2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Selam herkese . Ben de Nisan annesi olacağım inşallah. 2 düşüğüm oldu geçtiğimiz 3 yılda. Allahımım Takdir-i . Bu sefer inşallah Mutlu ve umutluyum :) Pazartesi gördük keseyi, dün de kan verdim normal kontroller için. TSH yüksek çıktı, hemen endokrin ile görüştüm yarın ilaca başlayacağım. Ayrıca kan sulandırıcı iğne, coraspin,folbiol ve progestan da kullanıyorum. Benim gibi olan var mı bilmiyorum. Herkese çoook Mutlu huzurlu sorunsuz ve çabucaaak geçecek hamilelikler diliyoruummm :)

Napcaz bu bulantıya bugün kahvaltıda peynir yedim inanın ağzıma aldım bildiğiniz lastik tadı geldi yiyemedim

Bende çok çaresizim , ne yersem yiyim hep o ekşi iğrenç tad. Kraker bile ekşi. Serum isticem Dr dan olmicak. Su bile içemiyorum. Kusma yok henüz
Gece de bulantım oluyor uykudan uyandırıyor
Sonra öğürmeler kıyamam eşim de uyanıp duruyor en son sabaha doğru artık gidip başka odaya yattım

Kraker iyi gelir geçecek eninde sonunda. Şükürler olsun ki mide bulantımız olan gebeliklerimiz olabiliyor
Tabi Rabbime şükürler olsun. Kraker de yiyorum geçmiyor hep bi halsizlik hep bi alttan bulantı. Yemek bile yapamıyorum.

Aynen ben 2 gundur cikariyorum biraz ama duzelmiyo surekli bi bulanti eksi tatsiz bir agiz kraker gecirmiyooooooo ablam bugun pazardan kuru yufka bulmus lavaş gibi onu yiyorum biraz iyi gibi.sizde onu deneyin bi arkadaslar.mandiracilardan bulunur herhalde.
Bulanti yasamayanlar coka sanşliiiii.Dayanamicam ilac kullancam galiba ben.

Maydanozdan başka yenmesi riskli olan yiyecek var mı bildiğiniz? Haşlama mısır (evde koçanıyla haşlanmış, bardakta alınan değil) zararlı mıdır? GDOlu deniyor ya

Metpamid verdi bana Dr ama korkumdan icemiyorum. Yan etkileri çok fazla. Sen hangi ilacı kullanmayı düşünüyorsun cnm ?

Adacayi hurma var bildigim ancak bunlar avuç avuç bardak bardak cok icildigiyle alakali...

bende sürekli hurma yiyodum lifli olduğu için folik asitte içeriyomuş ama şimdi baktım düşük tehlikesi olanlar yememeliymiş

nane limon da zararlıymış duyduğum kadarıyla

Melisa da zararlı düşüne sebep oluyor ve sinemaki o yüzden karisik bitki çayı alırken dikkat etmek gerek içine iyi bakmak lazim

Bu arada kızlar normal doğum düşünenler şimdiden kegel egzersizlerine başlayın benim ilk kızımda sancim başladı 2 saatte açılmam tam oldu yalnız kızım kanala girmeyince malesef ki sezeryan oldum ama kegel egzersizi hemen açılmasında çok etkili oldu çünkü benim annem bütün çocuklarını 1 gün sancı çekerek doğurmus ben de ondan korkuyordum ama 2 saatte bitti açılma ise yaramadı ama olsun tecrübe oldu :)

Bende çok çaresizim , ne yersem yiyim hep o ekşi iğrenç tad. Kraker bile ekşi. Serum isticem Dr dan olmicak. Su bile içemiyorum. Kusma yok henüz

Benim henüz bulantılarım yok ama doktorum eğer mide bulantın varsa medpamid içebilirsin bebeğe hiçbir zararı olmaz dedi.bide kızlar o sürekli bulantı hissi berbat.benim kızımda sabah bulantılarım olurdu sonra kusup rahatlardım öğlene bişeyim kalmazdı.acaba bir kere kussanız rahatlar mısınız?

Kusuyorum ama bi kere filan. Bütün gün bulantı yaşıyorum

Maydanozdan başka yenmesi riskli olan yiyecek var mı bildiğiniz? Haşlama mısır (evde koçanıyla haşlanmış, bardakta alınan değil) zararlı mıdır? GDOlu deniyor ya

Maydonoz yemek riskli mi intte hamilelikte nasıl beslenmek gerekir ne yenilmelidir die bakmştım orda bi liste vardı ve kahvaltı da maydonoz nane biber yemek gerektiği yazıyordu bende maydonoz yemezdim onu okuyunca yemeye başladım ne gibi bi zararı varmış zararlıysa neden yazılıyor beslenme listesindee çok sinir oldum

Slm arkadaşlar bugün itibariyle 6+4 haftalık hamileyim randevu almistim bugün kosa koşa kalp atışını duymaya gittim ama randevuyu meger haftaya almışım şimdi daha erken tarihe randevu da bulamiyorum haftayi bekleyeyim mi yoksa il merkezi 90 km gideyim mi buradaki randevumu beklemeden?

Slm bende Allah nasip ederse nisan annesi olacağım son adet tarihim 1 temmuz Insallah bebeklerimizi sağlıklı olarak kucağımıza alırız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…