2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Keseyi gördük hemde1 hafta önde fakat tüpte ggörüldü yani dış gebelik
Herkese hayırlı ve sağlıklı doğumlar.
Yaaa cok üzüldüm bizde daha keseyi görmedik cok korkuyorum..
Dis gebelik oldugu o keseyi görme asamasinda belli oluyor degil mi ?

Ya bu mide bulantilari ne cabuk basladi ya off yutkunamıyorum bulantidan yaaa
Kaçıncı haftanız? Genelde 8.hafta itibari ile başlarmış aslında.
Bende hiç birşey yok gayet güzel yiyorum.Acaba bulanmayacak mı diyorum :) Ne değişik bi psikolojideyiz bulansa ayrı bulanmasa ayrı dert :)

Kizlar gunaydin. Bu sabah buyuk tuvaletimden sonra cok acik bi damla peceteye leke geldi. Artik bitti sanirim. Eger bir daha kanama yasamazsam tabi. Bugun biraz daha rahatim hep yatiyorum. Ama yururken sag kasigimin bacakla birlestigi yer sizliyor ora ne alaka diyorum. Allahim insallah kesemiz duruyordur ve gelisiyordur.

Canım bende pembe lekelenme gördüm birkaç gün önce çok korktm meğerse bebek yerleşiyomş tasalanma inşallah bişy yoktur

Hamile kaldiginiz ay ki yumurta sayinizi bilen var mi kizlar benim solda 3 sagda kucuk 1 tane vardi. Ikiz hatta ucuz ihtimali yukseliyor boylece ama hcg artisi coook fazla degil.. Bakalim su keseyi bir gorseydik rahatlicaz hepimiz

Transferden sonra 7. Gun 55ti beta hcg 9.gün de 197.. Bide yarin tekrarliycam insallah :) gorunuse göre hamileyim elhamdulillah.. Nasipse buralardayim artik.. Keseyi gorecegim günü merakla bekliyorum.. Allahm hayrlisini ver

Allhım şükürler olsun :) ama yerim ben bu mercimegi yaa Rabbim diliyen istiyen herkeze nasipp etsin inşlah hayrlisi ile

merhabalar bende bu aya talıpım sanırım ıdrarda hamılelık cıktı hemde ıkı kere yaptım ama kan testı daha yaptırmadım .ıdrar testlerının yanlıs cıkma ıhtımalı oldugunu soyledıler aslında bıraz korktum boyle bır durum var mı acaba

Daha cok yeni ya tahmin ettigim günde olduysa 4.haftaya yeni girdim demektir (yumurtlama zamanimdan hesapliyorum tabi ben ) ama birde gec döllenmeden süphe ediyorz çünkü degerim basta düşük cikip sonra yükselmeye başladı yarin nasipse doktora gidince biraz daha netlestirirz heralde kac haftalik oldugunu

Hamile kaldiginiz ay ki yumurta sayinizi bilen var mi kizlar benim solda 3 sagda kucuk 1 tane vardi. Ikiz hatta ucuz ihtimali yukseliyor boylece ama hcg artisi coook fazla degil.. Bakalim su keseyi bir gorseydik rahatlicaz hepimiz
Vallaha ya su keseyi görmeyenler görse görenler de kalp atislarini duysada birazcik daha rahat nefes alsak hepimiz bende keseyi görmek icin sabirsizlananlardanim

Bu testlerde pozitif çıkınca inaniliyor da negatif cikinca inanilmiyor canm yani pozitif ciktiysa %90 vardir ama negatif ciktiysa %50 yanilma payi var sahsen bende idrarda cikmayip kanda cikti gebelik.
Kafana takmamak adina gidip bir kan ver derim

Yarına pek bişey kalmadı :) Güzel haberlerle gelirsin inşAllah

Çatlatma iğnesinde yanlış çıkıyor biliyorum. Onun dışında doğru sonuç Can'ım. Ama en kesin kan tahlili.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…