2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Kan testi yaptırdın mi cnm
Yaptirdm canm öylesine süpriz oldu ki bize mide agrisi sikayetiyle acile gittik adetm de gecmisti 1 hafta kadar doktorda gebelik testi de istemis sonuc bi geldi degerim 50 cikmis tabi ben şok doktor yeni bi gebelik belli 2 gün sonra yenilet dedi dün aksam da baktırdım tabi üstünden 5 gün felan gecti 520 olmus degerim maşallah iste muhtemelen su değerlere bakip gec döllenme oldu heralde diyorum

Evet geç döllenme sanırım bu değerlere bir buçuk iki haftalık olmalı :)

Canm alıntılama yapmamıssin ama bana mi yazmıştn bu yazdiklarini

Günaydın.
Dün biraz yoruldum sanırım pikniğe gitmiştik yol yordu. Eve geldiğimde belim ağrıyordu. Bu sabah da ağrıyor. Biraz da akıntım var. Yarın doktor kontrolümüz var. İnşallah her şey yolundadır.

Evet geç döllenme sanırım bu değerlere bir buçuk iki haftalık olmalı :)
Doktorlar degere bakip kesin bsy diyebiliyorlar mi ? Yani kesin su kadarliktir diyorlar mi ? Doktoru aradm da yarina randevu alabildm ancak..gidince soraym diyorum da doktor simdi ben nerden biliyom münnecim miyim demesin sonra bana ondan soruyorum

Günaydın canm dün bizde biraz uzun yola gittik piknige dünden beri benimde belim agriyor halbuki bu ay daha 1 kez olsun yasamamistim..
Bu arada inşallah herşey yolundadır

Benim ilk gebeliğim geç döllenmeydi o zaman doktor bana tahmini olarak oyle söylemişti değerim benimde böyleydi :)

Günaydın kızlar, geçmiş bayramınız mübarek olsun.

Bayramın 2. günü hcg testi yaptırdım 6818 çıktı, bana cok yüksek geldi kafam çok karışık

Salı gününe randevu alabildim ancak. kese için.

Günaydın arkadasm adetin kac gün gecti de bu deger cikti ? Belki çoğul gebelikse ondan yüksektir

Günaydın canm dün bizde biraz uzun yola gittik piknige dünden beri benimde belim agriyor halbuki bu ay daha 1 kez olsun yasamamistim..
Bu arada inşallah herşey yolundadır

Vallahi korka korka tuvalete gidiyorum. Allah yardımcımız olsun sağ salim kavuştursun sağlıkla inşallah:)

Herkeste hormon değerleri farklıdır. Boşuna evham yapmayın :) regl kaç gün geçti?

Vallahi korka korka tuvalete gidiyorum. Allah yardımcımız olsun sağ salim kavuştursun sağlıkla inşallah:)
Amin amin inşallah o korku herkeste var suan anlasilan ben sadece kendmin bu kadar herseyi büyüttüğünü düşünmüstüm ama yok demek ki hepimiz ayniyiz suanda

Amin amin inşallah o korku herkeste var suan anlasilan ben sadece kendmin bu kadar herseyi büyüttüğünü düşünmüstüm ama yok demek ki hepimiz ayniyiz suanda

Bayram boyunca hiçbir şey yoktu. Eve döndüm, eşim bugün işe gitti, evham başladı. Kendimi dinliyorum yalnız kalınca. Kendime de kızıyorum ama ne yapayım :)

Hayırlı olsuun :) Doktorlar en kesin ne kadarlık olduğunu ultrasonda söylüyorlar sanırım.
Bence takılma normal değerler içinde görülüyor bu haftana göre. Benim adet tarihimden 1 gün sonra 5000 çıktı :/ ilk öğrendiğimden beri 3er katına çıkmış gibi. keseyi de karından göremedi ben de korkuyorum. Yarın tekrar kontrole gidiyorum inşallah her şey normaldir.

Umarım öyledir. Belki ikizdir :)

Yarın herşey yolunda olduğunu öğrenip için rahatlayacak inşAllah :) böyle düşün.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…