2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Yoo düşük değil ben ilk hamileligimde degerim 54 iken öğrenmiştim 3 haftalikti daha ..o günde keseyi gördüm. .keseyi herkes aynı zamanda görmez inşallah güzel sonuçlanır senin için

Ayy inşallah yaaa inşallahh iyi sonuçlar alırım ya . Ya hep bakıyorum herkes çok yüksek değerler yazmış çok canım sıkıldı sıkıntılı olacak die çünkü bayadır aylardır bu anı bekliyoruz inşallah olur ya 159 4+5 deki değerim oluyor . Sizin kese hemn görünmş ne güzel Rabbim size de kolay doğum nasip etsin inşallahhh inşallah beraber nisan olalım ya

Yani 18. gün yumurtlamışsın verdiğin tarihe göre ama belki 1-2 gün geç döllenme olmuş olabilir. Değerin zaten düşük değil ama 2. değer 2 katı çıkarsa için rahat etsin

MavigulMai canım zaten değerler düşükten yükseğe cıkıyor biliyorsun. Hamile olsmasan 0 cıkardı değerin. Yani sabredip benim gibi bekliyceksin keseyi görmek için :) içini ferah tut her zaman.

Yani 18. gün yumurtlamışsın verdiğin tarihe göre ama belki 1-2 gün geç döllenme olmuş olabilir. Değerin zaten düşük değil ama 2. değer 2 katı çıkarsa için rahat etsin

Çok sağolun ya Allah razı olsun verdiğiniz cewaplar için içimi rahatlattınız yani gerçekten O zaman yarın da test yaptırıp artışa bakayım inşallah iyi sonuçlanır da içim rahat eder ya bana hep çok düşük gibi geliyodu inşallah iyi olur

Yoo düşük değil ben ilk hamileligimde degerim 54 iken öğrenmiştim 3 haftalikti daha ..o günde keseyi gördüm. .keseyi herkes aynı zamanda görmez inşallah güzel sonuçlanır senin için
3 .haftada nasıl keseyi gorebildin ki canım.en erken 4.5-5 haftalıkken gorulebiliyor benim bildiğim o da vajinal ultrasonla.bende ilk hamileligimde 6.haftada gormustum keseyi.

MavigulMai canım zaten değerler düşükten yükseğe cıkıyor biliyorsun. Hamile olsmasan 0 cıkardı değerin. Yani sabredip benim gibi bekliyceksin keseyi görmek için :) içini ferah tut her zaman.

Ya evet haklısın biliyorum düşükten yükseğe çıkması lazım ama 4+5 e göre değer çok düşük gibi geldi ondan dolayı kafama takmştım canım çok sıkılmştı ya .. Neredeyse artk yani olmicak heralde die düşünmeye başlamştım sayenizde şuan moralim düzeldi ya çok sağolun inşallah keseye göreceksem bişe olmicaksa beklerim tabi ki ya ne kadr gerekşyosa daha fazlasını da beklerim yani :) yeterki yani olumlu sonuçlar duyayım artık

ani 18. gün yumurtlamışsın verdiğin tarihe göre ama belki 1-2 gün geç döllenme olmuş olabilir. Değerin zaten düşük değil ama 2. değer 2 katı çıkarsa için rahat etsin

Ya senin demene göre yumurtlama tarihine göre beta hcg değerine bakayım dedim sen böyle deyince . Benim testi yaptırma tarihim yumurtlamadan 17 gün sonrası oluyo ona göre de 159 değeri normal çıkıyo ay şuan o kadr mutlu olsum kiii

Eklentiler

• image.png
    114,8 KB · Görüntüleme: 57
Hiç canını sıkma yarınki sonucuna göre konuşuruz tekrar. Biz de öğrendik hamileliği ama bekliyoruz. Gitsek kese mese yok sonra gel dicek. Sen yarın yaz bize sonucu

değerin normal şimdi artışa bakmamız lazım sen şimdiden böyle sıkıntı edersen 9 ay napcan acep

MavigulMai kızlar panik yapmanıza gerek yok doktorunuzun sözünü dinleyin. boşuna doktor olmamışlar. :) buradaki bazı kulaktan dolma bilgilere de itibar etmeyiniz. cünkü herkesin bünyesi farklı.kan değerleri farklı. genetiği farklı. aynı olacak diye bişey yok. doktorunuz en iyisini bilir. bu yüzden içinizi ferah tutun ve karamsarlığa kapılmayın.

Oğlum 3 yaşında simdi ikinciyi istiyoruz Allah izin verirse herkesin gönlüne göre olsun inşallah

değerin normal şimdi artışa bakmamız lazım sen şimdiden böyle sıkıntı edersen 9 ay napcan acep

Ay 9 ay napıcam bende bilmiyorum vallaa aslında çok panik biri değilim ama 1 bucuk yıldır bu anı bekliyorum o yüzden bu kadr stres yaptım galiba Ay inşallah iyi sonuçlar alırım yaa yarın gidip tekrar yaptırıcam testi dua edin Siz iyi bu zamana kadr gitmemişsiniz doktora sabretmişsiniz inşallah sizinde sağlıklı doğumunuz olur ya

Dünden beri o kadr kötüydüm kiii ama şuan çok şükür çok iyiyim ya Rabbim inşallah hayırlısıyla sağlıklı evlatlar nasip eder bize çok rahatşadım şuan doğru diyosun her bünye farklı başkalarına çok takılmamak lazım işte ilk olunca insan panikliyor ama inşallah iyi sonuçlar alıcam inanıyorum olumlu pozitif mutlu ve böyle olucaz inşallah :)

Amin inşallah. Ben pazar günü öğrendim adetim 1 gün geçmişti. Bugün 4+2 olduk daha göstermez minik kendini

benimde ilk gebeliğim. pozitif düşün canım. allah kısmet ederse olur.

Amin inşallah. Ben pazar günü öğrendim adetim 1 gün geçmişti. Bugün 4+2 olduk daha göstermez minik kendini

Sen işini garantiye alıyosun Ben pzt olmalıydm 3 gün gecikince gittim dün gittiğimde 4+5 sin dedi bana . Yarın test yaptırıp haftaya da tekrar bi muayene olayım ya inşallah görünürler bize bebişler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…