2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Cok tesekkur ederim canim. Gittim doktora hersey yolunda dedi 8 mm mis kese. Bos gebelik degil dedi yolk kesesi mi oyle bisey varmis onu da gordu. 10 gun sonra kalp atisi icin gidecegim. Iliski de yasak degil dedi.
Hayırlı olsun. Vajinal mi baktı karından mı? Benim karından kese 13 mm göründü ama içinde bişey görmedi sanırım. Ama herşey normal Dedi.

Hayırlı olsun. Vajinal mi baktı karından mı? Benim karından kese 13 mm göründü ama içinde bişey görmedi sanırım. Ama herşey normal Dedi.

Karindan hic bakmadi canim direk vajinal bakti. Kalp atisina da vajinal bakacakmis sonra karindan dedi. Yolk kesesi denen bisey varmis o yoksa bos gebelikmis. Normal dediyse gormustur canim sorun yoktur

Canım sende de mi ishal var. Bende de geçmeyen bir isal var. Dr ne dedi sana...

Karindan hic bakmadi canim direk vajinal bakti. Kalp atisina da vajinal bakacakmis sonra karindan dedi. Yolk kesesi denen bisey varmis o yoksa bos gebelikmis. Normal dediyse gormustur canim sorun yoktur
Ay valla hiç bilemiyorum kadın 5dkda savdı beni başından sanki hiç bişey konuşmadı anlatmadı. Hrrşey olması gerektiği gibi mi dedim evet Dedi sadece

Ben 5+ 6 da gitmiştim. Doktor zor duyurdu bana pek anlayamadm

Kizlar acayip moralim bozuldu.4 agustosta idrarla ogrenmistim gebeligimi.dünkü kan testim 540larda cikmis aradim hemsireyi.bugün doktora gidecektim gitmiycem.sanirim hamile degilim düşüyor degerim

Canim karides yeme. Dr da bugun yeme dedi internette de okumustum gecen gun

Merhaba canım. Doktora sordun mu neden birden böyle birşey söylediniz diye. Yada açıklama yapmadı mı
Sordum tatlım önlem amaçlı dedi aslında böyle kanamalar olabilir sonra üzülmeyelim vs her şeyi açıklar zaten ama bilemedim biraz evham mı yapıyor acaba bizimkisi doktor hasta ilişkisinden daha farklı çünkü ben de çok rahattım hep diyorum eskiden kadınlar tarlada çalışıyormuş da bir şey olmuyormuş biz niye böyleyiz

Canım sende de mi ishal var. Bende de geçmeyen bir isal var. Dr ne dedi sana...

bişey demedi aslında bulantın kasık ağrın oluyo mu diye sordu bende kasık ağrım ve ishalim olduğunu söyledim.ne zamandan beri ishal olduğumu sordu öğrendiğimden beri var dedim.mukoza oluyo mu tuvaletinde diye sordu yok dedim.bol su tüket dedi.internetten araştırdığım kadarıyla olabiliyomuş zaten canım kimi kabız kimi ishal oluyo işte herkesin bünyesi farklı bi tepki veriyo hamileliğe

Kabızlık daha kötü ama . Sürekli ıkındığımız için bebek de zorlanıyormuş. Benm ilk başlarda kabızlığm oldu ertesi günün de vajinadn kan lekesi gelmişti çok korkmuştm hemen bağırsağı yumuşatan şeyler yemiştim geçmişti . İshal de kabız da berbat birşey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…