2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
ya ben kendim piyeloseptyl diye bi antiseptik aldım revirden, zararsızmış diye. akşam iyi olursam gitmesem mi acaba tahlil için beklesem mi 1 gün
Doktoruna danışmadan bişey kullanma bence arkadaşım.test yaptır bakalım belki ilaca gerek kalacak kadar yoğun değildir.

Ablam kullanmayı düşünmüştü hamilelikte sonra vazgeçmişti nolur nolmaz diye. Ben hamile olduğumu öğrenmeden 1 hafta önce boyatmıştım, öğrenince baya endişelendim ama doktor hiçbir şey olmaz dedi, inşallah olmuyodur gerçekten

Bende hamileliğimi öğrenmeden 1 hafta önce boyatmıştım. O zaman daha yeni minik hücreler olduğu için bebeğe zararı olmaz zaten.

bende var o saç rimellerinden.aynı rimel gibi fırçasıyla sürüyorsun.benim pek hoşuma gitmiyor.

Ben 5. Aydan itibaren boyattım kızımda doktorda izin vermişti bir sorunda olmadı.adet gecikmesinden önceki işlemlerin önemi yok bildiğim bende ilaç kullandım haberim olmadan
Benim bi arkadaşım hamileliği boyunca kına kullandı. Koyu kahverengiydi. Onu deneyebilirsin bence.
Kına çok riskli dibiyle uçları farklı renk olma ihtimali yüksek yoksa knuda düşündüm düğün vakti riske atamam
bende var o saç rimellerinden.aynı rimel gibi fırçasıyla sürüyorsun.benim pek hoşuma gitmiyor.
Hadi ya tek ümidim bu rimellerdi

Kına çok riskli dibiyle uçları farklı renk olma ihtimali yüksek yoksa knuda düşündüm düğün vakti riske atamam
Bilemedim valla ama boyatman çok daha riskli. Kınayla çok fazla renk farklılığı olacağını sanmıyorum. Yani en fazla senin farkedebileceğin derecede farklılık olur. Dalgalı topuz gibi bi saç yaptırırsın sırıtmaz.

al dene bence.çok pahalı bir şey değil belki sen seversin.günü kurtarıyor sonuçta

Valla bende bilemedim napcağımı sağol önerilerin için kınayı biraz daha düşünebişirim.

Makyaj bile yapmıyorum artık , parfüm falan hepsini kaldırdım sıkamıyorum çok kötü kokuyor hepsi burnuma.
Yüzümde hamileliğin vermiş olduğu o baygın ifade , gözlerim bile bir tuhaf bakıyor parlak parlak , maviliği bile söndü sanki gözlerimin , olsun seviyorum ben tüm bunları
Ne saç kestirebildim ne boyatabildim yoluk yoluk oldu saçlarım daha bir buçuk ayda , o parlaklığı falan gitti , beyazlarım da baya var zaten.. Bu kadar çabuk hamile kalacağımı düşünmemiştim , kestirip boyayacaktım kısmet olmadı..
Sadece şampuan konusunda tedirginim , sizler ne kullanıyorsunuz , ne kullanmalıyım acaba ???
Şöyle kötü kokmayacak bana , saçımı güzel temizleyecek , ne önerirsiniz hanımlar

Valla ben dalin kullanmaya başladım hamileliğimi öğrendiğimden beri :)

Canim valla en guzeli zeytinyagli sabun. Ama sacimi cok kurutuyor. Ben de o yuzden chicco bebe sampuani kullaniyorum. Diger bebe sampuanlariyla kiyaslayinca bu kurutmuyor cunku. Vucuduma da zeytinyagli sabun kullaniyorum.

Canim valla en guzeli zeytinyagli sabun. Ama sacimi cok kurutuyor. Ben de o yuzden chicco bebe sampuani kullaniyorum. Diger bebe sampuanlariyla kiyaslayinca bu kurutmuyor cunku. Vucuduma da zeytinyagli sabun kullaniyorum.
Deneyim bari vücuduma zeytinyağlı doğal sabunu , belki o kadar kötü kokmaz burnuma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…