…