2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Ben hesapladim erkek cikti ama kiz olacak gibi geliyor bana, herkes daha bisey konusmadan kiz farzetti zaten nedense :) kismet bakalim

O cok hafif bende de var, pimpirik yapiyorum sanirim biraz da.

Kız oldugunu nasıl anladınız ben de kendimi kontrol edeyim:))

Aynen bende oyle hareketsiz yatarken pek akintim olmuyo ama hareket halindeyken yururken is yaparken aniden birseyler bosaliyo sanki ilklerde cok korkuyodum ama alistim artik :)

Rus takviminr gore kiz cin takvimine gore erkek herkes erkek diyor benimde gecen agzimdan oglum cikti ama bir yanimda kiz diyor bakalim insallah o heyecanlarida yasariz

Ay bende hiç geçmiyor delirecegim artık
Bi ara bi metsil cigniyim mi acaba diye düşündüm sonra uyumaya çalışım belki gecer diye vazgectim. Sabah baya rahatlamis uyandim gece cikti heralde
Kuzenimle konusuyodum da bugün cok normal genelde herkes yasiyo bunu dedi. Ama kasiklarim oyle bi yaniyo ki gazdan icime hep korku düşünüyo istemsiz

Aynen bende oyle hareketsiz yatarken pek akintim olmuyo ama hareket halindeyken yururken is yaparken aniden birseyler bosaliyo sanki ilklerde cok korkuyodum ama alistim artik :)
Ya boyle her naneden korkacaksam 8 ayi nasi gecirecem valla ben de bilmiyorum :) Hep diyorum bence hamilelerin de kullanabilecegi bi sakintlestirici uretilmesi lazim artik

Ya boyle her naneden korkacaksam 8 ayi nasi gecirecem valla ben de bilmiyorum :) Hep diyorum bence hamilelerin de kullanabilecegi bi sakintlestirici uretilmesi lazim artik

Valla ben biraz oluruna biraktim ilk ogrrndigimde full yattim sanırım guven geldi bugun temizligimi bile yaptim Allah a emanet artik.. Allah pismanlik yasatmasin ama herseyi kisitlarsak omrumuzden 8 ay silinmesi lazim..

Valla ben biraz oluruna biraktim ilk ogrrndigimde full yattim sanırım guven geldi bugun temizligimi bile yaptim Allah a emanet artik.. Allah pismanlik yasatmasin ama herseyi kisitlarsak omrumuzden 8 ay silinmesi lazim..
Haklısın kesinlikle. Ben de her turlu kotulukten Allaha siginiyorum. Bu dunyada rizki varsa dogacaktir biraz salmak lazim. Bi de bu bir surec bence ilk haftalarda boyle insanin korkulari olmasi normal,alisacaz insallah

Alacak nefesleri varsa Allah'ın izniyle bebeklerimiz bizimle kalır kızlar. Lütfen ne kendinizi ne onları strese sokmayın :)

Aynen öyle acaba başka bi agrimi diye düşünüyorum

Kiraz, visne ve cilege allerjim var. Bol bol kayisi yiyorum ama.. fayda etmiyor..

Ben kiraz yesem siskinlikten ölürüm, hic yaramiyo maalesef gastritim var :/
Normalde gunde 3 4 tane slim sigara icen bir kadindim tabi ogrenince aninda biraktim agzima surmedim. Sigara cok guzel tuvalete cikariyodu acaba birakinca kabizlk yaşar miyim diye tereddüt ettim ama simdilik fena gitmiyor

Selam. Eger sadece silerken geliyorsa azalmis demektir ve rengi kahverengiyse yeni kanama yok demektir. Bunlar da cok iyi. Umarim bebeğin sana sımsıkı sarilir. Ve bu korku dolu gunler birer aniya dönüşür.
Canim iste silerken de gelmiyor artik cok sukur. Sabah geldi silerken o da kahve. Ay pazartesiye kadar sorunsuz gidip o gun doktorun bana bi sikinti yok demesi mucize gibi geliyor. Allahim insallah bebegim sagliklidir ve bana tutunur

Gaz sancisi beni gece tutuyor. Bir de afedersiniz nasil bisiyse cikmiyo da icimde dolaniyor

Bu anlattıgın şekilde bende hamilelik öncesi de olurdu. Cok şükür kötülemedi, dikkat da ediyorum. Yürüyüş iyi gelirdi, yoksa dolanıp duruyor. bir de bir öğünde fazla yememiş olmak ve dolu karınla yatmamak gece rahatlamayı saglardı. Saglıklı olayım diye meyve cok yedıgımde oluyor. Ben de artık öyle yapmıyorum. Dışkılama da değişiklik var mı?

Hamilelikte kaslar gevsedıgınden bagırsaklar tembellesıyor. Meyve yemek dısında onları da az yorarak ve yürüyüp calıştırarak işini kolaylastırabileceğimi düşünüyorum:) dediğim gibi hamilelik dısında da bagırsak tembelliği dönemlerim oldugundan.

Kızlar sizde gaz sancısı şişkinlik var mı?
Ya inanilmaz derecede cok, karnim cok sis rahatsiz oluyorum artik
Kız oldugunu nasıl anladınız ben de kendimi kontrol edeyim:))
çin takvimi ve rus takvimine baktim, biri kiz biri erkek cikti ama ben kiz olacak diye oyle bi hissiyat diyorum sadece, bakalim ne olacak ileride gorecegiz insallah :)
Rus takviminr gore kiz cin takvimine gore erkek herkes erkek diyor benimde gecen agzimdan oglum cikti ama bir yanimda kiz diyor bakalim insallah o heyecanlarida yasariz
Heh takvimlere gore bana da aynisi cikti, ogrenelim de bir de isim telaslari baslasin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…