2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217

canım boşu boşuna üzdün kendini bak kalbi atıyomuş düşük tehlikesi yokmuş Allah korusun bebeğini sağlıkla büyüsün doğsun

hadi gözün aydın sana dedik dimi birşey yok diye inşallah bir daha kanaman olmaz o iğne keser

Çok çok geçmiş olsun canım bir daha olmasın inşAllah bebek iyiymiş bırakma kendini

İlki 345,22 idi iki gün sonra yani cumartesi günü olani 1106,37 idi . Şmdi iki gün daha geçti acaba katlanmış mıdır bilemiyorm ki

çarşamba günü 4binlerde olur canım seninki de yarın ya da çarşamba görülebilir :) görmek istersen için rahat ederse git ya da 6 haftalık olduğunda gidip hem keseyi hemde kalp atışlarını dinle nası istersen :)

Benim ÖĞRETMEN arkadaşım dün bahsetti benden smear aldılar bozuk çıktı sonra biyopsi için Parça aldılar diğer Dr gitmiş gebelik bozulmuş dedi ben Adana'da Prof. Dr gittim adet günüm yakın hocam gebelik olabilir korunmadık dedim hiç bir işlem yapmadı adetin bittikten sonra gel dedi ondan şaşırdım bana Söylenen hatalı Ozaman

Canım kötü düşünme, doktor anlardı tehliken olsa bak yokmuş bişey. Senin önceki gebeliğin kötü sonuçlandığı için endişeleniyorsun ama kötüyü çağırma olumlu düşün herşey yolunda bak. Benim annemde en küçüğümüze hamileyken 9ay boyunca kanaması olmuş. Bazı hamilelerde oluyor. Kardeşim sapasağlam doğdu bi sıkıntı yok. Dualarım seninle kötü bişey olmayacak sende kafandan at olumsuzluğu lütfen.

Ya gitsem mi beklesem mi çook kararsızım :) hayırlısı olsun inşallah bnmki de iyidir canm çok sağol cevapların için

kızlar bugün doktora gittik keseyi gördük çok şükür Allah ıma binlerce şükürler olsun iyi yere tutunmuş dedi doktor rahmin üst kısmına tutunmuş dedi 14 mm haftaya bebeği görürüz dedi inşallah kanama içinde progestan verdi çok güzel bir duyguymuş eşimin yüz ifadesini hiç unutamam ekranda keseyi görünce bile çok mutlu olduk Rabbim hepimizinkini tamamına erdirir inşallah

Ama bebisin görmek için çok erken değil mi canm.bi de Karından gormusun ya.acaba kese boyu mu 8 mm ki? Çünkü Karından bebek en erken 6.haftada görünür yazıyor hep okuduğum ve duyduğum canm kafein_

gözün aydın cnm hayırlı olsun bizde gördük bugün keseyi resime bakmaya doyamıyorum

inşallah ama her an tedirginlik içerisindeyim bir şey olacak diye :/
O tedirginlik hepimizde var emin ol ve hamilelik boyunca sürecek.iyi düşün iyi olsun canım.
Çok şükür ama bebeğini kaybetmeyeceğini biliyordum.zor bir hamilelik geçiriyorsun sende minnoşun doğduğunda ceza olarak popişinden ısırırsın bol bol ödeşirsiniz
Gözün aydın canım
Her doktorun yaklaşımıda farklı olabiliyor tabi güveniyorsan doktoruna herşeyi ona bırakmak daha mantıklı sanki
Gözünaydın canım.

Kızlar benim de bugün ilk kez lekelenmem oldu, bi çok kişi yaşadı, yaşıyor biliyorum ama yine de elimde olmadan endişeleniyorum. Sol tarafımda da gittikçe artan bir ağrı var. İşteyim doktora gitme ya da dinlenme şansım da yok, doktoru da gel diyeceği için aramadım henüz canım sıkıldıı

Öff güya enerjiktim bugün bir kahvaltı masası topladım sanki bütün evi temizlemiş gibi yorgun hissediyorum kendimi

Bol su iç ve en azından oturmaya çalış.devamı gelirse ki inşallah gelmez o zaman gidersin doktora

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…