2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Günaydın arkadaşlar, c.tesi keseyi gördüm.vajinal usg ile.Dr kistlerim olduğu için böyle bakalım dedi.smear de aldı. Şimdilik herşey yolunda.Ayakta uzun süre durunca ben hafif ağrım oluyor.Sizde de oluyor mu?

Ben çok fazla etkilendim bu durumdan , onun etkilenmemesi imkansız zaten..
Canım neler oluyor Dr ilaç falan vermedimi Progestan falan bende de hafif lekenlenme geldi Dr koştum sıkıntı yok dedi iğne verdi gönderdi size bişey demedimi ayrıca 9 ay adet gören kadınlar bilirim hemen ümitsizliğe kapılmayın lütfen

Canım gebeyken smear alınmaz diye biliyorum ben kesede bozulma olur die doktoruna güveniyormusun smear almak nie gebeyken

Gebelikte smear testi alınabilir.hatta internette bir çok sitede ilk muayenede yapılacaklar listesinde smear testide yer alıyor.benim doktorumda bana teklif etti ama ben gebeliğe hazırlık evresinde aile hekimliğinde yaptırmıştım.aklınızda olsun kızlar dışarda 200-300 tlye yaptıracağınız test sağlık ocaklarında bedava yapılıyor.

Gunaydinnn
Yeni katılan annelerimiz hosgelmis inşallah hepimiz sağlıklı sıhhatli bir şekilde kucagimiza alırız
Doktora gidecek arkadaşlar inşallah güzel haberlerle donersiniz
feministic cnm sıkışık olman lazım yani karnindan çok mesanenin şişmiş olmasi onemli daha rahat görünmesi için

kızlar meraba :) ben kontrolden geldim şimdi.doktor kasık ağrın bulantın var mı diye sordu.kasık ağrım ve ishalim var diyince bol bol sıvı tüket vücut susuz kaldığı için kasılmaların oluyodur ağrı yapıyodur dedi.bol bol ayran içmemi söyledi.değerime göre görünebilir belki bi bakalım diye ultrasona aldı.ve minnoşum kendini gösterdi :) ultrason görüntüsünü de verdi. 8 milimmiş daha 1 cm bile değilmiş.10 gün sonra kalp atışını duyabiliriz dedi tekrar çağırdı :)

Gözün aydın canım darısı kalp atışına inşAllah

Gözünaydın tatlımm, darısı kalp atışına inşallah :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…