2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Ben de çok kilo almak istiyorum ya ama tersine gitgide zayıflıyorum , sanırım kilo vererek doğuran biri olarak tarihe geçicem :bicak:

ilk aylar bulantıdan zayıflayan çok oluyormuş canım.sonraki aylar bulantı geçince fazlasıyla yerine konuluyormuş o kilolar.ben 54,5 kiloyum bakalım ne olacak durumum

Ben de 2,5 kg kadar verdim ama bulantım falan yok. Ama pek iştahım da yok. Tabi gebelikten mi yoksa sıcaklardan mı bilemiyorum ama içim almıyo. Ayran ve meyve arıyorum genelde

Ben de 2,5 kg kadar verdim ama bulantım falan yok. Ama pek iştahım da yok. Tabi gebelikten mi yoksa sıcaklardan mı bilemiyorum ama içim almıyo. Ayran ve meyve arıyorum genelde
En sevdiğim şeyi ayranı bile içemiyorum , meyvelerden de sadece muz yiyebiliyorum şimdilik , Allah yardımcımız olsun

Benim de ilk baştaki iştahim kalmadı mide bulantısı tiksinme yok ama canım bişey yemek de istemiyor. Ben de ilk hamileligimde 63 kg ile hamile kaldım 13 kilo aldım 76 kg ile doğuma girdim 6 kg doğumda gitti daha sonra 1 haftada 2 kg daha gitti uzun süre 68 de kaldım emzirme bittikten sonra rejim yaptım 61 e düştüm. Şimdi de 62.5 kg ile hamile kaldım bakalım kaç kilo alcam

Mide yanmam var benim bu akşam.geçen hamilelikte çok çekmiştim.ödüm kopuyor aynı şeyi yaşıycam diye:KK17:

Benim de ilk baştaki iştahim kalmadı mide bulantısı tiksinme yok ama canım bişey yemek de istemiyor. Ben de ilk hamileligimde 63 kg ile hamile kaldım 13 kilo aldım 76 kg ile doğuma girdim 6 kg doğumda gitti daha sonra 1 haftada 2 kg daha gitti uzun süre 68 de kaldım emzirme bittikten sonra rejim yaptım 61 e düştüm. Şimdi de 62.5 kg ile hamile kaldım bakalım kaç kilo alcam
Hamileyiz biz yaaa niye giderki bu iştahlar :lülülü:

Hep benim kafama takılan sorular sg26 sg26 :)) şimdiden vücudunu bolca nemlendirmekte fayda var bence ,çünkü çatlak oluşumu aslında hormonların etkilediği birşeymiş ve hormonlarımız şimdiden çıldırmaya başladı değil mi :)
Cumartesi hem kadon doguma gidicem hem dermatologa ikisine de sorarim burdan yazarim önerilerini canimm :)

Cumartesi hem kadon doguma gidicem hem dermatologa ikisine de sorarim burdan yazarim önerilerini canimm :)
Cnm ben daha önceki hamileliğimde 4 ya da 5 aylıkti başladıgimda ve sadece bebeyagi kullandım her akşam yatmadan önce suruyordum 1 tane bile catlagim olmadı çok şükür bunda da aynı şekilde yapmayı düşünüyorum. Bi de simdi de banyolardan sonra Bebeyağı sürüyorum nemlensin diye

Cnm ben daha önceki hamileliğimde 4 ya da 5 aylıkti başladıgimda ve sadece bebeyagi kullandım her akşam yatmadan önce suruyordum 1 tane bile catlagim olmadı çok şükür bunda da aynı şekilde yapmayı düşünüyorum. Bi de simdi de banyolardan sonra Bebeyağı sürüyorum nemlensin diye
Cok kilo almis miydin peki canim? Benim bugune kadar neredeyse hic gobegim cikmamistir ya hic esnek değilse diye biraz cekiniyorum, annemde catlak olmus hamileliginde ama ablam da hic olmadi bakalim benim nasil olcak inşallah benim de olmaz ya olmayanlara cok imreniyorum :)

Cok kilo almis miydin peki canim? Benim bugune kadar neredeyse hic gobegim cikmamistir ya hic esnek değilse diye biraz cekiniyorum, annemde catlak olmus hamileliginde ama ablam da hic olmadi bakalim benim nasil olcak inşallah benim de olmaz ya olmayanlara cok imreniyorum :)
13 kilo almıştım cnm benim de hiç göbeğim yoktu ve annemin bütün karnı çatlakti kesin catlarim dedim çok şükür olmadı biraz da yapı meselesi sanırım bazu arkadaşlarım ne kadar krem kullansa da çatladi bazıları da hiç birşey kullanmadi çatlamadi ama yine de tedbiri elden bırakmamak lazim

Belli utanma kalmadığı. Her seferinde söylüyorsun. Ben eşime yaptırsam bile her ortamda ulu orta söyleyemem
Size ne bundan ! Üslubunuza dikkat edin ok ?
O benim eşim , bana her konuda eşim yardım edemicekse , kim edicek sorarım size ! Kaldı ki erkek doktorlara vajinal muayene de oluyoruz yeri geliyor , sağlık bu bilmem anlatabildim mi ?
Ben burada herşeyimi anlatmıyorum , hiçbir yaşadığımı hiç kimse bilmiyor burada , bunu eleştirmek size düşmez , burada hepimiz aynı yollardan geçiyoruz , nolmuş bunu dediysem !
İnsanlara sataşmayı bırakın size tavsiyem , ve kendi açtığınız topic te takılın durun siz !

İnşallah bakalım kısmet canım. Sen bir şeyler yiyebildin mi
Yiyemedim canım , gündüz yediğimi gece gözüm görmek istemiyor , tost yaptım şimdi sütle yemeye çalışıyorum ama sütte çok gaz yapıyor..
Aç uyumayayım dedim yemeye çalışıyorum işte , yalnızım , eşim bayağı geç gelicek bu gece :işsiz:

Size ne bundan ! Üslubunuza dikkat edin ok ?
O benim eşim , bana her konuda eşim yardım edemicekse , kim edicek sorarım size ! Kaldı ki erkek doktorlara vajinal muayene de oluyoruz yeri geliyor , sağlık bu bilmem anlatabildim mi ?
Ben burada herşeyimi anlatmıyorum , hiçbir yaşadığımı hiç kimse bilmiyor burada , bunu eleştirmek size düşmez , burada hepimiz aynı yollardan geçiyoruz , nolmuş bunu dediysem !
İnsanlara sataşmayı bırakın size tavsiyem , ve kendi açtığınız topic te takılın durun siz !
Aynen bize ne. Yardım etsin her fırsatta söylüyorsun ayıp. Nerede takılacağım kimseyi ilgilendirmez.

X