2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305

patates verebilirsin.alerjik degil ben uzun zamandır veriyorum .kaynat, ezip sulandır ya da blenderden geçir.en iyi ishal kesicidir.

nurda biri yazmıştı, 7 olursa ishaldir denir diye.ben de ona iananmak istiyorum:))malum bizim kız sindirim problemleri yaşıyor ve ara ara ishal oluyor
Ben dişe bağlamıştım açıkçası bir de ben geçridiğim ameliyattan dolayı sıvı şeyler,incir,kayısı bol tüketmiştim..ondan da kaynaklı olabilir aslında bizdeki durum. Sizin yediklerinizde de bi değişiklik mi oldu acaba? Kırmızı biber bile ishal yapabiliyor bazı insanları,doğumdan sonra da bünyenin tepkisi değişebiliyor bazı gıdalara karşı

yediğimiz her şey süte yansıyor cnm. ben süt diyetini bozdum 1 hafta kadar.kızımın doğumdan beri hep sık kaka yapma sorunu vardı.şimdi bile 2-3.eskiye oranla düzeldi çok şükür

6 kere altını değiştirdim 7.bağlayıp uyuttum
Umarım devam etmemiştir soffty, 7 den sonrasının ishale girdiğini bile bilmiyordum. Ama bizim de 7 yi geçmemişti. Yalnız dediğim gibi,kayısı incir çok tüketiyordum ben, bizim sulu kaka o yüzdendi galiba

ben iyi para verip aldim bitane icine oturtunca cocuk kayboluyo ne yazik ki gidip tripper die basit bi sandalye aldim jokerden kizim acaip mutlu oldu icinde tavsiye ederim

Çok zor bi geceydi yakup 2. Dişini çok zor çıkardı önceki gece ateş dünde uykusuzluktan perişandı tamda çıkmış değil bi tam atsa rahatlıcak yavrum geldiğimden birşey anlamadım 1 haftaya eve dönücem. Yakup ayakta uyuyan ve çıt çıksa uyanan bi çocuk problem uykusuzluğa hiç tahammülü yok ayağımın altı yara oldu artık :\ yengem demeli bu anları kameraya almalı ki unutup tekrar çocuk yapmamak için

Geçmiş olsun malesef arka arkaya cikiyo ve çocuk genelde huysuz oluyo 2. Çocuk konusuna da önüme geçen herkeze saçmalamayın diyorum :)) yeni evli arkadaşlarım var diyorum bitane yeter genede siz bilirsiniz

Geçmiş olsun malesef arka arkaya cikiyo ve çocuk genelde huysuz oluyo 2. Çocuk konusuna da önüme geçen herkeze saçmalamayın diyorum :)) yeni evli arkadaşlarım var diyorum bitane yeter genede siz bilirsiniz
eveet peşpeşe oldu biri çok kolay çıktı gündüz bi kaç saatte attı bunu 3 gündür tam atamadı iyi de yiyordu emiyordu iştahta gitti dün uykusuz kalınca .
Yok yok aynen yada ilki epey büyücek sonra. ablamın 2 tane var 3. İstiyo en küçüğü 6 yasında deli olma büyüttin hayatını yaşa diyorum

Ben ikeadan alanlardanım. Çok memnunum, zaten mama sandalyesi yani çok da bir şey beklememek gerek :) ama ayağını koyucak basamak yok, dolayısıyla ayağa kalkmaya çalışmıyor. Devrilme tehlikesi de yok, hafif, kolay siliniyor. E daha ne olsun. Kemeri boydan değil, belden takılıyor, o belki sıkıntı olabilir ama ben takmıyorum bile. Dediğim gibi basamak olmadığı için ve oturduğu alan dar olduğu için düşme tehlikesi de yok.

Canım bir an önce rahatlıkla çıkarsın inşaallah 2.dişini de oğlun. Biz daha tanışmadık bakalım bizi ne zaman vurcak bu diş sıkıntıları :)

Dün de yoğurdumu mayaladım, büyüyo probiyotik mayasıyla yaptım. Hayatımda ilk defa yaptığım için tutmayacak diye çok korkmuştum ama tutmuş çok şükür. İnşaallah tadını da sever benim kuzum :)

canım gec mis olsun dişler benim en büyük korkum her birinin çıkışı ayrı bi sıkıntı rabbim can sağlığı versin de gelir geçer hepsi sakın bu günleri düşünüp te karamsar olma her çocuk farklidir hepsi zor buyucek diye bi kural yok sadece sabır birazda özveri istiyor annelik

bende uzun zaman sonra kendim yaptım yoğurdu biraz eksi oldu ama biraz ... ama bizim kız yemiyor ya ishalden dolayi yada eksi geliyor hatta labne peynirimi bile yaptim

I isimx canım bebe biskuvisini sen kendin mi yapıyorsun ben yaptım ama pogacamsi oldu bisküvi gibi olmaadi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…