2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Kızlar ben de gerginim iki gündür yok yere sinirlenip kızıyorum hormonal olduğunu düşünüyorum ben böyle biri değilim diye kendime de kızıyorum. @sg26
İnşallah öyledir ve birkaç haftaya kadar geçer
Kızlar benim kafama çok takıldı bu durum ya 6+1 ken gittim doktor birsey görmedi kanda 12836 çıktı . Sizce görülmemesi normal mi yada bu değer 6 hafta için normal mi ?
Bilgisayardan kaynaklı dememiş miydi doktorun canım
Kuzucum eke ekledim ultarason goruntusunu hala bisiye benzemiyor valla :)
Ama kesede bebek var bariz şekli henüz olmasada

Evet canım ama kafama çok takıldı kese bile görüldü demedi
Senle aramızda bir gün var karından zor gördü beni 5+3 te.karın yapısı ultrason cihazının kalitesi herşey değiştirir durumu.bir dahakine görürsün inşallah.çünkü dış gebelik olamaz bu kadar yüksek hcgb ile

deli_mavi_59 cnm evet çok yorulmussun bu durumdan anlıyorum ama allah can verdiyse eğer o zaten sana tutunacak o yüzden dua et ve dinlen

T Tosbikellim cnm seninle bdt mız aynı üstelik benim değerimin iki katından fazla bhcg değerin. Cuma günü doktorum minicik bir nokta kadar olan keseyi gördü karından o yüzden seninkini gorememisse ultrasondandir içini rahatlatmak için yarin başka bir doktora gör istersen kendi doktoruna görünene kadar

Kızlar bu saat oldu benim zilloş kızım hala ayakta.size bir öneride bulunayım.allahtan başta sağlık sıhhat diledikten sonra uykuyu seven çooookkk iştahlı yemek seçmeydn huzurlu sakin bir çocuk dileyin evlatlarınızı.benim ilk bebeğimden ağzım yandı hem uykuda hemde özellikle iştahta şimdi yatıp kalkıp aklıma geldikçe uyku iştah diliyorum allahtan ikinci için

Bunu duyduguma cok sevindim canim cok sagol :) O zaman o eski makinenin nokta kadar olan keseyi görmemesi normal . Canım hastaneye gitmek biraz zor kv gildeyim. Ancak ayin 20 sine eve geçince gidebilirim

Ahh ahh o iştahtan ben öyle bir çekiyorum ki sorma çok fazla şey seçiyor yemiyor en önemli yumurta peynir balık ağzına surmuyor resmen ağladığımi bilirim yemedigi için

Merhaba Hanimlar, nisan ayina bende varim. Hepinizi tebrik ediyorum saglikla yavrularimiza kavusmayi diliyorum..

Ahh ahh o iştahtan ben öyle bir çekiyorum ki sorma çok fazla şey seçiyor yemiyor en önemli yumurta peynir balık ağzına surmuyor resmen ağladığımi bilirim yemedigi için
Valla sofrada benim bile hüngür hüngür ağlamışlışım var.acaip yeme bozukluğu var bizimkinde.doktora gittik bir sürü test yapıldı.pedagoga götürmeyi düşündüm çocuk doktorumuz bir işe yaramaz anca sizi rahatlatır dediği için ondanda vazgeçtim.aç bırakma metodunuda denedim.yok yok yok.yemiyor çocuk.hayatını nutellalı ekmek ve çilekli sütle devam ettiriyor.eylülde kreşe başlatıcam belki orda çocukların arasında düzelir biraz

Ne demek cnm burda zaten hepimiz aynı durumdayız birbirimize destek olmak icin burdayiz. Sen yine strese girersen söyle çıkartıriz inşallah :))

Bu mesajında bana iyi geldi haklısın stres yapmak fayda etmicek inşallah hersey yolundadir hepimiz için çok teşekürler

Aynı düşünceyle Şubat ayında başlattım krese son umudum oydu o da boş çıktı malesef kahvaltıda sadece ekmek yiyormus biraz süt hepsi o kadar bu yüzden de çok hasta oluyor çünkü sağlıklı beslenmiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…