2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Sadece Maltofer yazıyor fol yazmıyor. Ay niye yazmadı bu adam bana folik asit ya sinirlendim bak şimdi
En son geçen aylarda kan değerim 11,57 falandı. İğneler şuruplar iki kutu gynoferonla bu kadar yükselttik. 7 lerdeydi yoksa kanım. Talesemi taşıyıcılığı var ben de o yüzden kanım fazla yükselmiyor, bir de minyon açık tenliyim, belli yani kansız olduğum

Ben de taşıyıcıyım canım. Kansızlık var. Solgar gentle iron kullandım, bi tek o yükseltti kan değerlerimi bütün ilaçları denememe rağmen.
Canım şuan depodan alıyormuş bütün ihtiyaçlarını. 4. Aydan sonra hem demir hem omega başlanıyormuş. Folik asit niye yazmadı ya hayret. Parayla da olsa al folik asidi. İsmi folbiol.

Yarın aricam Dr umu canım , folik asitsiz olur mu ya

Günaydın kızlar. Hayırlı Cumalar. Nasılsınız bakalım bugün?
Ben de acayip gaz olmaya başladı. Zaten ağrım var gaz olunca ağrı iyice artıyor. wc ye gitmekten yoruldum artık Hem gaz için git hem çiş için git valla çadır kurcam orda yaşicam artık

Gunaydin hanimlar. Araniza yeni katildim. 2015 mart annesi olarak 2 gun once tekrar hamile oldugumu ogrendim. Ogrendigim gun resmen yikim yasadim kizim daha 16 aylikken dusunmuyorduk supriz oldu. Insallah guzel bi surec geciririz hepimiz. Hayirli cumalar..

Hoşgeldin aramıza. Çok sürprizli bir bebiş olcak şimdiden anlaşıldı. Hayırlısı olsun

Ben aranızdan maalesef ayrılıyorum kızlar. Bebeğim gelişmiyor, düşecekmiş sonra da kürtaja giricem ve polip de çıkartılacak. Hepinize hayırlı hamilelikler olsun.

Ben aranızdan maalesef ayrılıyorum kızlar. Bebeğim gelişmiyor, düşecekmiş sonra da kürtaja giricem ve polip de çıkartılacak. Hepinize hayırlı hamilelikler olsun.

canım benim üzülme lütfen , rabbim hayırlı sağlıklı bebekler nasip etsin bizlere.
Benimde durumum belli değil

elvaven canım üzüldüm. Geçmiş olsun. Allahtan ümit kesilmez tekrar denersiniz. Aslında kimsenin ne olacağı belli değil. Kese derken, kalp atışı derken bakalım hakkımızda hayırlısı.

I ilkbbgm hoşgeldin hayırlsı olur inşallah.

Merhaba arkdslar ..
Bende dün test yaptırdım değer 159 çıktı ama kese görünmedi bu değer normal mi sizce .. Doktor hamilelik var dedi ama değer bana cok düşük geldi ya .. Böyle bişe yaşayan varsa bana yardımcı olabilir mi ? Eğer bi sıkıntı çıkmazsa inşallah bende nisan annesi olucam inşallah olurum ya ((

Merhaba değerin cok düşük henüz kese 6 haftalıkken gözüyor. Ben haftaya yani 6. Haftamda keseye bakmaya gideceğiz. Bneim değerin pazartesi 450 iken bile bakmadılar

Son düzenleme:
Yoo düşük değil ben ilk hamileligimde degerim 54 iken öğrenmiştim 3 haftalikti daha ..o günde keseyi gördüm. .keseyi herkes aynı zamanda görmez inşallah güzel sonuçlanır senin için

MavigulMai Bhcg değerleriniz 2-3 bin seviyesine vardığında yani ortalama bebeğiniz 6 haftalık olduğunda ultrason arcılığı ile bu kesenin görülmesi mümkündür.

Merhaba değerin cok düşük henüz kese 6 haftalıkken gözüyor. Ben haftaya yani 6. Haftamda keseye bakmaya gideceğiz. Bneim değerin pazartesi 450 iken bile bakmadılar

Benim şuan 4+5 görünüyo günüm geçince öyle bi heves hemen gittim işte doktora . Kese görünmüyor deyince canım sıkılmıştı ama diğer hamilelik belirtilerini de yaşıyorum yani. Değer çok düşük mü peki 4+5 için. P zaman benimde bi 10 gün sonra mı anca görünür diyosunz .

Sizinki geç döllenme olmuş olabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…