Gelinimiz Abimi bizden uzaklaştırdı Aile dağıldı ne yapmalıyım?

Gelin çok haklı ben ağbiniz olsam asla sizinle görüşmezdim ağbiniz olmasa sizde hiçbirşey yapamazsınız biraz elinizi taşın altına koyum ailenize destek olun ağbinize araba alın

Bakın ben evlenirken herşeyimi kendim yaptım bir tek altınımı annemler yaptı.Ama abim ortada bir birikimi yokken bu işlere kalkıştı birde ikizimin yalanını sırf evlenebilmek için düğüne kadar sakladı bu hiç doğru değil.Annemde kızma sebebi oğlum acelen ne 1 sene 2 sene bekle para biriktirdi.Kadın bunu anlatmaya çalıştı.Abim arabayı satınca anneme babama da 3 5 kuruş verdi ama annemlerde dediğim gibi masraf etti.
ya abin saklamasında ne yapsın ikizinin yediği bku temizlemek için kendinden mi ödün vericek adam zaten36 yaşına kadar çalışmış destek olmuş. senin ailenin de huyunu bildiği için evlenme çalış borç öde vur kafasına al ekmeğini yapacaklarını bildiği için saklamış adam gelin haklı ben olsam sizin yüzünüze bakmam

aman kocam ailemi duymasın aman kocama rezil oluyorum diye maşallah çekilmiş kenara izleyip ortalık karıştırıyorsunuz sadece gelinin buraya yazdıklarını da annenize koşup yetiştirmişsinizdir tabi hemen. abinizin hayatına karışamazsınız kumara bulaşan ikiziniz gelip size sözylememiş gidin ona çemkirin abinize çemkireceğinize. birde herşeyi kendi yönünüzden güzelleye güzelleye nasıl anlatmışsınız. bi an sütten çıkmış ak kaşık falan sanıcaktım sizi kjdskd Allah o geline yardım etsin inşallah ikizinden veya ailenden o araba parasını da alırda bir daha muhattap ollmaz sizinle

Ayy sonuna kadar okuyamadım durumum yoktu malesef erken pes ettim😂
Sen kendi kvne haftada 1 gidiyosun diye kıza niye sen de öyle yap diyosun😂
Ayrıca 360 derece dönmekle 0 derece aynı şeydir😂 Değişen bir şey yok yani.
Allah kıza sabır versin. Her şeyi yapıyosunuz ediyosunuz konu sana gelince kocam rezilliği duydu oluyor.
Yazık kıza, evliliğinin en güzel günleri olmalı halbuki.

Ayy sonuna kadar okuyamadım durumum yoktu malesef erken pes ettim😂
Sen kendi kvne haftada 1 gidiyosun diye kıza niye sen de öyle yap diyosun😂
Ayrıca 360 derece dönmekle 0 derece aynı şeydir😂 Değişen bir şey yok yani.
Allah kıza sabır versin. Her şeyi yapıyosunuz ediyosunuz konu sana gelince kocam rezilliği duydu oluyor.
Yazık kıza, evliliğinin en güzel günleri olmalı halbuki.
Konu feyk çıktı Hayriye dezzem. Ağzının dadını bozma 😂

Ferhunde haklı dezzem kusura bakma. Kocan Ali Rıza kadını linçledi de linçledi. Sümsük oğlun Şevket başına gelenleri haketti k.b
Benim oğlumun neyi varmış ayol aslan gibi oğlumu mahvetti musibet adı batasıca yeziddd ferhundeeee mahvettin oğlumu mahvettin ailemizi

Hepsini okuyamadım tabii ki ama okuduğum bile yetti. Hem suçlusunuz hem güçlü bu ne ya. Gelin sonuna kadar haklı. İnsanların huzurunu bozup da abimle aramızı açtı gelin diye konu açmak çok absürt olmamış mı? İyi yapıyor. Sizle neden görüşsün ki.

şahsen geline hayran kaldım insan gibi yanaşmış ama karşıda art niyeti görünce mesafe koymuş helal olsun bence sen anneni biraz sorgula gelini değil

Hayır bir de konuyu açan sonsuz banlanmış sanırım ortalarda yok. Konu kendi kendine ilerliyor. 🤣
Gelen giden görümceye saydırıyor. Bilmiyorlar ki konu da gelinin şaheseri. Şimdi dışardan okuyup keyif kahvesi içiyordur😂

Keşke son kez vedalaşsaydı bizimle. Sanki kadın cinayet işlemiş, yaka paça attılar siteden. Yasalar çok acımasız 😥
Kanının son damlasına kadar görümce olduğunu iddia etti helal olsun. Kurguya puanım 10 üzerinden 8 buçuk. 🧿

X