2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Kan sulandırıcı iğne kullanan birtek ben varım galiba aranızda arkadaşlar.
Her yerim delik deşik mosmor oldu..
Ne yapayım bebeğime iyi gelsin de ben razıyım bu acılara

Ben de kullaniyorum hem de uzun suredir.aslinda pihtilasma sorunumuz yok ama her ihtimale karsi.hapini da kullaniyorum

Evet o.illa morarma olur o ilacta.ben tecrubeliyim bu konularda gecen sene de kullanmistim.kendim yapiyorum yavas yavas vermek lazim
Ben de kendim yapıyorum canım , bir tek koldan yapacağım zaman eşim vuruyor , bir kol bir bacak bir göbek vuruyorum işte , hergün başka yere , ama gerçekten morartıyor , bacağım kocaman morardı

Ben de kendim yapıyorum canım , bir tek koldan yapacağım zaman eşim vuruyor , bir kol bir bacak bir göbek vuruyorum işte , hergün başka yere , ama gerçekten morartıyor , bacağım kocaman morardı

Ben hep gobekten yapiyorum ya bacak kol cok aciyacak gibi geliyor.bazen kocaman morluklar oluyor.sonra sarariyorlar.

Ben hep gobekten yapiyorum ya bacak kol cok aciyacak gibi geliyor.bazen kocaman morluklar oluyor.sonra sarariyorlar.
Bacak acımıyor Can'ım kol acıyor , göbekte bir süre sonra sertleşti benim ve acımaya başladı bayağı.
Deneyebilirsin kol ve bacaktan da..

Ben de bugün tansiyon düşüklüğü yaşadım gün boyu kalbim çarpıntı yaptı elim ayağım titredi akşama kadar.inşallah üç aydan sonra toparlarız.

Ben de bugün tansiyon düşüklüğü yaşadım gün boyu kalbim çarpıntı yaptı elim ayağım titredi akşama kadar.inşallah üç aydan sonra toparlarız.
Duştan sonra düşüyor benim tansiyon soğuk suyla yikanmama rağmen. Hemen tuzlu ayran içmek lazım o zaman sanırım

Aynen benimde beim hemen ağrıyor iki gündürde midem eksiyo o eksilik ağzıma geliyo reflü gibi çok kötü oluyorum baş ağrısındanda .. ama napalım bebisler sağlıklı olsun yeter

Arkadaşlar sabah aç karnına 2 tane kuru erik ve üzerine 1 bardak ılık su kabızlığa süper geliyor. Şiddetle tavsiye ederim!!!!!!

Benim annem de tam tersi. Serumlarla yaşamış hamileliklerinde. Ben de ona çekmemişimdir inşaallah ama şöyle hafifinden bi bulantı olsa azcık hamilelik nazı yapardım belki :)

Benim annem de tam tersi. Serumlarla yaşamış hamileliklerinde. Ben de ona çekmemişimdir inşaallah ama şöyle hafifinden bi bulantı olsa azcık hamilelik nazı yapardım belki :)
Bulantın olmasın canım baksana arkadaşlar Nasıl çekiyor. Ama naz yapabilirsin hamilesin :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…