2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Benim oğlumda 6. Ayı dolduracak daha sebze vermedim. Sadece şeftali ya da armut cam rendede rendeleyip veriyorum bir de öğleden sonra yoğurt veriyorum. Sütünü de alıyorsa acele etme sebze için ben 6. Aydan sonra tattırmaya başlicam. Şimdilik bu yazdıklarımı veriyorum canım.
Meyveler şekerli sever diye doktor önce sebzelerden başla dedi ama pek ilgili bi doktor değil makesef ben de tecrübelilere sorayım dedim henüz bi şey yedirmedim yoğurt mayaladım onu tattırcam bugün inşallah

Kızlar ek gıdaya geçtik ne yapacağımı şaşırdım öğünleri nasıl ayarlıyorsunuz ben vakitleri çok ayarlayamıyorum sizler nasıl yapıyorsunuz bi fikir verseniz birde ek gıdaya başlayalı sanki daha az emziriyorum acaba fazla mı yükleniyorum yemeğe
Daha öğün olmamalı ağırlık anne sütü yetmezse formül mama ben 2 kere veriyorum günde biri meyve yada yoğurt diğeri çorba püre şeklinde ve 2 yemek kaşığı koyuyorum kasesine koyuyorum üstüne emziriyorum gün boyu sık sık emziriyorum diğer ay yavaştan çoğaltıp öğün olarak geçerim 3 e çıkarırım

3. Oluşum doğumdan sonra ve eskisi gibi değil çok daha fazla niye bilemedim
bende mayıstan berii oluyorum ilk üç ay 32 günde bir oluyordum iki aydır eski duzenime 26 güne döndüm ama eskiye göre daha çok oluyorum

3. Oluşum doğumdan sonra ve eskisi gibi değil çok daha fazla niye bilemedim

Hormonlarla ilgilidir herhalde

Bana gel demedi de emzirirsen 2emzirdiğib süre boyunca da görmeyebilirsin dedi ama korunmamı da önerdi bu şekilde nasıl hamile kalınır bilemedim
Evet emzirme ile ilgili oluyormuş 6. Ayda ek gıdaya geçince emzirme azaldığı için genelde başlıyormuş ama bilemedim. Hamile kalındığını duymuştum bende. Süt korur diyorlar ama korumazmış

6 aylık olduğunda oldum ilk kez. Eylülün başında. Bayramlık geldi :KK48::KK48::KK48:
Darısı başıma :) istemeyerek olsa da :KK70:

Bak
Hormonlarla ilgilidir herhalde

Evet emzirme ile ilgili oluyormuş 6. Ayda ek gıdaya geçince emzirme azaldığı için genelde başlıyormuş ama bilemedim. Hamile kalındığını duymuştum bende. Süt korur diyorlar ama korumazmış

Darısı başıma :) istemeyerek olsa da :KK70:
bakalım ben ne zaman olcam beklemedeyim

Günaydın herkese :KK15:
Regl oldunuz mu? Ya da olmayan var mı?

çok şükür bugün oldum..7 bitmek üzere, ilkinde 6.ayda olmuştum.doktora geçen gitmiştim, yakında olursun, olmasan da sorun değil demişti.

Meyveler şekerli sever diye doktor önce sebzelerden başla dedi ama pek ilgili bi doktor değil makesef ben de tecrübelilere sorayım dedim henüz bi şey yedirmedim yoğurt mayaladım onu tattırcam bugün inşallah
7

kızıma 2 hafta kdar sadece meyve verdim.çorbaya sonra geçtik.meyveden nefret ediyor ama kabaklı ıspanaklı çorbayı bayılarak yiyor.o tez bende çürüdü yani

kızlar, ilk kez yumurta sarısı tattırdı bugün.dr.6 ay kontrolünde ver demişti ama korkuyordu.3 gün sonra 7 bitiyor, çok az verdim....öyle sevdi ki korkmasam versem bir sarı yerdi herhalde:))şimdi duam alerji olmaması

veeee, yaklaşık bir haftadır yoğurt peynir de tüketiyorum çok şükür.

bizimkinin kakası hala sulu ve yaparken gürültülü yapıyor ve rengi de bildiğimiz çimen rengi kızlar anne buna ot mu yedirdin diyorlar muzlu princ unu yediriyorum iki gündür bide yogurt baska bi sey vermeye korkuyorum kakasinin düzelmesi için başka ne yapabilirim

bizimkinin kakası hala sulu ve yaparken gürültülü yapıyor ve rengi de bildiğimiz çimen rengi kızlar anne buna ot mu yedirdin diyorlar muzlu princ unu yediriyorum iki gündür bide yogurt baska bi sey vermeye korkuyorum kakasinin düzelmesi için başka ne yapabilirim
Sulu olması dişten dolayı olmasın, benim kızın da öyle günlerdir..

Kızlar mama sandalyesi aldınız mı? Hangi marka alacağımı bilemedim çok ta pahalı bişey almak istemiyorum. Geçenlerde bir kaç arkadaş ikeadan alacaklarını yazmıştı. Memnunlar mı? Varsa tavsiye edebileceğiniz marka yazarsanız sevinirim.:KK200:

Kızlar mama sandalyesi aldınız mı? Hangi marka alacağımı bilemedim çok ta pahalı bişey almak istemiyorum. Geçenlerde bir kaç arkadaş ikeadan alacaklarını yazmıştı. Memnunlar mı? Varsa tavsiye edebileceğiniz marka yazarsanız sevinirim.:KK200:
Canım benim de okuduğum heryerde ikea diyorlardı

X