2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Her kanama düşükle sonuçlanmaz , hiç kanaması olmayan biri de düşük yapabilir dedi , yarına çıkacağımız bile garanti değil dedi. Kesinlikle stres yok bebeği rahat bırak dedi

canım benim kafama şu takıldı 6+3 ken dün vajinal baksam kesin görünür ama ben karından bakacağım dedi doktor kese için söyledi bunun belki görünmeyebilir dedi baktı ooooooo görünüyor bile dedi şimdi 6+3 le bebeği görenler olmuş üstten benim minik daha çok mu minik acaba görünmedi aklıma kötü şeyler getirmek istemiyorum daha ilk başından beri içim çok rahat inşallah böylede gider 20mm ken görünür yazıyorda internette

Geç döllenmedir belki olamaz mı Can'ım ?
Bizim burada bir kadın sağlık merkezi var , orada 12 haftaya kadar hep vajinal usg ile bakıyorlarmış , öyle duymuştum.
Demek ki karından bazen yanıltabiliyor usg

Geç döllenmedir belki olamaz mı Can'ım ?
Bizim burada bir kadın sağlık merkezi var , orada 12 haftaya kadar hep vajinal usg ile bakıyorlarmış , öyle duymuştum.
Demek ki karından bazen yanıltabiliyor usg
Benim doktorum da 12. Haftaya kadar vajinal bakacağını söyledi. Daha net bilgi verirmiş.

Her kanama düşükle sonuçlanmaz , hiç kanaması olmayan biri de düşük yapabilir dedi , yarına çıkacağımız bile garanti değil dedi. Kesinlikle stres yok bebeği rahat bırak dedi
Canim gözün aydın çok sevindim :) bencede bebisleri biraz rahat birasak iyi olacak

Karindan canim.ama atmayi beceremedim tekrar denicem
Karindan canim.ama atmayi beceremedim tekrar denicem

Bu arada hepinize tavsiyem hamile ajandasi tutmaniz.hafta hafta ne hissettiğini yazabiliyorsun yavruna.bi de USG resimlerini eklemisim ajandaya. Simdi bile bakip aaa benim resmimmis diyor.bi de yollar sonra okuduğunu düşünün

Canim gözün aydın çok sevindim :) bencede bebisleri biraz rahat birasak iyi olacak
Kalbini duydum ya o yetti bana , böyle saf saf ağzım açık dinledim , gözlerim dolduu.
Daha 1 cm ama gümbür gümbür atıyor , Allah'ın mucizeleri onlar , şükürler olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…