2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Umarım öyledir. Belki ikizdir :)

Yarın herşey yolunda olduğunu öğrenip için rahatlayacak inşAllah :) böyle düşün.
Sağlıklı olsun da. Vallahi bu 1 hafta nasıl geçti işkence gibi. Ultrasonda tek kese görüldü, ikinci yok ama tek kesede mi iki tanedir acaba. Bana hiç ikiz olurmuş gibi gelmiyor ya nasıl olur diyorum sen ne zaman gidiyorsun?

Tabi ki, şuan düşündüğümüz tek şey sağlıklı olması.
Allahın işi işte yarın net görünür belki :)

Ben nasipse salı sabah gidicem bugüne istiyordum ama en erken salıya alabildim.
Regl ağrısı gibi ağrıların var mı? Benim devam ediyor ara ara.

Yok canım geçti o ağrılarım artık. Fazla eğilip kalkma ya da yükseğe uzanma olursa batıyor, bir de uyurken pek rahat edemiyorum. Sırt üstü yatınca da geriliyor sanki bi garip :) Büyüyor inşallah bücür. Hadi bakalım salı günü güzel haberlerle gelirsin inşallah, kalp atışını çook merak ediyorum ben. O kadar uzak olduğum bi durumun içinde buldum kendimi, ama şimdi baya kaptırdım başka bir şey düşünemez oldum.

Herkesinki farklı işte :) Yatma konuusunda ben hiç sıkıntı çekmiyorum yüz üstü bile yatabiliyorum hala.

Yarın kalp atışını duyabilceksin dimi?

buradaki takvimde 6 hafta olarak gösteriyor. Telefona indirdiğim takvimde 5+3 :)

Kalp atışına erkendir daha ya, benim de telefonda dediğin gibi, 5 artılara geçince 6. hafta içinde demeye başlıyor burası sanırım :)
5+ yazmak yerine kısa kesiyor

Arkadaşım tam 6 haftalıkken hem kese hem kalp atışını duydu :)

benimde tam 6.hafta oluyor salı günü umarım ikisi bir arada olur :)

5+ yazmak yerine kısa kesiyor

Arkadaşım tam 6 haftalıkken hem kese hem kalp atışını duydu :)

benimde tam 6.hafta oluyor salı günü umarım ikisi bir arada olur :)
Ay desene az daha beklesem duyacakım belki :) Hafta içi gidemiyorum ama, 1 hafta daha da bekleyemem heralde. Bizim satlarımız aynı galiba değil mi? 1 hazirandı

Ay desene az daha beklesem duyacakım belki :) Hafta içi gidemiyorum ama, 1 hafta daha da bekleyemem heralde. Bizim satlarımız aynı galiba değil mi? 1 hazirandı
evet 1 haziran :) yarın gidersin 2 hafta sonra bir daha gidersin :) işten geç mi çıkıyosun ? 6 da falan randevu verebiliyorlar.

Slmlar sayfa ne kadar hızlı ilerliyor maşallah
çok tsk ederim cevabiniz için bende emziriyorum bebeğim ilk zamanlarda çok zor emerdi şimdi de çok fazla emmek istiyor daha 13 aylık öyle olunca bende istiyorum emzirme yi rabbim hayılsonu veririm insallha

Bayram boyunca hiçbir şey yoktu. Eve döndüm, eşim bugün işe gitti, evham başladı. Kendimi dinliyorum yalnız kalınca. Kendime de kızıyorum ama ne yapayım :)
Ayy ben bayram boyuncada böyleydim kendimizi cok dinliyoruz ama napalim vok kiymetliler simdi bebislerimiz :)

Transferden sonra 7. Gun 55ti beta hcg 9.gün de 197.. Bide yarin tekrarliycam insallah :) gorunuse göre hamileyim elhamdulillah.. Nasipse buralardayim artik.. Keseyi gorecegim günü merakla bekliyorum.. Allahm hayrlisini ver
Allah hayirli ugurlu etsin gözünüz aydın canm Rabbim saglikla kucaginiza almayida nasip etsin inşallah

Keseyi gördük hemde1 hafta önde fakat tüpte ggörüldü yani dış gebelik
Herkese hayırlı ve sağlıklı doğumlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…